Arhiva – Sezona 2003. / 2004.

Prva brodsko – posavska županijska liga  2003./2004.

 

Rbk Klub     Uta Pob Ner Por G+ G- Bod
1. Tomislav Donji Andrijevci 30 18 7 5 71 28 61
2. Slavonac Nova Kapela 30 16 6 8 60 32 54
3. Batrina 30 15 7 8 41 34 52
4. Svačić bagi Stari Slatinik 30 15 6 9 71 44 51
5. Gardun Garčin 30 15 6 9 67 42 51
6. Posavac Davor 30 14 5 11 57 52 47
7. Zadrugar Oprisavci 30 14 4 12 79 52 46
8. Slavonija Bodovaljci 30 12 7 11 51 42 43
9. Psunj-Sokol Okučani 30 13 3 14 39 57 42
10. Sloga Gundinci 30 11 7 12 42 47 40
11. Budućnost Rešetari 30 12 4 14 41 46 40
12. Podvinje 30 11 6 13 33 40 39
13. Omladinac Gornja Vrba                   II žnl 30 11 4 15 38 60 37
14. Graničar Brodski Varoš                    II žnl 30 9 3 18 37 63 30
15. Svjetlost Lužani                              II žnl 30 7 4 19 33 83 25
16. Mladost Bicko Selo                          II žnl 30 5 5 20 31 69 20

 

 

NK Svačić-bagi jesenski prvak I žnl.

 

Trener: Petar Vukoje  ( 1 – 7 kolo), Ivan Barbarić ( 8  – 15  kolo)

Proljeće 2004. : Ivo Franjić

Predsjednik kluba:  jesen Marko Matić, proljeće Ilija Gavran

 

Momčad: Boško Jovičić,Marijan Pranjić,Goran Jelinić, Marko Ravlić,Boško Rudić,Tomislav Medved, Tomislav Čudina, Alen Galović, Drago Pavić, Mario Prskalo, Tihomir Bolta, Josip Cindrić,Jasmin Babić, Bojan Šljivarić,  Slavko Gusak, Danijel Perić, Josip Lovinčić, Darko Grgurević, Dražen Kurtušić, Mario Aladrović, Ivica Vidmar, Mario Kuterovac, Zdenko Lončar, Denis Dudrak, Ivan Šokić, Ivan Budišić, Dražen Lasić, Živan Maletić

 

Kapetan momčadi: Alen Galović

 

 

Ljetne pripremne utakmice

 

19.07. 2003. Svačić-bagi – Budainka  Sl. Brod 2 : 2

Sastav: J.Herceg, G.Jelinić, J.Cindrić, I.Vidmar, Ž.Maletić, M.Prskalo, T.Bolta, D.Pavić, T.Medved, I.Šokić, M.Pranjić ( D.Grgurević, B.Rudić, S.Gusak, M.Ravlić )

Strijelci: Marijan Pranjić, Slavko Gusak

 

20.07. 2003.  Svačić bagi – Zadrugar Oprisavci  2 : 3

Sastav: A.Galović, D.Grgurević, J.Cindrić, B.Jovičić, Ž.Maletić, M.Prskalo, S.Gusak, T.Medved, B.Rudić, D.Pavić, I.Šokić ( I.Vidmar, T.Čudina, T.Bolta, M.Ravlić, M.Pranjić )

Strijelci: Ivan Šokić, Slavko Gusak

 

23.07. 2003.  Svačić-bagi – Mladost Malino  5 : 4

Sastav: A.Galović, J.Lovinčić, J.Cindrić, B.Jovičić, T.Medved, B.Rudić, D.Pavić, T.Bolta, S.Gusak, I.Šokić, M.Ravlić ( J.Herceg, B.Šljivarić, T.Čudina, I.Vidmar, Z.Lončar, Ž.Maletić, T.Čuljak )

Strijelci: T.Bolta 2x, M.Ravlić, T.Čuljak, Z.Lončar

 

27.07. 2003.  Svačić-bagi – Vatrogasac Grižići  5 : 1

Sastav: T.Medved, J.Lovinčić, J.Cindrić, B.Jovičić, Ž.Maletić, J.Horaček, I.Vidmar, D.Pavić, I.Šokić, M.Ravlić, T.Čuljak ( B.Šljivarić, Z.Lončar )

Strijelci: Živan Maletić 2x, Tomislav Čuljak 2x, Marko Ravlić

 

30.07. 2003.  Svačić-bagi – Sulkovci  12 : 0

Sastav: A.Galović, J.Lovinčić, J.Cindrić, B.Jovičić, Ž.Maletić, M.Prskalo, T.Bolta, T.Medved, B.Rudić, S.Gusak, M.Pranjić ( G.Jelinić, T.Čudina, I.Vidmar, D.Grgurević, D.Pavić, B.Šljivarić, Z.Lončar, T.Čuljak, M.Ravlić )

Strijelci: S.Gusak 3x, B.Rudić 2x, Z.Lončar 2x, M.Ravlić 2x, T.Bolta, M.Pranjić, D.Pavić

 

03.08. 2003.  Slavonac Sl.Kobaš – Svačić-bagi  1 : 7

Sastav: A.Galović, G.Jelinić, J.Cindrić, B.Jovičić, T.Medved, M.Prskalo, T.Bolta, D.Pavić, B.Rudić, S.Gusak, M.Pranjić ( J.Herceg, J.Lovinčić, T.Čudina, B.Šljivarić, M.Ravlić, Z.Lončar, D.Grgurević )

