Arhiva – Sezona 2004. / 2005.

 

Prva brodsko – posavska županijska liga       2004./2005.

 

Rbk Klub     Uta Pob Ner Por G+ G- Bod
1. Zadrugar Oprisavci 30 21 2 7 74 25 65
2. Sloga Gundinci 30 18 7 5 60 35 61
3. Amater Slavonski Brod 30 18 5 7 68 40 59
4. Slavonac Nova Kapela 30 15 4 11 51 42 49
5. Slobodnica 30 14 6 10 76 49 48
6. Mladost Sibinj 30 13 8 9 51 39 47
7. Slavonija Bodovaljci 30 14 5 11 52 46 47
8. Posavac Davor 30 13 7 10 71 48 46
9. Batrina 30 13 7 10 47 41 46
10. Psunj-Sokol Okučani 30 14 3 13 54 50 45
11. Graničar  Laze 30 13 5 12 52 46 44
12. Svačić bagi Stari Slatinik 30 11 10  9 71 58 43
13. Gardun Garčin 30 10 7 13 43 51 37
14. Sloga Vrpolje                      II žnl 30 6 1 23 41 93 19
15. Podvinje                             II žnl 30 4 4 22 23 77 16
16. Budućnost Rešetari             II žnl 30 1 3 26 30 124  6

Trener: Ivan Pavković

Momčad: Matej Pranjić,Goran Jelinić, Marko Ravlić,  Tomislav Medved, Tomislav Čudina,Drago Pavić, Mario Prskalo, Tihomir Bolta,Josip Cindrić,Jasmin Babić, Bojan Šljivarić, Ivan Šokić, Danijel Perić, Darko Grgurević,Dražen Kurtušić,Pera Rudić,Boško Rudić,  Danijel Svetić,Ivan Drglin,Branko Radošević, Josip Lovinčić, Denis Dudrak,Željko Čamber, Damir Babić, Tomislav Vrljić

 

Kapetan momčadi: Drago Pavić

 

 

Ljetne pripremne utakmice

 

17.07. 2004. Svačić bagi – Amater Sl.Brod 4 : 2

18.07. 2004. Svačić bagi – Mladost Sibinj 4 : 2

25.07. 2004. Svačić bagi – Halubjan Viškovo 4 : 4

07.08. 2004. Slavonac Sl.Kobaš – Svačić bagi 2 : 3

08.08. 2004. Mladost Malino – Svačić bagi 0 : 4


Kup utakmice

 

1. kolo slobodni

2. kolo slobodni

3. kolo 25.08. 2004. Mladost Malino – Svačić bagi 5 : 1

Sastav: I.Drglin, Ž.Maletić, T.Čudina, Ž.Čamber, D.Grgurević, J.Babić, J.Cindrić, T.Bolta, M.Cindrić, M.Ravlić, Mat.Pranjić ( D.Perić, Marko Vrljić, P.Rudić, T.Medved )

Strijelac: Željko Čamber

 

Jesen 2004.

 

1.kolo. 15.08.2004. Svačić bagi – Slavonac N.Kapela  2 : 2

Sastav: I.Drglin, K.Prskalo, J.Cindrić, T.Čudina, Ž.Maletić, M.Prskalo, P.Rudić, T.Bolta, I.Šokić, B.Rudić, D.Pavić  ( Ž.Čamber, M.Kuterovac, G.Jelinić   )

Strijelci:  Drago Pavić, Boško Rudić

 

2.kolo. 22.08.2004. Sloga G. – Svačić bagi  2 : 1

Sastav: I.Drglin, G.Jelinić, J.Babić, T.Čudina, Ž.Maletić, P.Rudić, D.Pavić, T.Bolta, I.Šokić, D.Pavić, B.Rudić  ( J.Cindrić, M.Pranjić, M.Ravlić, M.Kuterovac  )

Strijelac: Mario Kuterovac

 

3.kolo. 29.08.2004. Svačić bagi – Sloga V.   4 : 1

Sastav: I.Drglin, P.Rudić, J.Cindrić, M.Prskalo, Ž.Maletić, T.Čudina, D.Pavić, T.Bolta, I.Šokić, B.Rudić,K.Prskalo  ( M.Ravlić, Ž.Čamber, D.Grgurević, M.Cindrić, J.Babić  )

Strijelci: Ivan Šokić 2x, T.Bolta, B.Rudić

 

