Arhiva – Sezona 2002. / 2003.

Prva brodsko – posavska županijska liga  2002./2003.

 

Rbk Klub     Uta Pob Ner Por G+ G- Bod
1. Budainka Slavonski Brod 30 20 3 7 49 25 63
2. Mladost Bicko Selo 30 18 7 5 78 31 61
3. Zadrugar Oprisavci 30 19 3 8 63 39 60
4. Svačić bagi Stari Slatinik 30 18 0 12 58 41 51
5. Slavonac Nova Kapela 30 16 3 11 65 45 49
6. Tomislav Donji Andrijevci 30 13 6 11 56 46 45
7. Omladinac Gornja Vrba 30 13 5 12 50 43 44
8. Posavac Davor 30 13 5 12 54 52 44
9. Batrina 30 12 7 11 47 47 43
10. Gardun Garčin 30 12 5 13 47 44 41
11. Budućnost Rešetari 30 12 4 14 45 46 40
12. Svjetlost Lužani 30 12 4 14 44 68 40
13. Podvinje 30 11 6 13 45 41 39
14. Slavonija Bodovaljci 30 9 3 18 45 65 30
15. Omladinac Staro Topolje       II žnl 30 7 4 19 69 78 25
16. Omladinac Ciglenik               II žnl 30 2 1 27 28 122  7
 
Prvak „Budainka“ prelazi u viši rang.
Iz lige ispadaju „Omladinac“ iz St. Topolja i „Omladinac“ iz Ciglenika
Ligu popunjavaju „Psunj-Sokol“ iz Okučana i „Sloga“ iz Gundinaca.
 
 
Trener: Petar Vukoje

 

Momčad: Alen Galović, Marinko Orozović,Mario Prskalo, Tomislav Medved,Dražen Ivezić, Živan Maletić,Boško Jovičić, Tihomir Bolta, Ivan Šokić,Marijan Pranjić, Drago Pavić,Josip Herceg,Josip Lovinčić,Josip Cindrić,Bernard Babić,Jasmin Babić,Goran Jelinić,Mislav Novak,Darko Grgurević,Bojan Šljivarić,Miroslav Vrljić

 

Kapetan momčadi: Alen Galović
 
 
 
 

Ljetne pripremne utakmice

 

20.07. 2002.  Svačić-bagi  –  Slavonac N. Kapela  0 : 0

Sastav: A.Galović, J.Lovinčić, J.Babić, B.Jovičić, Ž.Maletić, D.Ivezić, M.Novak, J.Mazor, D.Pavić, M.Prskalo, M.Ravlić ( S.Prigodić, A.Albreht, J.Horaček, Z.Lončar, M.Kuterovac, Z.Grujičić )


21.07. 2002.  Svačić-bagi –  Budućnost Rešetari 3 : 2

Sastav: A.Galović, G.Jelinić, J.Babić, B.Jovičić, Ž.Maletić, M.Prskalo, M.Novak, J.Mazor, M.Kuterovac, D.Pavić, I.Šokić ( J.Horaček, Z.Lončar, D.Ivezić, S.Prigodić )

Strijelci: Josip Mazor, Drago Pavić, Dražen Ivezić

 

24.07. 2002.  Svačić-bagi  –  Slavonac Brodski Stupnik  6 : 1

Sastav: A.Galović, J.Lovinčić, J.Babić, J.Horaček, Ž.Maletić, M.Prskalo, M.Novak, G.Jelinić, M.Kuterovac, M.Ravlić, I.Šokić ( J.Herceg, Z.Lončar, M.Lončar, Z.Grujičić, J.Cindrić, S.Prigodić, D. Ivezić )

Strijelci: Ivan Šokić 2x, Zoran Gruičić 2x, Bernard Babić, Mario Kuterovac

 

31.07. 2002.  Svačić-bagi  –  Šokadija Šumeće  5 : 2

Sastav: A.Galović, J.Lovinčić, J.Cindrić, B.Jovičić, D.Ivezić, J.Horaček, G.Jelinić, J.Mazor, M.Kuterovac, M.Ravlić, T.Medved ( D.Pavić, M.Novak, I.Šokić, Ž.Maletić, Z.Grujičić, Z.Lončar, J.Babić, S.Salji, S.Prigodić )

Strijelci: I.Šokić 2x, T.Medved, M.Kuterovac, Z.Grujičić

 

03.08. 2002.  Svačić-bagi –  Slavonija Bodovaljci  2 : 1

Sastav: A.Galović, J.Lovinčić, J.Babić, J.Horaček, J.Mazor, B.Jovičić, M.Novak, G.Jelinić, M.Kuterovac, M.Ravlić, I.Šokić ( D.Grgurević, J.Cindrić, Z.Lončar, D.Pavić )

Strijelci: Goran Jelinić, Marko Ravlić

 