Strijelci: S.Gusak 3x, T.Bolta, M.Ravlić, M.Pranjić, Z.Lončar

 

10.08. 2003.  Svačić-bagi – Podvinje  2 : 0

Sastav: J.Herceg, B.Šljivarić, J.Cindrić, B.Jovičić, B.Rudić, M.Prskalo, T.Bolta, G.Jelinić, D.Pavić, S.Gusak, M.Ravlić ( A.Galović, T.Čudina )

Strijelac: Slavko Gusak 2x

 

20.08. 2003. Svačić-bagi – Mladost Banovci  6 : 2

Sastav: A.Galović, G.Jelinić, J.Cindrić, B.Jovičić, D.Lasić, I.Vidmar, T.Bolta, B.Rudić, M.Kuterovac, S.Gusak, M.Ravlić ( T.Čuljak, M.Prskalo, J.Lovinčić, D.Pavić, B.Šljivarić, M.Pranjić, Z.Lončar )

Strijelci: M.Ravlić 2x, T.Bolta, M.Pranjić, S.Gusak, Z.Lončar

 

19. 09. 2003. Svačić-bagi – Momčad sudaca ŽNS  5 : 1

Sastav: A.Galović, J.Lovinčić, D.Grgurević, T.Medved, D.Lasić, I.Vidmar, T.Bolta, M.Kuterovac, G.Jelinić, S.Gusak, D.Pavić ( M.Pranjić, M.Prskalo, B.Rudić, Z.Lončar, M.Ravlić )

Strijelci: S.Gusak 2x, D.Pavić 2x, Z.Lončar

 

Kup utakmice

 

1. kolo slobodni

2. kolo slobodni

3. kolo 27.08. 2003.  Svačić-bagi – Sloga Gromačnik   2 : 2, 5 : 7 jedanaesterci

Sastva: A.Galović, B.Jovičić, I.Vidmar, M.Kuterovac, J.Cindrić, T.Medved, G.Jelinić, T.Bolta, J.Lovinčić, S.Gusak, Z.Lončar ( D.Grgurević, T.Čudina, M.Pranjić, M.Prskalo, B.Rudić )

Strijelci: Goran Jelinić, Mario Kuterovac

Jedanaesterci: Darko Grgurević, Tomislav Čudina, Ivica Vidmar

 

 

Jesen 2003.

 

1.kolo. 17.08.2003.   Svačić bagi – Budućnost Rešetari  2 : 1

Sastav: A.Galović, B.Jovičić, J.Cindrić, J.Lovinčić, D.Lasić, M.Prskalo, D.Pavić, T.Bolta, B.Rudić, Z.Lončar, S.Gusak  ( G.Jelinić, M.Kuterovac, I.Vidmar, M.Pranjić, M.Ravlić )

Strijelci: Tihomir Bolta, Marijan Pranjić

 

2.kolo. 24.08.2003.   Omladinac G.V. – Svačić bagi  0 : 2

Sastav: A.Galović, B.Jovičić, J.Cindrić, J.Lovinčić, D.Lasić, M.Prskalo, D.Pavić, T.Bolta, B.Rudić, S.Gusak, Z.Lončar  ( G.Jelinić, M.Kuterovac, I.Vidmar, M.Pranjić, M.Ravlić )

Strijelci: Slavko Gusak, Marijan Pranjić

 

3.kolo. 31.08.2003.   Svačić bagi – Zadrugar Oprisavci  3 : 3

Sastav: A.Galović, B.Jovičić, T.Čudina, J.Lovinčić, D.Lasić, M.Prskalo, D.Pavić, T.Bolta, B.Rudić, S.Gusak, Z.Lončar  ( G.Jelinić, M.Kuterovac, T.Medved, M.Pranjić, M.Ravlić )

Strijelci: Slavko Gusak 2x, Drago Pavić


4.kolo. 07.09.2003.   Mladost B.S. – Svačić bagi  3 : 1

Sastav: M.Pranjić, T.Medved, T.Čudina, J.Lovinčić, D.Lasić, M.Prskalo, D.Pavić, T.Bolta, B.Rudić, Z.Lončar, S.Gusak  ( G.Jelinić, D.Grgurević, I.Vidmar, M.Kuterovac )

Strijelac: Drago Pavić

 

5.kolo. 14.09.2003.  Svačić bagi – Batrina  1 : 0

Sastav: A.Galović, I.Vidmar, T.Čudina, J.Lovinčić, D.Lasić, B.Rudić, D.Pavić, T.Bolta, M.Kuterovac, Z.Lončar, S.Gusak  ( G.Jelinić,T.Medved, M.Prskalo, B.Jovičić, M.Pranjić  )

Strijelac: Tihomir Bolta

 

6.kolo  21.09.2003.   Svjetlost Lužani – Svačić bagi 0 : 5

Sastav: A.Galović, B.Jovičić, J.Cindrić, J.Lovinčić, T.Medved, I.Vidmar,T.Bolta,B.Rudić, M.Kuterovac,D.Pavić, B.Šljivarić  ( G.Jelinić, M.Prskalo, T.Čudina, M.Pranjić, M.Ravlić  )

Strijelci: D.Pavić, T.Bolta, M.Kuterovac, M.Pranjić, M.Ravlić

 