4.kolo. 05.09.2004. Zadrugar – Svačić bagi  0 : 0

Sastav: I.Drglin, K.Prskalo, J.Cindrić, T.Čudina, Ž.Maletić, M.Prskalo, P.Rudić, T.Bolta, I.Šokić, B.Rudić, D.Pavić  ( Ž.Čamber, M.Kuterovac, D.Babić, G.Jelinić, B.Šljivarić  )

 

5.kolo. 12.09.2004. Svačić bagi – Slobodnica  2 : 2

Sastav: I.Drglin, T.Čudina, J.Cindrić, M.Prskalo, Ž.Maletić, P.Rudić, D.Pavić, T.Bolta, I.Šokić, M.Kuterovac, B.Rudić  ( K.Prskalo, T.Medved, Ž.Čamber, J.Babić  )

Strijelci: Tihomir Bolta, Tomislav Medved

 

6.kolo. 19.09.2004. Posavac D. – Svačić bagi 2 : 2

Sastav: I.Drglin, G.Jelinić, J.Babić, T.Čudina, Ž.Maletić, P.Rudić, D.Pavić, T.Bolta, I.Šokić, M.Kuterovac, B.Rudić  ( J.Cindrić, M.Pranjić, J.Lovinčić, M.Ravlić  )

Strijelci: Drago Pavić, Ivan Šokić

 

7.kolo. 26.09.2004. Svačić bagi – Gardun G. 3 : 1

Sastav: I.Drglin, G.Jelinić, J.Cindrić, T.Čudina, Ž.Maletić, P.Rudić, D.Pavić, T.Bolta, I.Šokić, M.Kuterovac, B.Rudić  ( K.Prskalo, J.Babić,T.Medved, M.Ravlić, D.Svetić  )

Strijelci: Ivan Šokić, Drago Pavić, Josip Cindrić

 

8.kolo. 03.10.2004. Batrina – Svačić bagi 2 : 2

Sastav: I.Drglin, Ž.Maletić, J.Cindrić, M.Prskalo, T.Čudina, P.Rudić, D.Pavić, T.Bolta, I.Šokić, M.Kuterovac, B.Rudić  ( M.Ravlić, K.Prskalo, G.Jelinić   )

Strijelci: Tihomir Bolta, Goran Jelinić

 

9.kolo. 10.10.2004. Svačić bagi – Graničar L.   4 : 1

Sastav: I.Drglin, Ž.Maletić, J.Cindrić, P.Rudić, T.Čudina, G.Jelinić, D.Pavić, T.Bolta, I.Šokić, M.Kuterovac, K.Prskalo  ( M.Ravlić, T.Medved, D.Kurtušić, Ž.Čamber, J.Lovinčić   )

Strijelci: Tihomir Bolta 2x, Ivan Šokić, Marko Ravlić

 

10.kolo. 17.10.2004. Slavonija B. – Svačić bagi  2 : 0

Sastav: I.Drglin, G.Jelinić, J.Cindrić, T.Čudina, P.Rudić, Ž.Čamber, D.Pavić, T.Bolta, I.Šokić, M.Kuterovac, M.Ravlić ( J.Babić, J.Lovinčić, D.Dudrak, K.Prskalo )

 

11.kolo. 24.10.2004. Svačić bagi – Amater   0 : 1

Sastav: I.Drglina, G.Jelinić, P.Rudić, T.Čudina, Ž.Maletić, M.Prskalo, D.Pavić, T.Bolta, I.Šokić, M.Kuterovac, M.Ravlić  ( M.Pranjić, M.Cindrić, J.Cindrić  )

 

12.kolo. 31.10.2004. Mladost S. – Svačić bagi 0 : 0

Sastav: I.Drglin, T.Čudina, J.Cindrić, M.Prskalo, Ž.Maletić, P.Rudić, D.Pavić, T.Bolta, I.Šokić, M.Kuterovac, B.Rudić  ( K.Prskalo, T.Medved, J.Lovinčić  )

 

13.kolo. 07.11.2004. Svačić bagi – Psunj-Sokol  1 : 1

Sastav: I.Drglin, G.Jelinić, J.Cindrić, J.Lovinčić, P.Rudić, M.Prskalo, B.Rudić, T.Bolta, M.Ravlić, T.Čudina, D.Pavić  ( M.Pranjić, M.Cindrić, J.Babić, T.Medved  )