04.08. 2002.  Svačić-bagi  –  Oriolik Oriovac 2 : 3

Sastav: A.Galović, J.Lovinčić, M.Prskalo, J.Horaček, J.Mazor, B.Jovičić, M.Novak, G.Jelinić, M.Kuterovac, M.Ravlić, Z.Lončar ( D.Grgurević, J.Cindrić, S.Prigodić, J.Babić )

Strijelac: Marko Ravlić 2x

 

07.08. 2002.  Slavonac N.Kapela –  Svačić-bagi 1 : 2

Sastav: A.Galović, J.Lovinčić, J.Cindrić, J.Horaček, Ž.Maletić, D.Ivezić, J.Mazor, T.Medved, M.Kuterovac, I.Šokić, Z.Lončar ( M.Novak, B.Šljivarić, S.Prigodić, T.Bolta )

Strijelci: Marko Ravlić, Saša Prigodić

 

04.09. 2002.  Mladost Malino –  Svačić-bagi  0 : 1

Sastav: J.Herceg, J.Lovinčić, J.Babić, M.Vrljić, D.Ivezić, J.Mazor, T.Bolta, I.Šokić, M.Novak, T.Medved, B.Babić ( B.Šljivarić, J.Cindrić, D.Dudrak, M.Prskalo, G.Jelinić, Z.Lončar, M.Pranjić, M.Ravlić )

Strijelac: Marijan Pranjić

 

18.09. 2002.  Slavonac Br.Stupnik –  Svačić-bagi  1 : 6

Sastav: J.Herceg, M.Novak, J.Babić, D.Ivezić, J.Mazor, B.Jovičić, G.Jelinić, I.Šokić, M.Pranjić, B.Babić, M.Ravlić ( D.Grgurević, J.Cindrić, B.Šljivarić, T.Bolta, D.Stepić )

Strijelci: B. Babić 2x, M. Pranjić 2x, G.Jelinić, D. Ivezić

 

Kup utakmice

 

1. kolo slobodni

2. kolo slobodni

3. kolo 21.08. 2002. Slavonac Slav.Kobaš –  Svačić-bagi  4 : 1

Sastav: A.Galović, J.Lovinčić, J.Cindrić, J.Mazor, D.Ivezić, Ž.Maletić, J.Horaček, I.Šokić, M.Ravlić, M.Novak, B.Babić ( J.Herceg, M.Pranjić, B.Šljivarić, T.Bolta )
 
Strijelac: Dražen Ivezić

 

Jesen 2002.

 

1.kolo, 18.08.2002.  Svačić–bagi –  Gardun Garčin  2 : 1

Sastav: A.Galović, G.Jelinić, M.Prskalo, D.Ivezić, Ž.Maletić, B.Jovičić, M.Novak, J.Mazor, M.Kuterovac, I.Šokić, M.Ravlić ( M.Pranjić, T.Bolta)
 
Strijelci: Ivan Šokić, Marijan Pranjić

 

2.kolo, 25.08.2002. Omladinac Ciglenik –  Svačić-bagi  1 : 2

Sastav:A.Galović, J.Mazor, M.Prskalo, D.Ivezić, Ž.Maletić, B.Jovičić, G.Jelinić, T.Medved, M.Kuterovac, M.Ravlić, I.Šokić (M.Pranjić, T.Bolta)
 
Strijelci: Ivan Šokić, Mario Kuterovac

 

3.kolo, 01.09. 2002. Svačić-bagi –  Batrina  2 : 1

Sastav: A.Galović, J.Mazor, J.Babić, B.Jovičić, D.Ivezić, M.Prskalo, G.Jelinić, M.Novak, M.Kuterovac, M.Ravlić,I.Šokić ( T.Bolta, B.Babić, M.Pranjić)
 
Strijelci: Jasmin Babić, Marko Ravlić

 

4.kolo, 08.09. 2002  Omladinac Gornja Vrba –  Svačić-bagi  2: 0

Sastav: A.Galović, M.Novak, J.Babić, D.Ivezić, J.Mazor, B.Jovičić, T.Bolta, G.Jelinić,I.Šokić, M.Ravlić, B.Babić ( J.Herceg, J.Lovinčić, D.Pavić, Z.Lončar)

 

5.kolo, 15.09. 2002.  Svačić-bagi –  Zadrugar Oprisavci  1 : 2

Sastav: J.Herceg, M.Novak, M.Prskalo, D.Ivezić, J.Mazor, B.Jovičić, D.Pavić, T.Bolta, G.Jelinić, I.Šokić, M.Ravlić  ( J.Babić, B.Babić )
 
Strijelac: Tihomir Bolta

 

6.kolo, 22.09. 2002.   Omladinac S. Topolje –  Svačić-bagi 2 : 3

Sastav: J.Herceg, M.Novak, D.Ivezić, B.Jovičić, J.Mazor, M.Prskalo,T.Bolta, T.Medved, G.Jelinić, D.Pavić, I.Šokić  ( M.Ravlić )
 