7.kolo. 28.09.2003.   Svačić bagi – Posavac Davor  4 : 0

Sastav: A.Galović, B.Jovičić, J.Cindrić, J.Lovinčić, D.Lasić, B.Rudić,T.Medved, T.Bolta,S.Gusak,D.Pavić,  B.Šljivarić  ( G.Jelinić, M.Prskalo, I.Vidmar, M.Pranjić, M.Ravlić  )

Strijelci: Slavko Gusak 3x, Marijan Pranjić

 

8.kolo. 05.10.2003. Psunj-Sokol Okučani – Svačić bagi 5 : 2

Sastav: A.Galović, D.Grgurević, J.Cindrić, B.Jovičić, D.Lasić, T.Medved, I.Vidmar, T.Bolta, T.Čudina, S.Gusak, D.Pavić  ( M.Pranjić, B.Rudić, Ž.Maletić, G.Jelinić, M.Kuterovac )

Strijelci: Tihomir Bolta, Slavko Gusak

 

9.kolo. 12.10.2003. Svačić bagi – Podvinje  5 : 1

Sastav: I.Budišić, D.Grgurević, J.Cindrić, M.Prskalo, Ž.Maletić, T.Medved, M.Kuterovac, T.Bolta, M.Pranjić, T.Čudina, D.Pavić  ( I.Vidmar, B.Rudić, G.Jelinić, M.Ravlić, S.Gusak  )

Strijelci: J.Cindrić, S.Gusak 2x, M.Kuterovac, M.Pranjić

 

10.kolo. 19.10.2003. Graničar B.Varoš  – Svačić bagi  1 : 3

Sastav: I.Budišić, M.Prskalo, J.Cindrić, J.Lovinčić, Ž.Maletić, B.Rudić, M.Kuterovac, T.Bolta, M.Pranjić, T.Čudina, D.Pavić  ( T.Medved, I.Vidmar, G.Jelinić, M.Ravlić )

Strijelci: Tihomir Bolta, Josip Cindrić, autogol

 

11.kolo. 26.10.2003. Svačić bagi – Slavonija Bodovaljci   5 : 0

Sastav: I.Budišić, J.Lovinčić, J.Cindrić, T.Medved, Ž.Maletić, M.Prskalo, M.Kuterovac, T.Bolta, S.Gusak, B.Šljivarić, D.Pavić  ( I.Vidmar, B.Rudić, G.Jelinić, M.Pranjić, M.Ravlić  )

Strijelci: Slavko Gusak 2x, Tihomir Bolta 2x, Marko Ravlić

 

12.kolo  02.11.2003. Svačić bagi – Slavonac N.Kapela  3 : 2

Sastav: I.Budišić, J.Cindrić, J.Lovinčić, T.Medved, Ž.Maletić, M.Prskalo, M.Kuterovac, T.Bolta, M.Pranjić, T.Čudina, D.Pavić  ( I.Vidmar, B.Rudić, M.Ravlić, S.Gusak  )

Strijelci: Slavko Gusak 2x, Tihomir Bolta

 

13.kolo  09.11.2003. Gardun Garčin – Svačić bagi   2 : 1

Sastav: I.Budišić, J.Lovinčić, J.Cindrić, M.Prskalo, Ž.Maletić, B.Rudić, M.Kuterovac, T.Bolta, T.Čudina, S.Gusak, D.Pavić  (  G.Jelinić, I.Vidmar, M.Ravlić, D.Grgurević  )

Strijelac: Mario Kuterovac

 

14.kolo  16.11.2003. Svačić bagi – Tomislav D.A.   1 : 1

Sastav: I.Budišić, J.Cindrić, T.Medved, J.Lovinčić, Ž.Maletić, M.Prskalo, B.Rudić, T.Bolta, T.Čudina, I.Vidmar, D.Pavić  ( S.Gusak, G.Jelinić, D.Grgurević  )

Strijelac: Tihomir Bolta

 

15.kolo  23.11.2003. Sloga G. – Svačić bagi     0 : 3

Sastav: I.Budišić, J.Cindrić, T.Medved, J.Lovinčić, Ž.Maletić, M.Prskalo, G.Jelinić, T.Bolta, M.Pranjić, T.Čudina, D.Pavić  ( D.Grgurević, S.Gusak, M.Ravlić  )

Strijelci: Tihomir Bolta, Slavko Gusak, autogol

 

NK SVAČIĆ bagi jesenski prvak , 15 10 2 3  41 : 19  32

 

 

Proljeće  2004.

 

16.kolo. 29.02.2004. Budućnost R. – Svačić bagi   1 : 1

Sastav: A.Galović, P.Rudić, G.Jelinić, M.Prskalo, M.Ravlić, T.Medved, D.Pavić, T.Čudina, J.Cindrić, I.Šokić, M.Pranjić  ( D.Dudrak, B.Šljivarić, J.Babić, B.Jovičić )

Strijelac: Slavko Gusak

 

17.kolo  07.03.2004. Svačić bagi – Omladinac G.V.  1 : 0

Sastav: A.Galović, P.Rudić, D.Dudrak, M.Prskalo, M.Ravlić, T.Medved, D.Pavić, T.Čudina, J.Cindrić, I.Šokić, M.Pranjić  ( G.Jelinić, B.Šljivarić, J.Babić, B.Jovičić  )