Strijelac: Ivan Šokić

 

14.kolo. 14.11.2004. Svačić bagi – Budućnost R.  9 : 3

Sastav: I.Drglin, P.Rudić, J.Cindrić, G.Jelinić, B.Rudić, M.Prskalo, M.Kuterovac, T.Bolta, M.Pranjić, D.Pavić, M.Cindrić  ( D.Perić, T.Čudina, T.Vrljić, I.Pavić, M.Ravlić )

Strijelci: J.Cindrić 2x, M.Cindrić 2x, M.Ravlić 2x, M.Pranjić 2x, Tomo Vrljić

 

15.kolo. 21.11.2004. Podvinje – Svačić bagi   2 : 2

Sastav: I.Drglin, G.Jelinić, J.Cindrić, M.Prskalo, B.Rudić, T.Čudina, M.Kuterovac, T.Bolta, M.Ravlić, D.Pavić, P.Rudić  ( J.Lovinčić, M.Cindrić, M.Pranjić, K.Prskalo   )

Strijelci: Goran Jelinić, Marko Ravlić

 

 

Zimske pripremne utakmice

20.02. 2005. Željezničar Sl.Brod – Svačić bagi 3 : 1


Proljeće  2005.

 

16.kolo. 20.03.2005. Slavonac N.K. – Svačić bagi 2 : 1

Sastav: I.Drglin, D.Babić, J.Cindrić, P.Rudić, M.Prskalo, B.Rudić, D.Pavić, T.Čudina, I.Šokić, G.Jelinić, M.Ravlić  ( D.Svetić, D.Dudrak, Mat.Pranjić, T.Bolta )

Strijelac: Ivan Šokić

 

17.kolo. 27.03.2005. Svačić bagi – Sloga G.  2 : 1

Sastav: I.Drglin, D.Svetić, J.Cindrić, P.Rudić, B.Rudić, M.Prskalo, G.Jelinić, T.Čudina, I.Šokić, D.Pavić, M.Ravlić  ( D.Dudrak, T.Medved,Mat.Pranjić, T.Bolta )

Strijelci: Ivan Šokić, Josip Cindrić

 

18.kolo. 03.04.2005. Sloga V. – Svačić bagi  0 : 1

Sastav: I.Drglin, D.Dudrak, J.Cindrić, D.Babić, B.Rudić, M.Prskalo, T.Medved, G.Jelinić, I.Šokić, D.Pavić, D.Svetić  ( T.Bolta, B.Radošević, I.Lončar, Mat.Pranjić  )

Strijelac: Danijel Svetić

 

19.kolo. 10.04.2005. Svačić bagi – Zadrugar  1 : 5

Sastav: I.Drglin, D.Svetić, J.Cindrić, P.Rudić, B.Rudić, M.Prskalo, T.Čudina, G.Jelinić, I.Šokić, D.Pavić, M.Ravlić  ( D.Perić, T.Medved, B.Radošević, T.Bolta, I.Lončar )

Strijelac:  Tomislav Medved

 

20.kolo. 17.04.2005. Slobodnica – Svačić bagi  6 : 2

Sastav: I.Drglin, D.Svetić, J.Cindrić, P.Rudić, B.Rudić, M.Prskalo, T.Medved, T.Čudina, I.Šokić, D.Pavić, T.Bolta  ( Mat.Pranjić, M.Ravlić, B.Radošević, T.Vrljić )

Strijelci: Ivan Šokić, Mario Prskalo

 

21.kolo. 24.04.2005. Svačić bagi – Posavac D.  2 : 1

Sastav: D.Perić, Mat.Pranjić, J.Cindrić, P.Rudić, B.Rudić, B.Radošević, G.Jelinić, T.Čudina, I.Šokić, D.Pavić, M.Ravlić  ( D.Dudrak, T.Bolta, T.Medved  )

Strijelci: Ivan Šokić 2x

 

22.kolo. 01.05.2005. Gardun G. – Svačić bagi  2 : 2

Sastav: D.Perić, Mat.Pranjić, J.Cindrić, B.Radošević, P.Rudić,M.Prskalo, G.Jelinić, T.Čudina, I.Šokić, D.Pavić, T.Medved   ( D.Dudrak, T.Bolta, D.Babić  )

Strijelci: Ivan Šokić, Tihomir Bolta

 