Strijelci : Marko Ravlić, Dražen Ivezić, Drago Pavić
 

7.kolo, 29.09. 2002.  Svačić-bagi –  Posavac Davor  1 : 0

Sastav: J.Herceg, M.Novak, D.Ivezić, B.Jovičić, J.Mazor, M.Prskalo,T.Bolta, G.Jelinić, T.Medved, I.Šokić, D.Pavić ( M.Ravlić, M.Pranjić )
 
Strijelac: Goran Jelinić

 

8.kolo, 06.10. 2002.   Budainka Sl.Brod –  Svačić-bagi 3 : 1

Sastav: J.Herceg, I.Šokić, D.Ivezić, B.Jovičić, J.Mazor, M.Prskalo, T.Bolta, D.Pavić, G.Jelinić, M.Ravlić, M.Pranjić ( J.Babić, J.Lovinčić, M.Novak, B. Babić )
 
Strijelac: Marijan Pranjić

 

9.kolo, 13.10. 2002.  Svačić-bagi –  Tomislav D. Andrijevci  1 : 3

Sastav: J:Herceg, I.Šokić, J.Babić, B.Jovičić, J.Mazor, M.Prskalo, D.Pavić, T.Bolta, G.Jelinić, M.Ravlić, M.Pranjić ( Ž.Maletić, D.Ivezić, M.Novak, T.Medved )
 
Strijelac: Tihomir Bolta

 

10.kolo, 20.10. 2002.  Slavonac N. Kapela –  Svačić-bagi  2 : 3

Sastav: J.Herceg, G.Jelinić, D.Ivezić, B.Jovičić, Ž.Maletić, M.Prskalo, D.Pavić, T.Bolta, T.Medved, I.Šokić, M.Pranjić ( M.Novak, J.Babić, M.Ravlić )
 
Strijelci: Drago Pavić, Marijan Pranjić, Tihomir Bolta
 
 

11.kolo, 27.10. 2002.  Svačić-bagi –  Slavonija Bodovaljci  6 : 0

Sastav: J.Herceg, M.Novak, J.Babić,J.Mazor, Ž.Maletić, M.Prskalo,T.Bolta, D.Pavić, T.Medved, M.Pranjić,I.Šokić ( J.Lovinčić,  J.Cindrić,  B.Babić, M.Ravlić, D.Grgurević )
 
Strijelci:Ivan Šokić 5x, Marijan Pranjić

 

12. kolo, 03.11. 2002.   Budućnost Rešetari –  Svačić-bagi  0 : 2

Sastav: J.Herceg, J.Mazor, J.Babić, B.Jovičić, Ž.Maletić, M.Prskalo, D.Pavić, T.Bolta, T.Medved, I.Šokić,M.Pranjić ( D.Ivezić, D.Grgurević, M.Ravlić )
 
Strijelci: Tihomir Bolta, Ivan Šokić

 

13. kolo, 10.11. 2002.   Svačić-bagi –  Svjetlost Lužani   5 : 3

Sastav: J.Herceg, J.Lovinčić, J.Cindrić, D.Ivezić, J.Mazor, B.Jovičić, G.Jelinić, T.Medved, I.Šokić, M.Ravlić, M.Pranjić ( M.Novak, B.Babić,D.Grgurević )
 
Strijelci: Dražen Ivezić 2x, Marijan Pranjić 2x, Josip Lovinčić

 

14. kolo, 17.11. 2002.   Mladost B. Selo –  Svačić-bagi  4 : 2

Sastav: J.Herceg, G.Jelinić, D.Ivezić, J.Mazor, Ž.Maletić, M.Prskalo, T.Bolta, D.Pavić,T.Medved, M.Pranjić, I.Šokić ( M.Ravlić, J.Lovinčić, B.Babić, J.Cindrić )
 
Strijelci: Dražen Ivezić, Ivan Šokić

 

15. kolo, 24.11. 2002.   Svačić-bagi –  Podvinje  1 : 0

Sastav:J.Herceg, J.Mazor, D.Ivezić, B.Jovičić, Ž.Maletić, M.Prskalo, T.Bolta, D.Pavić, T.Medved, I.Šokić, M.Pranjić ( M.Ravlić, B.Babić )
 
Strijelac : Tomislav Medved
 
 
 

Zimske pripremne utakmice

 

09.02. 2003.  Svačić-bagi –  Podvinje  3 : 2

Sastav: J.Herceg, D.Grgurević, J.Cindrić, B.Jovičić, Ž.Maletić, M.Prskalo, D.Pavić, T.Bolta, I.Šokić, T.Medved, G.Jelinić ( B.Šljivarić, J.Babić, T.Čuljak, M.Orozović, D.Ivezić )

Strijelci: T.Medved, M.Pranjić, autogol

 