Strijelac: Drago Pavić

 

18.kolo. 14.03.2004. Zadrugar Oprisavci – Svačić bagi   5 : 1

Sastav: A.Galović, P.Rudić, G.Jelinić, M.Prskalo, M.Ravlić, D.Dudrak, D.Pavić, T.Čudina, J.Cindrić, I.Šokić, B.Šljivarić  (  J.Babić, B.Jovičić, I.Lončar )

Strijelac:  Tomislav Čudina

 

19.kolo. 21.03.2004.  Svačić bagi – Mladost B.Selo   8 : 0

Sastav: A.Galović, P.Rudić, G.Jelinić, M.Prskalo, M.Ravlić, T.Medved, D.Pavić, T.Čudina, J.Cindrić, I.Šokić, M.Pranjić  ( D.Dudrak, B.Šljivarić, J.Babić, B.Jovičić, I.Lončar )

Strijelci: M.Pranjić 3x, I.Šokić 2x, T.Medved, D.Pavić, T.Čudina

 

20.kolo. 28.03.2004. Batrina  – Svačić bagi  3 : 1

Sastav: A.Galović, G.Jelinić, D.Dudrak, T.Čudina, M.Ravlić, T.Medved, M.Pranjić, D.Pavić, J.Cindrić, I.Šokić, S.Gusak  ( B.Šljivarić, I.Lončar )

Strijelac:  Tomislav Medved

 

21.kolo. 04.04.2004.  Svačić bagi – Svjetlost Lužani   0 : 0

Sastav: A.Galović, G.Jelinić, B.Jovičić, D.Dudrak, B.Šljivarić, T.Medved, T.Čudina, J.Cindrić, S.Gusak, I.Šokić, M.Pranjić  ( I.Lončar, J.Babić  )

 

22.kolo. 11.04.2004. Posavac D. – Svačić bagi  1 : 0

Sastav: A.Galović, G.Jelinić, B.Jovičić, D.Dudrak, M.Ravlić, T.Medved, T.Čudina, J.Cindrić, S.Gusak, I.Šokić, M.Pranjić  ( I.Lončar, B.Šljivarić, M.Prskalo  )

 

23.kolo. 18.04.2004. Svačić bagi – Psunj-Sokol  O.  3 : 0

Sastav: A.Galović, P.Rudić, G.Jelinić, D.Dudrak, M.Ravlić, T.Medved, J.Babić, T.Čudina, S.Gusak, I.Šokić, M.Pranjić  ( B.Jovičić, J.Cindrić, M.Prskalo, B.Šljivarić  )

Strijelci: M.Pranjić, I.Šokić, S.Gusak

 

24.kolo. 25.04.2004. Podvinje – Svačić bagi  1 : 1

Sastav: A.Galović, P.Rudić, D.Dudrak, M.Prskalo, M.Ravlić, T.Medved, T.Čudina, J.Cindrić, S.Gusak, I.Šokić, M.Pranjić  ( J.Babić, B.Jovičić  )

Strijelac: Marijan Pranjić

 

25.kolo. 02.05.2004. Svačić bagi – Graničar B.Varoš   4 : 2

Sastav: A.Galović, P.Rudić, D.Dudrak, M.Prskalo, G.Jelinić, D.Pavić, T.Čudina, J.Cindrić, S.Gusak, I.Šokić, M.Pranjić  ( B.Jovičić, B.Šljivarić, M.Aladrović, J.Babić, D.Kurtušić  )

Strijelci:  Ivan Šokić 3x, Slavko Gusak

 

26.kolo. 09.05.2004. Slavonija B. – Svačić bagi 2 : 0

Sastav: I.Budišić, P.Rudić, D.Dudrak, G.Jelinić, M.Ravlić, D.Pavić, T.Čudina, J.Cindrić, S.Gusak, I.Šokić, M.Pranjić  ( B.Jovičić, I.Lončar, J.Babić, B.Šljivarić  )

 

27.kolo. 16.05.2004. Slavonac N.Kapela – Svačić bagi   4 : 1

Sastav: A.Galović, P.Rudić, D.Dudrak, T.Čudina, M.Ravlić, D.Pavić, G.Jelinić, M.Prskalo, J.Cindrić, I.Šokić, M.Pranjić  ( B.Jovičić, M.Aladrović, J.Babić, I.Lončar  )

Strijelac: Goran Jelinić

 

28.kolo. 23.05.2004. Svačić bagi – Gardun Garčin  4 : 0

Sastav: A.Galović, P.Rudić, D.Dudrak, T.Čudina, M.Ravlić, M.Prskalo, G.Jelinić, D.Pavić, J.Cindrić, I.Šokić, M.Pranjić  ( B.Jovičić, M.Aladrović, J.Babić, B.Šljivarić  )

Strijelci: T.Čudina, D.Pavić, I.Šokić 2x

 

29.kolo. 30.05.2004. Tomislav Pan  D.A. – Svačić bagi   2 : 2

Sastav: A.Galović, P.Rudić, D.Dudrak, M.Prskalo, G.Jelinić, D.Pavić, T.Čudina, J.Cindrić, S.Gusak, I.Šokić, M.Pranjić  ( B.Jovičić, B.Šljivarić, M.Aladrović, M.Ravlić  )

Strijelci: S.Gusak, M.Ravlić

 

30.kolo. 06.06.2004. Svačić bagi – Sloga Gundinci  3 : 4 

Sastav: A.Galović, P.Rudić, D.Dudrak, M.Prskalo, M.Ravlić, T.Medved, T.Čudina, D.Pavić, S.Gusak, I.Šokić, M.Pranjić  ( J.Babić, B.Jovičić, J.Cindrić, M.Vrljić   )

Strijelci: M.Ravlić, S.Gusak, M.Pranjić

 

 

 Sezona 2003. / 2004.