23.kolo. 08.05.2005. Svačić bagi – Batrina  1 : 1

Sastav: D.Perić, Mat.Pranjić, J.Cindrić, B.Radošević, P.Rudić,M.Prskalo, G.Jelinić, T.Čudina, I.Šokić, D.Pavić, T.Medved   ( D.Dudrak, T.Bolta, M.Ravlić  )

Strijelac:  Tomislav Medved

 

24.kolo. 15.05.2005. Graničar L. – Svačić bagi  2 : 0

Sastav: D.Perić, P.Rudić, J.Cindrić, B.Radošević, B.Rudić, M.Prskalo, G.Jelinić, T.Čudina, I.Šokić, D.Pavić, Mat.Pranjić  ( D.Dudrak, D.Babić )

 

25.kolo. 22.05.2005. Svačić bagi – Slavonija B.  4 : 2

Sastav: D.Perić, T.Čudina, J.Cindrić, B.Radošević, P.Rudić, M.Prskalo, G.Jelinić, B.Rudić, I.Šokić, D.Pavić, T.Medved  ( M.Cindrić, I.Pavić, D.Dudrak, D.Babić, Mat.Pranjić  )

Strijelci:Tomislav Medved, Boško Rudić, Ivan Šokić 2x

 

26.kolo. 25.05.2005. Amater – Svačić bagi  3 : 1

Sastav: D.Perić, Mat.Pranjić, J.Cindrić, B.Radošević, P.Rudić, M.Prskalo, G.Jelinić, B.Rudić, I.Šokić, D.Pavić, T.Medved  ( D.Dudrak, D.Babić, T.Čudina, T.Bolta  )

Strijelac: Ivan Šokić

 

27.kolo. 29.05.2005. Svačić bagi – Mladost S.   5 : 3

Sastav: D.Perić, T.Čudina, J.Cindrić, B.Radošević, P.Rudić, M.Prskalo, G.Jelinić, B.Rudić, I.Šokić, D.Pavić, T.Medved  ( Mat.Pranjić, T.Bolta, D.Dudrak, M.Cindrić  )

Strijelci: Ivan Šokić 3x, Drago Pavić, Tihomir Bolta

 

28.kolo. 05.06.2005. Psunj-Sokol – Svačić bagi   5 : 2

Sastav: D.Perić, Mat.Pranjić, T.Čudina, B.Radošević, P.Rudić, M.Prskalo, G.Jelinić, B.Rudić, I.Šokić, D.Pavić, T.Medved  ( M.Cindrić, T.Bolta, D.Babić   )

Strijelci: Ivan Šokić, autogol

 

29.kolo. 12.06.2005. Budućnost R. – Svačić bagi  2 : 6

Sastav: D.Perić, M.Cindrić, J.Cindrić, B.Radošević, P.Rudić, T.Čudina, G.Jelinić, T.Bolta, I.Šokić, D.Pavić, Mat.Pranjić  (  D.Dudrak, I.Pavić  )

Strijelci: M.Pranjić, D.Pavić, T.Bolta, M.Cindrić, G.Jelinić, I.Šokić

 

30.kolo. 19.06.2005. Svačić bagi – Podvinje  9 : 1

Sastav: D.Perić, T.Čudina, J.Cindrić, B.Radošević, P.Rudić, M.Prskalo, G.Jelinić, B.Rudić, I.Šokić, D.Pavić, T.Medved  ( Mar.Čuljak, Mat.Pranjić, M.Cindrić, D.Dudrak, T.Bolta  )

Strijelci:  Tomislav Medved, Ivan Šokić 6x, Tihomir Bolta, Drago Pavić

 

Sezona 2004./2005.

 

Jesen 2004.

 
 

1.kolo. 15.08.2004. nedjelja

Buducnost Rešetari - NK Podvinje                              1:1
Svacic Bagi Stari Slatnik - Slavonac Nova Kapela              2:2
Mladost Sibinj - Sloga Gundinci                               1:1
Amater Slavonski Brod - Sloga Vrpolje                         3:2
Slavonija Bodovaljci - Zadrugar Oprisavci                     2:1
Granicar Laze - NK Slobodnica                                 1:1
NK Batrina - Posavac Davor                                    2:1
Gardun Garcin - Psunj Sokol Okucani                           3:0

 

 