15.02. 2003.  Svačić-bagi –  Mladost Sibinj  4 : 0

Sastav: A.Galović, J.Lovinčić, J.Cindrić, B.Jovičić, D.Ivezić, M.Prskalo, T.Bolta, D.Pavić, T.Medved, M.Orozović, B.Šljivarić ( G.Jelinić, J.Babić, D.Grgurević, Z.Lončar, T.Čuljak, B.Breulj, Ž.Maletić )

Strijelci: M.Orozović, J.Cindrić, T.Bolta, B.Breulj

 

16.02. 2003.  Posavac Kaniža –  Svačić-bagi 0 : 10

Sastav: A.Galović, D.Grgurević, J.Cindrić, B.Jovičić, Ž.Maletić, M.Prskalo, D.Pavić, T.Bolta, T.Medved, B.Babić, M.Pranjić ( D.Ivezić, J.Babić, B.Breulj, M.Orozović, J.Lovinčić, T.Čuljak, I.Šokić )

Strijelci: B.Babić 2x, B.Breulj 2x,D.Grgurević,I.Šokić 2x,T.Čuljak, M.Orozović, T.Medved

 

22.02. 2003.  Svačić-bagi –  Slavonac Br.Stupnik  6 : 0

Sastav: A.Galović, J.Lovinčić, T.Čuljak, M.Prskalo, Ž.Maletić, B.Šljivarić, T.Bolta, I.Šokić, G.Jelinić, B.Babić, M.Pranjić ( T.Medved, B.Jovičić, D.Grgurević, D.Dudrak, M.Orozović, D.Ivezić, D.Pavić, Z. Lončar )

Strijelci: D.Pavić 2x, B.Babić, M.Pranjić 2x, T.Medved

 

23.02. 2003.  Svjetlost Lužani –  Svačić-bagi  1 : 4

Sastav: M.Pranjić, D.Ivezić, J.Cindrić, B.Jovičić, T.Medved, M.Prskalo, G.Jelinić, T.Bolta, D.Pavić, M.Orozović, I.Šokić ( D.Grgurević, B.Šljivarić, T.Čuljak, J.Lovinčić )

Strijelci: M.Orozović 2x, I.Šokić, T.Bolta

 

26.02. 2003.  Svačić-bagi –  Slavonac Slav.Kobaš  3 : 1

Sastav: A.Galović, J.Lovinčić, J.Cindrić, D.Ivezić, Ž.Maletić, B.Jovičić, T.Bolta, D.Pavić, G.Jelinić, M.Orozović, I.Šokić ( D.Grgurević, J.Babić, B.Babić, B.Šljivarić, T.Čuljak )

Strijelac: Tihomir Bolta 3x

 

02.03. 2003.  BSK Buk –  Svačić-bagi  1 : 1

Sastav: A.Galović, J.Lovinčić, J.Cindrić, D.Ivezić, T.Medved, B.Jovičić, T.Bolta, D.Pavić, G.Jelinić, M.Pranjić, I.Šokić ( J.Herceg, D.Grgurević, J.Babić, Ž.Maletić, Z.Lončar, B.Babić, M.Orozović )

Strijelac: Marijan Pranjić

 

12.03. 2003.  Svačić-bagi –  Graničar St.Kuti  4 : 1

Sastav: J.Herceg, D.Grgurević, J.Cindrić, D.Ivezić, Ž.Maletić, J.Lovinčić, I.Šokić, T.Bolta, T.Medved, M.Pranjić, B.Babić ( J.Babić, B.Breulj, T.Čuljak )

Strijelci: D.Grgurević, D.Ivezić, I.Šokić, M.Pranjić

 

 

Proljeće 2003.

 

16. kolo, 09.03. 2003.  Gardun Garčin –  Svačić-bagi  3 : 1

Sastav: A.Galović, D.Ivezić, J.Cindrić, B.Jovičić, T.Medved, M.Prskalo, T.Bolta, D.Pavić, G.Jelinić, M.Pranjić, I.Šokić ( J.Babić, M.Orozović )
 
Strijelac: Tihomir Bolta

 

17. kolo, 16.03. 2003.  Svačić-bagi –  Omladinac Ciglenik  4 : 0

Sastav: J.Herceg, J.Lovinčić, J.Babić, B.Jovičić, Ž.Maletić, M.Prskalo, D.Pavić, T.Medved, T.Bolta, M.Pranjić,I.Šokić   ( M.Orozović, D.Grgurević, Z.Lončar, T.Čuljak )
 
Strijelci: Drago Pavić, Marinko Orozović 2x, Ivan Šokić

 

18. kolo, 23.03. 2003.  Batrina –  Svačić-bagi 0 : 2

Sastav: J.Herceg, I.Šokić, J.Babić, B.Jovičić, Ž.Maletić, M.Prskalo, T.Bolta, D.Pavić, T.Medved, M.Orozović, M.Pranjić ( G.Jelinić, B.Babić )
 
Strijelac: Marinko Orozović 2x

 