 

1.kolo 17.08.2003.

Gardun Garcin - Tomislav Donji Andrijevci                     2:2
Slavonac Nova Kapela - Sloga Gundinci                         2:1
Svacic Bagi Stari Slatnik - Buducnost Rešetari                2:1
Granicar Brodska Varoš - Omladinac Gornja Vrba                3:0
NK Podvinje - Zadrugar Oprisavci                              4:0
Psunj Sokol Okucani - Mladost Bicko Selo                      1:0
Posavac Davor - NK Batrina                                    2:1
Svjetlost Lužani - Slavonija Bodovaljci                       2:2

2.kolo 24.08.2003.

Svjetlost Lužani - Posavac Davor                              3:2
NK Batrina - Psunj Sokol Okucani                              2:1
Mladost Bicko Selo - NK Podvinje                              2:0
Zadrugar Oprisavci - Granicar Brodska Varoš                   1:0
Omladinac Gornja Vrba - Svacic Bagi Stari Slatnik             0:2
Buducnost Rešetari - Slavonac Nova Kapela                     1:3
Sloga Gundinci - Gardun Garcin                                3:2
Slavonija Bodovaljci - Tomislav Donji Andrijevci              2:3

 

3.kolo 31.08.2003.

Psunj Sokol Okucani - Svjetlost Lužani                        3:2
NK Podvinje - NK Batrina                                      0:0
Granicar Brodska Varoš - Mladost Bicko Selo                   1:1
Svacic Bagi Stari Slatnik - Zadrugar Oprisavci                3:3
Slavonac Nova Kapela - Omladinac Gornja Vrba                  5:1
Gardun Garcin - Buducnost Rešetari                            8:1
Tomislav Donji Andrijevci - Sloga Gundinci                    4:0
Posavac Davor - Slavonija Bodovaljci                          2:2

 

4.kolo 07.09.2003.

Svjetlost Lužani - NK Podvinje                                1:0
Posavac Davor - Psunj Sokol Okucani                           1:2
NK Batrina - Granicar Brodska Varoš                           1:1
Mladost Bicko Selo - Svacic Bagi Stari Slatnik                3:1
Zadrugar Oprisavci - Slavonac Nova Kapela                     1:2
Omladinac Gornja Vrba - Gardun Garcin                         2:2
Buducnost Rešetari - Tomislav Donji Andrijevci                1:0
Slavonija Bodovaljci - Sloga Gundinci                         2:1

 

5.kolo 14.09.2003.

Granicar Brodska Varoš - Svjetlost Lužani                     2:0
NK Podvinje - Posavac Davor                                   3:2
Svacic Bagi Stari Slatnik - NK Batrina                        1:0
Slavonac Nova Kapela - Mladost Bicko Selo                     2:0
Gardun Garcin - Zadrugar Oprisavci                            5:2
Tomislav Donji Andrijevci - Omladinac Gornja Vrba             7:0
Sloga Gundinci - Buducnost Rešetari                           2:0
Psunj Sokol Okucani - Slavonija Bodovaljci                    2:0

 

6.kolo 21.09.2003.

Svjetlost Lužani - Svacic Bagi Stari Slatnik                  0:5
Posavac Davor - Granicar Brodska Varoš                        4:2
Psunj Sokol Okucani - NK Podvinje                             2:1
NK Batrina - Slavonac Nova Kapela                             0:1
Mladost Bicko Selo - Gardun Garcin                            0:0
Zadrugar Oprisavci - Tomislav Donji Andrijevci                3:1
Omladinac Gornja Vrba - Sloga Gundinci                        1:1
Slavonija Bodovaljci - Buducnost Rešetari                     1:1

 

7.kolo 28.09.2003.

Slavonac Nova Kapela - Svjetlost Lužani                       9:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - Posavac Davor                     4:0
Granicar Brodska Varoš - Psunj Sokol Okucani                  0:1
Gardun Garcin - NK Batrina                                    5:1
Tomislav Donji Andrijevci - Mladost Bicko Selo                2:0
Sloga Gundinci - Zadrugar Oprisavci                           2:1
Buducnost Rešetari - Omladinac Gornja Vrba                    3:0
NK Podvinje - Slavonija Bodovaljci                            1:1

8.kolo 05.10.2003.

Svjetlost Lužani - Gardun Garcin                              3:2
Posavac Davor - Slavonac Nova Kapela                          0:0
Psunj Sokol Okucani - Svacic Bagi Stari Slatnik               5:2
NK Podvinje - Granicar Brodska Varoš                          3:1
NK Batrina - Tomislav Donji Andrijevci                        0:0
Mladost Bicko Selo - Sloga Gundinci                           1:1
Zadrugar Oprisavci - Buducnost Rešetari                       1:3
Slavonija Bodovaljci - Omladinac Gornja Vrba                  0:1

 

9.kolo 12.10.2003.