2.kolo. 22.08.2004. nedjelja

Gardun Garcin - NK Batrina                                    0:0
Posavac Davor - Granicar Laze                                 4:2
NK Slobodnica - Slavonija Bodovaljci                          4:0
Zadrugar Oprisavci - Amater Slavonski Brod                    4:0
Sloga Vrpolje - Mladost Sibinj                                1:2
Sloga Gundinci - Svacic Bagi Stari Slatnik                    2:1
Slavonac Nova Kapela - Buducnost Rešetari                     2:0
Psunj Sokol Okucani - NK Podvinje                             1:2

 

 

3.kolo. 29.08.2004. nedjelja

Granicar Laze - Gardun Garcin                                 0:2
Slavonija Bodovaljci - Posavac Davor                          1:0
Amater Slavonski Brod - NK Slobodnica                         2:0
Mladost Sibinj - Zadrugar Oprisavci                           1:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - Sloga Vrpolje                     4:1
Buducnost Rešetari - Sloga Gundinci                           4:5
NK Podvinje - Slavonac Nova Kapela                            0:1
NK Batrina - Psunj Sokol Okucani                              3:1



 

 

4.kolo. 05.09.2004. nedjelja

Gardun Garcin - Slavonija Bodovaljci                          1:1
NK Batrina - Granicar Laze                                    1:1
Posavac Davor - Amater Slavonski Brod                         3:1
NK Slobodnica - Mladost Sibinj                                2:1
Zadrugar Oprisavci - Svacic Bagi Stari Slatnik                0:0
Sloga Vrpolje - Buducnost Rešetari                            6:2
Sloga Gundinci - NK Podvinje                                  5:0
Psunj Sokol Okucani - Slavonac Nova Kapela                    0:1

 

 

5.kolo. 12.09.2004. nedjelja

Amater Slavonski Brod - Gardun Garcin                         2:0
Slavonija Bodovaljci - NK Batrina                             2:0
Mladost Sibinj - Posavac Davor                                2:2
Svacic Bagi Stari Slatnik - NK Slobodnica                     2:2
Buducnost Rešetari - Zadrugar Oprisavci                       2:5
NK Podvinje - Sloga Vrpolje                                   3:0
Slavonac Nova Kapela - Sloga Gundinci                         0:3
Granicar Laze - Psunj Sokol Okucani                           1:2

 

 

6.kolo. 19.09.2004. nedjelja

Gardun Garcin - Mladost Sibinj                                0:0
NK Batrina - Amater Slavonski Brod                            2:0
Granicar Laze - Slavonija Bodovaljci                          4:3
Posavac Davor - Svacic Bagi Stari Slatnik                     2:2
NK Slobodnica - Buducnost Rešetari                            2:0
Zadrugar Oprisavci - NK Podvinje                              3:0
Sloga Vrpolje - Slavonac Nova Kapela                          4:1
Psunj Sokol Okucani - Sloga Gundinci                          5:2

 

 

7.kolo. 26.09.2004. nedjelja

Svacic Bagi Stari Slatnik - Gardun Garcin                     3:1
Mladost Sibinj - NK Batrina                                   4:2
Amater Slavonski Brod - Granicar Laze                         2:0
Buducnost Rešetari - Posavac Davor                            1:1
NK Podvinje - NK Slobodnica                                   1:1
Slavonac Nova Kapela - Zadrugar Oprisavci                     1:0
Sloga Gundinci - Sloga Vrpolje                                3:1
Slavonija Bodovaljci - Psunj Sokol Okucani                    1:2

 

 

8.kolo. 03.10.2004. nedjelja

Gardun Garcin - Buducnost Rešetari                            3:2
NK Batrina - Svacic Bagi Stari Slatnik                        2:2
Granicar Laze - Mladost Sibinj                                1:1
Slavonija Bodovaljci - Amater Slavonski Brod                  3:2
Posavac Davor - NK Podvinje                                   5:2
NK Slobodnica - Slavonac Nova Kapela                          4:2
Zadrugar Oprisavci - Sloga Gundinci                           3:0
Psunj Sokol Okucani - Sloga Vrpolje                           4:1

 

 

9.kolo. 10.10.2004. nedjelja

NK Podvinje - Gardun Garcin                                   0:1
Buducnost Rešetari - NK Batrina                               0:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - Granicar Laze                     4:1
Mladost Sibinj - Slavonija Bodovaljci                         2:1
Slavonac Nova Kapela - Posavac Davor                          3:0
Sloga Gundinci - NK Slobodnica                                1:1
Sloga Vrpolje - Zadrugar Oprisavci                            0:2
Amater Slavonski Brod - Psunj Sokol Okucani                   4:2