19. kolo, 30.03. 2003.   Svačić-bagi –  Omladinac  G.Vrba  1 : 0

Sastav: J.Herceg, I.Šokić, J.Babić, B.Jovičić, Ž.Maletić, M.Prskalo, T.Bolta, T.Medved, D.Pavić, M.Pranjić, M.Orozović ( J.Cindrić,  G.Jelinić, B.Babić )
 
Strijelac: Tihomir Bolta
 
 

20. kolo, 06.04. 2003.  Zadrugar Oprisavci –  Svačić-bagi  1 : 0

Sastav: J.Herceg, G.Jelinić, J.Babić, B.Jovičić, Ž.Maletić, D.Ivezić, T.Bolta, D.Pavić, I.Šokić, M.Orozović,M.Pranjić  ( J.Cindrić, B.Babić )

 

21. kolo, 13.04. 2003.  Svačić-bagi –  Omladinac St. Topolje  2 : 0

Sastav: J.Herceg, I.Šokić, D.Ivezić, B.Jovičić, Ž.Maletić, M.Prskalo, T.Bolta, T.Medved, M.Kuterovac, M.Pranjić, D.Pavić ( G.Jelinić, J.Cindrić, B.Babić, J.Lovinčić, M.Orozović )
 
Strijelci: Marijan Pranjić, Tomislav Medved
 
 

22. kolo, 20.04. 2003.  Posavac Davor –  Svačić-bagi  2 : 1

Sastav: J.Herceg, I.Šokić, M.Prskalo, B.Jovičić, Ž.Maletić, D.Ivezić, T.Bolta, G.Jelinić, T.Medved, M.Pranjić, D.Pavić  ( M.Kuterovac, M.Orozović,J.Lovinčić, B.Babić )
 
Strijelac : Marinko Orozović

 

23. kolo, 27.04. 2003.   Svačić-bagi –  Budainka SL.Brod  2 : 0

Sastav: J.Herceg, G.Jelinić, J.Babić, B.Jovičić, Ž.Maletić, M.Prskalo, T.Bolta, T.Medved, M.Kuterovac, M.Pranjić, D.Pavić  ( I.Šokić, D.Ivezić, J.Lovinčić, J.Cindrić )
 
Strijelci: Tihomir Bolta, Marijan Pranjić

 

24. kolo, 04.05. 2003.  Tomislav D.Andrijevci –  Svačić-bagi  3 : 1

Sastav: J.Herceg, J.Lovinčić, D.Ivezić, B.Jovičić, Ž.Maletić, M.Prskalo, T.Bolta, T.Medved, I.Šokić, M.Pranjić, D.Pavić ( G.Jelinić, M.Kuterovac, B.Babić )
 
Strijelac: Tomislav Medved

 

25. kolo, 11.05. 2003.   Svačić-bagi –  Slavonac N.Kapela  3 : 1

Sastav: J.Herceg, I.Šokić, J.Cindrić, B.Jovičić, Ž.Maletić, M.Prskalo, T.Bolta, T.Medved, M.Kuterovac, M.Pranjić,D.Pavić ( J.Lovinčić, D.Ivezić, G.Jelinić, J.Babić )
 
Strijelci: Marijan Pranjić, Drago Pavić, Goran Jelinić

 

26. kolo, 18.05. 2003.  Slavonija Bodovaljci –  Svačić-bagi  2 : 0

Sastav: J.Herceg, G.Jelinić, J.Babić, B.Jovičić, Ž.Maletić, M.Prskalo, T.Bolta, D.Pavić, M.Kuterovac, M.Pranjić, I.Šokić   ( J.Cindrić, J.Lovinčić, D.Grgurević )

 

27. kolo, 25.05. 2003.   Svačić-bagi –  Budućnost Rešetari  5 : 0

Sastav: J.Herceg, G.Jelinić, I.Šokić, B.Jovičić, Ž.Maletić, M.Prskalo, T.Bolta, T.Medved, M.Kuterovac, M.Pranjić, D.Pavić  ( J.Lovinčić, D.Ivezić, D.Grgurević, J.Cindrić, T.Čuljak )
 
Strijelci: Tihomir Bolta 4x, Marijan Pranjić

 

28. kolo, 01.06. 2003.  Svjetlost Lužani –  Svačić-bagi  1 : 4

Sastav: J.Herceg, G.Jelinić, D.Ivezić, B.Jovičić, Ž.Maletić, M.Prskalo, T.Bolta, D.Pavić, T.Medved, M.Pranjić, I.Šokić   ( J.Cindrić, J.Lovinčić, D.Grgurević, B.Šljivarić )
 
Strijelci : Ivan Šokić 3x, Tihomir Bolta
 
 