Tomislav Donji Andrijevci - Svjetlost Lužani                  2:0
Gardun Garcin - Posavac Davor                                 6:0
Slavonac Nova Kapela - Psunj Sokol Okucani                    0:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - NK Podvinje                       5:1
Sloga Gundinci - NK Batrina                                   0:0
Buducnost Rešetari - Mladost Bicko Selo                       5:1
Omladinac Gornja Vrba - Zadrugar Oprisavci                    2:1
Granicar Brodska Varoš - Slavonija Bodovaljci                 1:1

 

10.kolo 19.10.2003.

Svjetlost Lužani - Sloga Gundinci                             0:1
Posavac Davor - Tomislav Donji Andrijevci                     0:3
Psunj Sokol Okucani - Gardun Garcin                           0:1
NK Podvinje - Slavonac Nova Kapela                            2:1
Granicar Brodska Varoš - Svacic Bagi Stari Slatnik            1:3
NK Batrina - Buducnost Rešetari                               1:0
Mladost Bicko Selo - Omladinac Gornja Vrba                    2:1
Slavonija Bodovaljci - Zadrugar Oprisavci                     1:0

 

11.kolo 26.10.2003.

Buducnost Rešetari - Svjetlost Lužani                         4:1
Sloga Gundinci - Posavac Davor                                2:1
Tomislav Donji Andrijevci - Psunj Sokol Okucani               5:0
Gardun Garcin - NK Podvinje                                   2:1
Slavonac Nova Kapela - Granicar Brodska Varoš                 4:0
Omladinac Gornja Vrba - NK Batrina                            1:3
Zadrugar Oprisavci - Mladost Bicko Selo                       2:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - Slavonija Bodovaljci              5:0

 

12.kolo 02.11.2003.

Svjetlost Lužani - Omladinac Gornja Vrba                      1:0
Posavac Davor - Buducnost Rešetari                            1:0
Psunj Sokol Okucani - Sloga Gundinci                          2:1
NK Podvinje - Tomislav Donji Andrijevci                       1:1
Granicar Brodska Varoš - Gardun Garcin                        3:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - Slavonac Nova Kapela              3:2
NK Batrina - Zadrugar Oprisavci                               2:1
Slavonija Bodovaljci - Mladost Bicko Selo                     3:1

 

13.kolo 09.11.2003.

Zadrugar Oprisavci - Svjetlost Lužani                         6:0
Omladinac Gornja Vrba - Posavac Davor                         3:2
Buducnost Rešetari - Psunj Sokol Okucani                      2:1
Sloga Gundinci - NK Podvinje                                  1:1
Tomislav Donji Andrijevci - Granicar Brodska Varoš            5:0
Gardun Garcin - Svacic Bagi Stari Slatnik                     2:1
Mladost Bicko Selo - NK Batrina                               1:2
Slavonac Nova Kapela - Slavonija Bodovaljci                   0:0


14.kolo 16.11.2003.

Svjetlost Lužani - Mladost Bicko Selo                         3:2
Posavac Davor - Zadrugar Oprisavci                            3:1
Psunj Sokol Okucani - Omladinac Gornja Vrba                   2:0
NK Podvinje - Buducnost Rešetari                              1:0
Granicar Brodska Varoš - Sloga Gundinci                       2:1
Svacic Bagi Stari Slatnik - Tomislav Donji Andrijevci         1:1
Slavonac Nova Kapela - Gardun Garcin                          2:0
Slavonija Bodovaljci - NK Batrina                             1:0

 

15.kolo 23.11.2003.

NK Batrina - Svjetlost Lužani                                 1:0
Mladost Bicko Selo - Posavac Davor                            3:2
Zadrugar Oprisavci - Psunj Sokol Okucani                      8:2
Omladinac Gornja Vrba - NK Podvinje                           2:0
Buducnost Rešetari - Granicar Brodska Varoš                   3:1
Sloga Gundinci - Svacic Bagi Stari Slatnik                    0:3
Tomislav Donji Andrijevci - Slavonac Nova Kapela              2:1
Gardun Garcin - Slavonija Bodovaljci                          1:0

 

Proljeće 2004.

 

16.kolo 26.02.2004.

Tomislav Donji Andrijevci - Gardun Garcin                     1:1
Sloga Gundinci - Slavonac Nova Kapela                         1:0
Buducnost Rešetari - Svacic Bagi Stari Slatnik                1:1
Omladinac Gornja Vrba - Granicar Brodska Varoš                1:0
Zadrugar Oprisavci - NK Podvinje                              1:2
Mladost Bicko Selo - Psunj Sokol Okucani                      2:2
NK Batrina - Posavac Davor                                    0:0
Slavonija Bodovaljci - Svjetlost Lužani                       8:0

 

17.kolo 07.03.2004.

Posavac Davor - Svjetlost Lužani                              6:0
Psunj Sokol Okucani - NK Batrina                              0:1
NK Podvinje - Mladost Bicko Selo                              1:0
Granicar Brodska Varoš - Zadrugar Oprisavci                   0:4
Svacic Bagi Stari Slatnik - Omladinac Gornja Vrba             1:0
Slavonac Nova Kapela - Buducnost Rešetari                     4:0
Gardun Garcin - Sloga Gundinci                                4:0
Tomislav Donji Andrijevci - Slavonija Bodovaljci              3:1

 

18.kolo 14.03.2004.