10.kolo. 17.10.2004. nedjelja

Gardun Garcin - Slavonac Nova Kapela                          1:2
NK Batrina - NK Podvinje                                      1:0
Granicar Laze - Buducnost Rešetari                            3:1
Slavonija Bodovaljci - Svacic Bagi Stari Slatnik              2:0
Amater Slavonski Brod - Mladost Sibinj                        5:2
Posavac Davor - Sloga Gundinci                                2:2
NK Slobodnica - Sloga Vrpolje                                 5:0
Psunj Sokol Okucani - Zadrugar Oprisavci                      1:2

 

 

11.kolo. 24.10.2004. nedjelja

Sloga Gundinci - Gardun Garcin                                2:0
Slavonac Nova Kapela - NK Batrina                             2:0
NK Podvinje - Granicar Laze                                   3:2
Buducnost Rešetari - Slavonija Bodovaljci                     1:2
Svacic Bagi Stari Slatnik - Amater Slavonski Brod             0:1
Sloga Vrpolje - Posavac Davor                                 5:2
Zadrugar Oprisavci - NK Slobodnica                            3:1
Mladost Sibinj - Psunj Sokol Okucani                          1:0

 

 

12.kolo. 31.10.2004. nedjelja

Gardun Garcin - Sloga Vrpolje                                 4:1
NK Batrina - Sloga Gundinci                                   1:2
Granicar Laze - Slavonac Nova Kapela                          0:0
Slavonija Bodovaljci - NK Podvinje                            1:0
Amater Slavonski Brod - Buducnost Rešetari                    5:0
Mladost Sibinj - Svacic Bagi Stari Slatnik                    0:0
Posavac Davor - Zadrugar Oprisavci                            1:3
Psunj Sokol Okucani - NK Slobodnica                           0:2

 

 

13.kolo. 07.11.2004. nedjelja

Zadrugar Oprisavci - Gardun Garcin                            3:0
Sloga Vrpolje - NK Batrina                                    1:3
Sloga Gundinci - Granicar Laze                                1:0
Slavonac Nova Kapela - Slavonija Bodovaljci                   3:1
NK Podvinje - Amater Slavonski Brod                           1:1
Buducnost Rešetari - Mladost Sibinj                           0:1
NK Slobodnica - Posavac Davor                                 1:1
Svacic Bagi Stari Slatnik - Psunj Sokol Okucani               1:1

 

 

14.kolo. 14.11.2004. nedjelja

Gardun Garcin - NK Slobodnica                                 0:4
NK Batrina - Zadrugar Oprisavci                               2:0
Granicar Laze - Sloga Vrpolje                                 4:2
Slavonija Bodovaljci - Sloga Gundinci                         1:1
Amater Slavonski Brod - Slavonac Nova Kapela                  5:0
Mladost Sibinj - NK Podvinje                                  2:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - Buducnost Rešetari                9:3
Psunj Sokol Okucani - Posavac Davor                           2:1

 

 

15.kolo. 21.11.2004. nedjelja

Posavac Davor - Gardun Garcin                                 3:2
NK Slobodnica - NK Batrina                                    4:2
Zadrugar Oprisavci - Granicar Laze                            1:0
Sloga Vrpolje - Slavonija Bodovaljci                          4:4
Sloga Gundinci - Amater Slavonski Brod                        1:0
Slavonac Nova Kapela - Mladost Sibinj                         2:1
NK Podvinje - Svacic Bagi Stari Slatnik                       2:2
Buducnost Rešetari - Psunj Sokol Okucani                      3:2


 

Proljeće 2005.