29. kolo, 08.06. 2003.  Svačić-bagi –  Mladost  Bicko Selo  0 : 1

Sastav: J.Herceg, J.Lovinčić, D.Ivezić, B.Jovičić, Ž.Maletić, M.Prskalo, T.Bolta, T.Medved, I.Šokić, M.Pranjić, D.Pavić ( G.Jelinić, D.Grgurević, J.Cindrić )

 

30. kolo, 15.06. 2003.  Podvinje –  Svačić-bagi  3 : 0

Sastav: J.Herceg, D.Grgurević, J.Cindrić, B.Jovičić, M.Prskalo, J.Lovinčić, T.Bolta, M.Kuterovac, I.Šokić, M.Pranjić D.Pavić ( B.Šljivarić )
 
 
 
 
 
1.kolo 18.08.2002.                    16.kolo 09.03.2003.
Budainka - Podvinje            1:0     Podvinje - Budainka            1:1
Tomislav - Posavac             1:1     Posavac - Tomislav             1:1
Slavonac - Omladinac (ST)      2:1     Omladinac (ST) - Slavonac       0:3
Slavonija - Zadrugar           5:3     Zadrugar - Slavonija           2:0
Buducnost - Omladinac (GV)     2:1     Omladinac (GV) - Buducnost      0:2
Svjetlost - Batrina            3:2     Batrina - Svjetlost            1:0
Mladost - Omladinac (C)        4:1     Omladinac (C) - Mladost        0:0
Svacic - Gardun                2:1     Gardun - Svacic                3:1
 
2.kolo 25.08.2002                     17.kolo 16.03.2003.
Podvinje - Gardun              3:1     Gardun - Podvinje              2:0
Omladinac (C) - Svacic         1:2     Svacic - Omladinac (C)         4:0
Batrina - Mladost              1:1     Mladost - Batrina              4:1
Omladinac (GV) - Svjetlost     2:0     Svjetlost - Omladinac (GV)    4:1
Zadrugar - Buducnost           2:0     Buducnost - Zadrugar           0:0
Omladinac (ST) - Slavonija     2:1     Slavonija - Omladinac (ST)    4:3
Posavac - Slavonac             4:2     Slavonac - Posavac             3:1
Budainka - Tomislav            2:1     Tomislav - Budainka            0:2

 

3.kolo 01.09.2002.                    18.kolo 23.03.2003.
Slavonac - Budainka            2:1     Budainka - Slavonac            3:0
Tomislav - Podvinje            4:1     Podvinje - Tomislav            1:1
Slavonija - Posavac            1:0     Posavac - Slavonija            2:0
Buducnost - Omladinac (ST)     2:1     Omladinac (ST) - Buducnost      6:1
Svjetlost - Zadrugar           2:0     Zadrugar - Svjetlost           6:2
Mladost - Omladinac (GV)       2:1     Omladinac (GV) - Mladost        0:0
Svacic - Batrina               2:1     Batrina - Svacic               0:2
Gardun - Omladinac (C)         4:2     Omladinac (C) - Gardun         0:1

 

4.kolo 08.09.2002.                    19.kolo 30.03.2003.
Budainka - Slavonija           1:0     Slavonija - Budainka           1:2
Tomislav - Slavonac            1:0     Slavonac - Tomislav            3:0
Posavac - Buducnost            3:4     Buducnost - Posavac            3:2
Omladinac (ST) - Svjetlost     0:1     Svjetlost - Omladinac (ST)    4:1
Zadrugar - Mladost             0:1     Mladost - Zadrugar             2:3
Omladinac (GV) - Svacic        2:0     Svacic - Omladinac (GV)        1:0
Batrina - Gardun               3:2     Gardun - Batrina               3:1
Podvinje - Omladinac (C)       2:0     Omladinac (C) - Podvinje        2:5

 

5.kolo 15.09.2002.                    20.kolo 06.04.2003.
Buducnost - Budainka           1:0     Budainka - Buducnost           1:0
Slavonija - Tomislav           2:0     Tomislav - Slavonija           1:0
Slavonac - Podvinje            1:0     Podvinje - Slavonac            1:2
Svjetlost - Posavac            2:1     Posavac - Svjetlost            2:1
Mladost - Omladinac (ST)       6:1     Omladinac (ST) - Mladost        1:0
Svacic - Zadrugar              1:2     Zadrugar - Svacic              1:0
Gardun - Omladinac (GV)        1:0     Omladinac (GV) - Gardun        1:0
Omladinac (C) - Batrina        3:2     Batrina - Omladinac (C)        2:0

 