Svjetlost Lužani - Psunj Sokol Okucani                        1:2
NK Batrina - NK Podvinje                                      2:0
Mladost Bicko Selo - Granicar Brodska Varoš                   1:3
Zadrugar Oprisavci - Svacic Bagi Stari Slatnik                5:1
Omladinac Gornja Vrba - Slavonac Nova Kapela                  0:2
Buducnost Rešetari - Gardun Garcin                            1:1
Sloga Gundinci - Tomislav Donji Andrijevci                    0:2
Slavonija Bodovaljci - Posavac Davor                          2:3

 

19.kolo 21.03.2004.

NK Podvinje - Svjetlost Lužani                                1:0
Psunj Sokol Okucani - Posavac Davor                           2:2
Granicar Brodska Varoš - NK Batrina                           0:2
Svacic Bagi Stari Slatnik - Mladost Bicko Selo                8:0
Slavonac Nova Kapela - Zadrugar Oprisavci                     1:0
Gardun Garcin - Omladinac Gornja Vrba                         3:0
Tomislav Donji Andrijevci - Buducnost Rešetari                1:0
Sloga Gundinci - Slavonija Bodovaljci                         1:0


20.kolo 28.03.2004.

Svjetlost Lužani - Granicar Brodska Varoš                     1:2
Posavac Davor - NK Podvinje                                   1:0
NK Batrina - Svacic Bagi Stari Slatnik                        3:1
Mladost Bicko Selo - Slavonac Nova Kapela                     1:1
Zadrugar Oprisavci - Gardun Garcin                            1:1
Omladinac Gornja Vrba - Tomislav Donji Andrijevci             2:1
Buducnost Rešetari - Sloga Gundinci                           1:0
Slavonija Bodovaljci - Psunj Sokol Okucani                    1:0

 

21.kolo 04.04.2004.

Svacic Bagi Stari Slatnik - Svjetlost Lužani                  0:0
Granicar Brodska Varoš - Posavac Davor                        2:0
NK Podvinje - Psunj Sokol Okucani                             2:0
Slavonac Nova Kapela - NK Batrina                             2:2
Gardun Garcin - Mladost Bicko Selo                            2:0
Tomislav Donji Andrijevci - Zadrugar Oprisavci                1:1
Sloga Gundinci - Omladinac Gornja Vrba                        1:1
Buducnost Rešetari - Slavonija Bodovaljci                     1:0

 

22.kolo 11.04.2004.

Svjetlost Lužani - Slavonac Nova Kapela                       1:2
Posavac Davor - Svacic Bagi Stari Slatnik                     1:0
Psunj Sokol Okucani - Granicar Brodska Varoš                  1:0
NK Batrina - Gardun Garcin                                    2:1
Mladost Bicko Selo - Tomislav Donji Andrijevci                1:2
Zadrugar Oprisavci - Sloga Gundinci                           4:0
Omladinac Gornja Vrba - Buducnost Rešetari                    1:0
Slavonija Bodovaljci - NK Podvinje                            5:1

 

23.kolo 18.04.2004.

Gardun Garcin - Svjetlost Lužani                              3:0
Slavonac Nova Kapela - Posavac Davor                          3:4
Svacic Bagi Stari Slatnik - Psunj Sokol Okucani               3:0
Granicar Brodska Varoš - NK Podvinje                          3:1
Tomislav Donji Andrijevci - NK Batrina                        3:1
Sloga Gundinci - Mladost Bicko Selo                           3:1
Buducnost Rešetari - Zadrugar Oprisavci                       1:1
Omladinac Gornja Vrba - Slavonija Bodovaljci                  1:2

 

24.kolo 25.04.2004.

Svjetlost Lužani - Tomislav Donji Andrijevci                  0:4
Posavac Davor - Gardun Garcin                                 3:1
Psunj Sokol Okucani - Slavonac Nova Kapela                    2:0
NK Podvinje - Svacic Bagi Stari Slatnik                       1:1
NK Batrina - Sloga Gundinci                                   2:1
Mladost Bicko Selo - Buducnost Rešetari                       1:0
Zadrugar Oprisavci - Omladinac Gornja Vrba                    6:1
Slavonija Bodovaljci - Granicar Brodska Varoš                 3:0

 

25.kolo 02.05.2004.

Sloga Gundinci - Svjetlost Lužani                             3:3
Tomislav Donji Andrijevci - Posavac Davor                     2:0
Gardun Garcin - Psunj Sokol Okucani                           3:0
Slavonac Nova Kapela - NK Podvinje                            1:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - Granicar Brodska Varoš            4:2
Buducnost Rešetari - NK Batrina                               1:2
Omladinac Gornja Vrba - Mladost Bicko Selo                    6:0
Zadrugar Oprisavci - Slavonija Bodovaljci                     5:1

 

26.kolo 09.05.2004.

Svjetlost Lužani - Buducnost Rešetari                         4:2
Posavac Davor - Sloga Gundinci                                1:1
Psunj Sokol Okucani - Tomislav Donji Andrijevci               2:1
NK Podvinje - Gardun Garcin                                   2:1
Granicar Brodska Varoš - Slavonac Nova Kapela                 1:0
NK Batrina - Omladinac Gornja Vrba                            3:4
Mladost Bicko Selo - Zadrugar Oprisavci                       3:4
Slavonija Bodovaljci - Svacic Bagi Stari Slatnik              2:0

 

27.kolo 16.05.2004.