 
 

16.kolo. 20.03.2005. nedjelja

NK Podvinje - Buducnost Rešetari                              1:0
Slavonac Nova Kapela - Svacic Bagi Stari Slatnik              2:1
Sloga Gundinci - Mladost Sibinj                               1:0
Sloga Vrpolje - Amater Slavonski Brod                         0:2
Zadrugar Oprisavci - Slavonija Bodovaljci                     1:0
NK Slobodnica - Granicar Laze                                 6:2
Posavac Davor - NK Batrina                                    4:0
Psunj Sokol Okucani - Gardun Garcin                           1:1

 

 

17.kolo. 27.03.2005. nedjelja

NK Batrina - Gardun Garcin                                    3:0
Granicar Laze - Posavac Davor                                 1:3
Slavonija Bodovaljci - NK Slobodnica                          2:1
Amater Slavonski Brod - Zadrugar Oprisavci                    2:1
Mladost Sibinj - Sloga Vrpolje                                6:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - Sloga Gundinci                    2:1
Buducnost Rešetari - Slavonac Nova Kapela                     0:5
NK Podvinje - Psunj Sokol Okucani                             1:2

 

 

18.kolo. 03.04.2005. nedjelja

Gardun Garcin - Granicar Laze                                 1:0
Posavac Davor - Slavonija Bodovaljci                          0:0
NK Slobodnica - Amater Slavonski Brod                         2:1
Zadrugar Oprisavci - Mladost Sibinj                           4:1
Sloga Vrpolje - Svacic Bagi Stari Slatnik                     0:1
Sloga Gundinci - Buducnost Rešetari                           3:1
Slavonac Nova Kapela - NK Podvinje                            4:1
Psunj Sokol Okucani - NK Batrina                              2:0

 

 

19.kolo. 10.04.2005. nedjelja

Slavonija Bodovaljci - Gardun Garcin                          1:0
Granicar Laze - NK Batrina                                    2:0
Amater Slavonski Brod - Posavac Davor                         3:1
Mladost Sibinj - NK Slobodnica                                0:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - Zadrugar Oprisavci                1:5
Buducnost Rešetari - Sloga Vrpolje                            0:2
NK Podvinje - Sloga Gundinci                                  0:3
Slavonac Nova Kapela - Psunj Sokol Okucani                    5:0

 

 

20.kolo. 17.04.2005. nedjelja

Gardun Garcin - Amater Slavonski Brod                         2:2
NK Batrina - Slavonija Bodovaljci                             1:0
Posavac Davor - Mladost Sibinj                                0:1
NK Slobodnica - Svacic Bagi Stari Slatnik                     6:2
Zadrugar Oprisavci - Buducnost Rešetari                       9:0
Sloga Vrpolje - NK Podvinje                                   2:0
Sloga Gundinci - Slavonac Nova Kapela                         1:1
Psunj Sokol Okucani - Granicar Laze                           3:0

 

 

21.kolo. 24.04.2005. nedjelja

Mladost Sibinj - Gardun Garcin                                1:0
Amater Slavonski Brod - NK Batrina                            1:0
Slavonija Bodovaljci - Granicar Laze                          2:2
Svacic Bagi Stari Slatnik - Posavac Davor                     2:1
Buducnost Rešetari - NK Slobodnica                            1:6
NK Podvinje - Zadrugar Oprisavci                              0:4
Slavonac Nova Kapela - Sloga Vrpolje                          2:0
Sloga Gundinci - Psunj Sokol Okucani                          1:0


22.kolo. 01.05.2005. nedjelja

Gardun Garcin - Svacic Bagi Stari Slatnik                     2:2
NK Batrina - Mladost Sibinj                                   2:2
Granicar Laze - Amater Slavonski Brod                         4:1
Posavac Davor - Buducnost Rešetari                            9:1
NK Slobodnica - NK Podvinje                                   6:1
Zadrugar Oprisavci - Slavonac Nova Kapela                     2:0
Sloga Vrpolje - Sloga Gundinci                                0:2
Psunj Sokol Okucani - Slavonija Bodovaljci                    5:2

 

 

23.kolo. 08.05.2005. nedjelja

Buducnost Rešetari - Gardun Garcin                            1:4
Svacic Bagi Stari Slatnik - NK Batrina                        1:1
Mladost Sibinj - Granicar Laze                                0:3
Amater Slavonski Brod - Slavonija Bodovaljci                  3:0
NK Podvinje - Posavac Davor                                   0:3
Slavonac Nova Kapela - NK Slobodnica                          5:3
Sloga Gundinci - Zadrugar Oprisavci                           4:0
Sloga Vrpolje - Psunj Sokol Okucani                           0:2

 

 

24.kolo. 15.05.2005. nedjelja

Gardun Garcin - NK Podvinje                                   2:0
NK Batrina - Buducnost Rešetari                               5:2
Granicar Laze - Svacic Bagi Stari Slatnik                     2:0
Slavonija Bodovaljci - Mladost Sibinj                         2:1
Posavac Davor - Slavonac Nova Kapela                          3:1
NK Slobodnica - Sloga Gundinci                                1:2
Zadrugar Oprisavci - Sloga Vrpolje                            4:0
Psunj Sokol Okucani - Amater Slavonski Brod                   1:1