6.kolo 22.09.2002.                    21.kolo 13.04.2003.
Budainka - Svjetlost           2:0     Svjetlost - Budainka           0:0
Tomislav - Buducnost           2:0     Buducnost - Tomislav           1:0
Slavonac - Slavonija           4:2     Slavonija - Slavonac           1:3
Posavac - Mladost              1:1     Mladost - Posavac              3:0
Omladinac (ST) - Svacic        2:3     Svacic - Omladinac (ST)        2:0
Zadrugar - Gardun              2:1     Gardun - Zadrugar              0:2
Omladinac (GV) - Omladinac (C) 2:0     Omladinac (C) - Omladinac (GV) 0:6
Podvinje - Batrina             4:1     Batrina - Podvinje             2:0
7.kolo 29.09.2002.                    22.kolo 20.04.2003.
Mladost - Budainka             4:1     Budainka - Mladost             1:0
Svjetlost - Tomislav           2:2     Tomislav - Svjetlost           1:1
Buducnost - Slavonac           4:1     Slavonac - Buducnost           0:0
Slavonija - Podvinje           0:2     Podvinje - Slavonija           3:0
Svacic - Posavac               1:0     Posavac - Svacic               2:1
Gardun - Omladinac (ST)        2:2     Omladinac (ST) - Gardun        0:1
Omladinac (C) - Zadrugar       0:4     Zadrugar - Omladinac (C)        3:0
Batrina - Omladinac (GV)       0:0     Omladinac (GV) - Batrina        1:1

 

8.kolo 06.10.2002.                    23.kolo 27.04.2003.
Budainka - Svacic              3:1     Svacic - Budainka              2:0
Tomislav - Mladost             4:5     Mladost -Tomislav              3:1
Slavonac - Svjetlost           5:0     Svjetlost - Slavonac           1:0
Slavonija - Buducnost          1:0     Buducnost - Slavonija          4:2
Posavac - Gardun               3:1     Gardun - Posavac               1:2
Omladinac (ST) - Omladinac (C) 3:1     Omladinac (C) - Omladinac (ST) 2:12
Zadrugar - Batrina             3:1     Batrina - Zadrugar             5:0
Podvinje - Omladinac (GV)      4:1     Omladinac (GV) - Podvinje       1:0

 

9.kolo 13.10.2002.                    24.kolo 04.05.2003.
Gardun - Budainka              0:0     Budainka - Gardun              2:1
Svacic - Tomislav              1:3     Tomislav - Svacic              3:1
Mladost - Slavonac             0:1     Slavonac - Mladost             3:3
Svjetlost - Slavonija          3:1     Slavonija - Svjetlost          1:0
Buducnost - Podvinje           3:0     Podvinje - Buducnost           3:1
Omladinac (C) - Posavac        1:5     Posavac - Omladinac (C)        3:2
Batrina - Omladinac (ST)       1:1     Omladinac (ST) - Batrina        2:2
Omladinac (GV) - Zadrugar      2:1     Zadrugar - Omladinac (GV)    0:0

 

10.kolo 20.10.2002.                   25.kolo 11.05.2003.
Budainka - Omladinac (C)       3:0     Omladinac (C) - Budainka        3:5
Tomislav - Gardun              3:2     Gardun - Tomislav              3:1
Slavonac - Svacic              2:3     Svacic - Slavonac              3:1
Slavonija - Mladost            1:1     Mladost - Slavonija            1:0
Buducnost - Svjetlost          0:0     Svjetlost - Buducnost          2:1
Posavac - Batrina              5:0     Batrina - Posavac              4:0
Omladinac (ST) - Omladinac (GV)4:2    Omladinac (GV) - Omladinac (ST)3:2
Podvinje - Zadrugar            1:1     Zadrugar - Podvinje            5:1

 

11.kolo 27.10.2002.                   26.kolo 18.05.2003.
Batrina - Budainka             1:0     Budainka - Batrina             2:0
Omladinac (C) - Tomislav       2:4     Tomislav - Omladinac (C)        3:1
Gardun - Slavonac              2:2     Slavonac - Gardun              2:0
Svacic - Slavonija             6:0     Slavonija - Svacic             2:0
Mladost - Buducnost            6:0     Buducnost - Mladost            0:1
Svjetlost - Podvinje           2:0     Podvinje - Svjetlost           4:0
Omladinac (GV) - Posavac       2:1     Posavac - Omladinac (GV)        1:1
Zadrugar - Omladinac (ST)      2:1     Omladinac (ST) - Zadrugar       4:2

 

12.kolo 03.11.2002.                   27.kolo 25.05.2003.
Budainka - Omladinac (GV)      1:0     Omladinac (GV) - Budainka       2:3
Tomislav - Batrina             1:1     Batrina - Tomislav             1:0
Slavonac - Omladinac (C)       6:0     Omladinac (C) - Slavonac        0:8
Slavonija - Gardun             1:1     Gardun - Slavonija             4:1
Buducnost - Svacic             0:2     Svacic - Buducnost             5:0
Svjetlost - Mladost            0:5     Mladost - Svjetlost            11:2
Posavac - Zadrugar             4:2     Zadrugar - Posavac             5:0
Podvinje - Omladinac (ST)      1:1     Omladinac (ST) - Podvinje       1:3
13.kolo 10.11.2002.                   28.kolo 01.06.2003.
Zadrugar - Budainka            2:1     Budainka - Zadrugar            0:1
Omladinac (GV) - Tomislav      3:0     Tomislav - Omladinac (GV)    3:1
Batrina - Slavonac             3:0     Slavonac - Batrina             2:0
Omladinac (C) - Slavonija      0:2     Slavonija - Omladinac (C)     6:1
Gardun - Buducnost             1:0     Buducnost - Gardun             0:0
Svacic - Svjetlost             5:3     Svjetlost - Svacic             1:4
Mladost - Podvinje             3:0     Podvinje - Mladost             0:0
Omladinac (ST) - Posavac       0:1     Posavac - Omladinac (ST)        6:4