Omladinac Gornja Vrba - Svjetlost Lužani                      3:2
Buducnost Rešetari - Posavac Davor                            1:2
Sloga Gundinci - Psunj Sokol Okucani                          5:1
Tomislav Donji Andrijevci - NK Podvinje                       2:1
Gardun Garcin - Granicar Brodska Varoš                        4:2
Slavonac Nova Kapela - Svacic Bagi Stari Slatnik              4:1
Zadrugar Oprisavci - NK Batrina                               4:2
Mladost Bicko Selo - Slavonija Bodovaljci                     1:2

 

28.kolo 23.05.2004.

Svjetlost Lužani - Zadrugar Oprisavci                         2:4
Posavac Davor - Omladinac Gornja Vrba                         3:1
Psunj Sokol Okucani - Buducnost Rešetari                      1:2
NK Podvinje - Sloga Gundinci                                  1:0
Granicar Brodska Varoš - Tomislav Donji Andrijevci            1:5
Svacic Bagi Stari Slatnik - Gardun Garcin                     4:0
NK Batrina - Mladost Bicko Selo                               3:1
Slavonija Bodovaljci - Slavonac Nova Kapela                   2:2

 

29.kolo 30.05.2004.

Mladost Bicko Selo - Svjetlost Lužani                         2:3
Zadrugar Oprisavci - Posavac Davor                            2:6
Omladinac Gornja Vrba - Psunj Sokol Okucani                   3:2
Buducnost Rešetari - NK Podvinje                              2:1
Sloga Gundinci - Granicar Brodska Varoš                       5:1
Tomislav Donji Andrijevci - Svacic Bagi Stari Slatnik         2:2
Gardun Garcin - Slavonac Nova Kapela                          3:0
NK Batrina - Slavonija Bodovaljci                             2:1

 

30.kolo 06.06.2004.

Svjetlost Lužani - NK Batrina                                 0:0
Posavac Davor - Mladost Bicko Selo                            3:0
Psunj Sokol Okucani - Zadrugar Oprisavci                      0:6
NK Podvinje - Omladinac Gornja Vrba                           0:0
Granicar Brodska Varoš - Buducnost Rešetari                   2:3
Svacic Bagi Stari Slatnik - Sloga Gundinci                    3:4
Slavonac Nova Kapela - Tomislav Donji Andrijevci              4:3
Slavonija Bodovaljci - Gardun Garcin                          5:1

 

Preuzeto s stranica NK Zadrugar Oprisavci

3. kolo 31.08.2003., Stari Slatinik

NK Svačić-bagi  - NK Oprisavci 3:3 (2:0)

1:0 Gusak S.

2:0 Gusak S.

2:1 Perger T.

2:2 Perger T.

2:3 Ilijašić T.

3:3 Pavić  D.

 

…baš je dobro vidjeti te opet… orilo se sa tribina u Slatiniku. Publika je ponovo naš 12 igrač. Ni 2:0 na poluvremenu nije nas obeshrabrilo u navijanju za zelene. A oni su ponovo pravi. Trener je ponovo mijenjao u  udarnoj postavi. Rečić i Đurković S. su na stoperima (barem u njima ne oskudijevamo), Ilijašić Iva je umjesto Vladića a ostalo je isto, Stanić na golu, Gačić na liberu, Tomo i Čepi u vezi a braća Perger u napadu. Ali domaćini nam vrlo brzo pokazuju tko je gazda ovdje. Gospodare sredinom terena a uz pomoć vjetra lako dolaze u prilike. I nakon 20 minuta domaćini dolaze u vodstvo od 2:0 maestalnim potezima Guska koji u očaj baca našu obranu (dečko je navodno bio nepoželjan u našim redovima). Na poluvremenu trener Pavković koji je dobro snimio igru Slatinika u igru uvodi Vladića i vadi iz igre indisponiranog Zoku i to se pokazalo kao ključni potez utakmice. Trener domaćih ponovo čini veliku grešku (kao da ništa nije naučio  od turnira u Slobodnici) i tjera svoje igrače u juriš na naš gol. A znate već što to znači kad Vladić ima prostora a Perger i Ilijašić kao terijeri samo čekaju. I šta da se priča. Tri prave lopte Mate, tri kontre, tri gola, 3:2. Naša publika ponovo u transu bodri naše igrače. Digli smo se iz pepela i pokazali da smo najjači kad je najpotrebnije. Ali ni domaćin nije zaboravio kako se igra nogomet i iz prekida (to nam je rak rana) poravnava na 3:3 i to je kraj. Super utakmica za pamćenje koju je jedino pokvario sudac za koga na kraju nismo znali za koga je sudio, jer smo i mi i oni mislili da su ga ovi drugi potkupili. Sjajna uvertra za dolazeću neporaženu Kapelu u nedjelju.

 

NK SVAČIĆ
Igrači
Juniori
Pioniri
Škola nogometa
Stadion

Povijest NK Svačić
Prvi organizirani pristup unošenja nogometne igre u živote naših mještana zbio se tokom 1947. godine. Utemeljen je nogometni klub pod nazivom Fiskulturno društvo 'Polet'. VIŠE

Pratite nas i na Facebooku

Naslovnica | NK Svačić | Povijest kluba | Fotogalerija | Turniri | Sponzori | Forum
© NK Svačić - Stari Slatinik | Sva prava pridržana.