 

 

25.kolo. 22.05.2005. nedjelja

Slavonac Nova Kapela - Gardun Garcin                          2:2
NK Podvinje - NK Batrina                                      1:2
Buducnost Rešetari - Granicar Laze                            0:3
Svacic Bagi Stari Slatnik - Slavonija Bodovaljci              4:2
Mladost Sibinj - Amater Slavonski Brod                        2:2
Sloga Gundinci - Posavac Davor                                1:1
Sloga Vrpolje - NK Slobodnica                                 2:5
Zadrugar Oprisavci - Psunj Sokol Okucani                      2:0

 

 

26.kolo. 25.05.2005. srijeda

Gardun Garcin - Sloga Gundinci                                2:1
NK Batrina - Slavonac Nova Kapela                             1:0
Granicar Laze - NK Podvinje                                   4:0
Slavonija Bodovaljci - Buducnost Rešetari                     6:0
Amater Slavonski Brod - Svacic Bagi Stari Slatnik             3:1
Posavac Davor - Sloga Vrpolje                                 7:1
NK Slobodnica - Zadrugar Oprisavci                            1:3
Psunj Sokol Okucani - Mladost Sibinj                          2:1

 

 

27.kolo. 29.05.2005. nedjelja

Sloga Vrpolje - Gardun Garcin                                 4:3
Sloga Gundinci - NK Batrina                                   4:1
Slavonac Nova Kapela - Granicar Laze                          0:1
NK Podvinje - Slavonija Bodovaljci                            1:3
Buducnost Rešetari - Amater Slavonski Brod                    1:5
Svacic Bagi Stari Slatnik - Mladost Sibinj                    5:3
Zadrugar Oprisavci - Posavac Davor                            2:0
NK Slobodnica - Psunj Sokol Okucani                           2:3


28.kolo. 05.06.2005. nedjelja

Gardun Garcin - Zadrugar Oprisavci                            0:4
NK Batrina - Sloga Vrpolje                                    6:0
Granicar Laze - Sloga Gundinci                                3:0
Slavonija Bodovaljci - Slavonac Nova Kapela                   2:0
Amater Slavonski Brod - NK Podvinje                           3:0
Mladost Sibinj - Buducnost Rešetari                           8:0
Posavac Davor - NK Slobodnica                                 4:1
Psunj Sokol Okucani - Svacic Bagi Stari Slatnik               5:2

 

 

29.kolo. 12.06.2005. nedjelja

NK Slobodnica - Gardun Garcin                                 2:3
Zadrugar Oprisavci - NK Batrina                               2:2
Sloga Vrpolje - Granicar Laze                                 1:2
Sloga Gundinci - Slavonija Bodovaljci                         2:0
Slavonac Nova Kapela - Amater Slavonski Brod                  2:3
NK Podvinje - Mladost Sibinj                                  1:3
Buducnost Rešetari - Svacic Bagi Stari Slatnik                2:6
Posavac Davor - Psunj Sokol Okucani                           3:0

 

 

30.kolo. 19.06.2005. nedjelja

Gardun Garcin - Posavac Davor                                 :
NK Batrina - NK Slobodnica                                    :
Granicar Laze - Zadrugar Oprisavci                            :
Slavonija Bodovaljci - Sloga Vrpolje                          :
Amater Slavonski Brod - Sloga Gundinci                        :
Mladost Sibinj - Slavonac Nova Kapela                         :
Svacic Bagi Stari Slatnik - NK Podvinje                      9:1
Psunj Sokol Okucani - Buducnost Rešetari                      :

 

NK SVAČIĆ
Igrači
Juniori
Pioniri
Škola nogometa
Stadion

Povijest NK Svačić
Prvi organizirani pristup unošenja nogometne igre u živote naših mještana zbio se tokom 1947. godine. Utemeljen je nogometni klub pod nazivom Fiskulturno društvo 'Polet'. VIŠE

Pratite nas i na Facebooku

Naslovnica | NK Svačić | Povijest kluba | Fotogalerija | Turniri | Sponzori | Forum
© NK Svačić - Stari Slatinik | Sva prava pridržana.