 

14.kolo 17.11.2002.                   29.kolo 08.06.2003.
Budainka - Omladinac (ST)      5:0     Omladinac (ST) - Budainka       2:3
Tomislav - Zadrugar            3:2     Zadrugar - Tomislav            1:0
Slavonac - Omladinac (GV)      3:1     Omladinac (GV) - Slavonac       4:2
Slavonija - Batrina            3:3     Batrina - Slavonija            3:2
Buducnost - Omladinac (C)      10:0    Omladinac (C) - Buducnost      0:5
Svjetlost - Gardun             2:0     Gardun - Svjetlost             4:0
Mladost - Svacic               4:2     Svacic - Mladost               0:1
Podvinje - Posavac             0:0     Posavac - Podvinje             3:2

 

15.kolo 24.11.2002.                   30.kolo 15.06.2003.
Posavac - Budainka             0:1     Budainka - Posavac             2:0
Omladinac (ST) - Tomislav      1:6     Tomislav - Omladinac (ST)    6:1
Zadrugar - Slavonac            3:0     Slavonac - Zadrugar            2:3
Omladinac (GV) - Slavonija     4:2     Slavonija - Omladinac (GV)    3:6
Batrina - Buducnost            3:1     Buducnost - Batrina            0:1
Omladinac (C) - Svjetlost      4:3     Svjetlost - Omladinac (C)     3:2
Gardun - Mladost               4:3     Mladost - Gardun               3:1
Svacic - Podvinje              1:0     Podvinje - Svacic              3:0
 

Preuzeto s stranica NK Zadrugar Oprisavci

 

5. kolo:  NK Svačić Bagi – NK Zadrugar 1:2: (1:1)
Na gostovanje u Stari Slatinik odlazimo bez ikakve nade da bismo se mogli vratiti s bodom a kamoli sa sva tri. Svačić Bagi je super ekipa koja dosad ima 9 bodova i u samom su vrhu, a mi dolazimo bez Ive Ilijašić, s ozlijeđenim Matom Vladić koji je na klupi. Ali i tako oslabljeni pružamo jak otpor domaćinu i ubrzo shvaćamo da domaćin nije nikakav bauk i uskoro preuzimamo inicijativu. Jedan bezazleni korner lukavo iskorištava Tomo Đurković i to je 0:1. Ali pred kraj poluvremena Bolta rijetko viđenim lobom stvari dovodi na početak i to je rezultat s kojim se odlazi na poluvrijeme.1.1
U nastavku drugačija slika. Trener Stepić povlači nekoliko lukavih poteza i u igru uvodi Vladića, Bošnjakovića i Berakovića i to je to. Preuzimamo konce u svoje ruke i ubrzo jednu lucidnu asistenciju Berakovića Perger pretvara u pogodak za 1:2. Domaćin se trudio izjednačiti ali Zadrugarova obrana izdržava sve napade i to je prva gostujuća pobjeda.

 

06.04.2003-20 kolo
NK Zadrugar- NK Svačić Bagi 1:0 (0.0)
Ako smo u prošlom kolu “skinuli” lidera na ljestvici, morati ćemo to ponoviti i protiv novog lidera Svačić Bagija kojima smo mi omogućili da se popnu na vrh. Bila je to vjerovatno najteža utakmica u proljetnom dijelu prvenstva. Mučili smo se gotovo cijelu utakmicu da bi tek na kraju Perger i Vladić “skuhali” gol za pobjedu. U nervoznoj i rastrganoj utakmici bili smo za nijansu spretniji i sretniji im na kraju zasluženo pobijedili. Svaka čast gostima koji su pokazali da su jedna od najboljih ekipa u prvenstvu. Strijelac gola je bio Vladić M.

 

NK SVAČIĆ
Igrači
Juniori
Pioniri
Škola nogometa
Stadion

Povijest NK Svačić
Prvi organizirani pristup unošenja nogometne igre u živote naših mještana zbio se tokom 1947. godine. Utemeljen je nogometni klub pod nazivom Fiskulturno društvo 'Polet'. VIŠE

Pratite nas i na Facebooku

Naslovnica | NK Svačić | Povijest kluba | Fotogalerija | Turniri | Sponzori | Forum
© NK Svačić - Stari Slatinik | Sva prava pridržana.