Arhiva – Sezona 2005. / 2006.

 

Prva brodsko – posavska županijska liga       2005./2006.

 

Rbk Klub     Uta Pob Ner Por G+ G- Bod
1. Slavonac CO Stari Perkovci 30 24 1 5 95 31 73
2. Slobodnica 30 19 3 8 70 41 60
3. Amater Slavonski Brod 30 15 10 5 70 28 55
4. Slavonac Nova Kapela 30 15 4 11 59 46 49
5. Svačić bagi Stari Slatinik 30 15 3 12 63 58 48
6. Psunj-Sokol Okučani 30 14 2 14 47 48 44
7. Sloga Gundinci 30 13 3 14 52 52 42
8. Omladinac Gornja Vrba 30 12 6 12 40 41 42
9. Posavac Davor 30 12 7 11 44 50 41
10. Batrina 30 11 7 12 39 35 40
11. Pan Donji Andrijevci 30 11 5 14 57 70 38
12. Graničar Laze 30 10 7 13 49 50 37
13. Mladost Sibinj 30 10 6 14 37 53 36
14. Slavonija Bodovaljci 30 10 6 14 56 78 36
15. Gardun Garčin 30 7 5 18 38 85 26
16. Sloboda Gornji Bogićevci       II žnl 30 3 3 24 35 85 12

 

Trener: Zlatko Milić

Momčad: Alen Galović,Tomislav Čuljak, Marko Ravlić,  Denis Dudrak,Goran Jelinić,Marijan Pranjić, Josip Cindrić,Drago Pavić,Ivan Šokić,Mario Prskalo,Danijel  Perić,Tihomir Bolta,Darko Grgurević, Tomislav Čudina, Miro Cindrić,Željko Ostović,Darko Štefanović,Marijan Polutranko, Denis Šajkunić,Mario Kuterovac,Ante Alar

Kapetan momčadi: Alen Galović

 

 

Ljetne pripremne utakmice

16.07. 2005. Slavonac St.Perkovci – Svačić bagi 3 : 1

17.07. 2005. Svačić bagi – Mladost Sibinj 4 : 3

 

Kup utakmice

 

1. kolo slobodni

2. kolo slobodni

3. kolo 07.09. 2005.  Svačić bagi – Svjetlost Lužani 0 : 1

Sastav: A.Galović, T.Čuljak, J.Cindrić, I.Šajkunić, B.Radošević, M.Polutranko, D.Dudrak, G.Jelinić, I.Šokić, M.Cindrić, M.Vrljić ( I.Lončar, D.Grgurević )


Jesen 2005.

 

1.kolo. 14.08. 2005. Svačić bagi – Mladost S.  4 : 0

Sastav: A.Galović, I.Lončar, J.Cindrić, T.Čudina, D.Šajkunić, M.Prskalo, D.Štefanović, M.Cindrić, I.Šokić, M.Pranjić, D.Pavić  ( M.Kuterovac, T.Bolta, M.Polutranko, I.Pavić )

Strijelci: D.Pavić, T.Bolta, M.Pranjić, M.Kuterovac

 

2.kolo. 21.08. 2005. PAN D.A. – Svačić bagi  3 : 5

Sastav: A.Galović, M.Kuterovac, J.Cindrić, T.Čudina, D.Šajkunić, M.Prskalo, D.Štefanović, M.Cindrić, I.Šokić, M.Pranjić, D.Pavić  ( I.Lončar, T.Bolta, I.Pavić )

Strijelci: M. Kuterovac, I. Šokić 2x, D. Pavić, D. Štefanović

 

3.kolo. 28.08. 2005. Svačić bagi – Psunj – Sokol  3 : 2

Sastav: A.Galović, T.Čudina, J.Cindrić, I.Lončar, D.Šajkunić, M.Prskalo, D.Štefanović, M.Kuterovac, I.Šokić, M.Pranjić, D.Pavić  ( D.Dudrak, T.Bolta, G.Jelinić  )

Strijelci:Ivan Šokić 2x, Marijan Pranjić

 

4.kolo. 04.09. 2005. Batrina – Svačić bagi  2 : 1

Sastav: A.Galović, M.Kuterovac, J.Cindrić, D.Dudrak, D.Šajkunić, M.Prskalo, G.Jelinić, D.Štefanović, I.Šokić, M.Pranjić, D.Pavić (I.Pavić,T.Čudina, B.Radošević,T.Bolta,I.Lončar  )

Strijelac: Ivan Šokić

 

5.kolo. 11.09. 2005. Svačić bagi – Graničar L.  1 : 0

Sastav: A.Galović, D.Šajkunić, J.Cindrić, D.Dudrak, D.Pavić, M.Prskalo, G.Jelinić, D.Štefanović, I.Šokić, M.Pranjić, M.Kuterovac ( T.Čudina, T.Bolta, B.Radošević )

Strijelac: Drago Pavić

 

6.kolo  18.09. 2005. Sloboda G.B. – Svačić bagi  3 : 1

Sastav: A.Galović, D.Šajkunić, J.Cindrić, D.Dudrak, D.Pavić, M.Prskalo, G.Jelinić, D.Štefanović, I.Šokić, M.Pranjić, M.Kuterovac ( T.Čudina, T.Bolta, B.Radošević, I.Lončar )

Strijelac: Tomislav Čudina

 

7.kolo. 25.09. 2005.  Svačić bagi – Gardun G.  2 : 0

Sastav: A.Galović, I.Lončar, J.Cindrić, D.Dudrak, D.Šajkunić, M.Prskalo, G.Jelinić, D.Štefanović, I.Šokić, M.Pranjić, M.Kuterovac ( T.Bolta, B.Radošević, M.Cindrić )

Strijelci: Darko Štefanović, Tihomir Bolta

 

8.kolo. 02.10. 2005. Slobodnica – Svačić bagi  1 : 0

Sastav: A.Galović, I.Lončar, J.Cindrić, D.Dudrak, D.Pavić, M.Prskalo, G.Jelinić, D.Štefanović, I.Šokić, M.Pranjić, T.Bolta ( B.Radošević, M.Polutranko, T.Čudina,M.Cindrić )

 

9.kolo. 09.10. 2005. Svačić bagi – Slavonac S.P.   1 : 3

Sastav: A.Galović, I.Lončar, T.Čudina, D.Dudrak, D.Šajkunić, B.Radošević, J.Cindrić, D.Štefanović, I.Šokić, M.Pranjić, T.Bolta ( D.Perić, D.Grgurević, I.Pavić, T.Čuljak  )

Strijelac: Ivica Pavić

 

10.kolo. 16.10. 2005. Sloga G.  – Svačić bagi  0 : 0

Sastav: A.Galović, D.Šajkunić, J.Cindrić, D.Dudrak, D.Pavić, I.Lončar, T.Čudina, D.Štefanović, I.Šokić, M.Pranjić, T.Bolta ( B.Radošević, M.Prskalo, M.Cindrić )

 

11.kolo. 23.10. 2005. Svačić bagi – Slavonac N.K.   3 : 2

Sastav: A.Galović, D.Šajkunić, J.Cindrić, D.Dudrak, D.Pavić, M.Prskalo, G.Jelinić, D.Štefanović, I.Šokić, M.Pranjić, T.Čudina ( D.Perić, T.Bolta, I.Lončar  ) 

Strijelci: Marijan Pranjić, Tomislav Čudina 2x

 

12.kolo  30.10. 2005. Slavonija B. – Svačić bagi  3 : 2

Sastav: D.Perić, B.Radošević, J.Cindrić, D.Dudrak, D.Pavić, D.Šajkunić, G.Jelinić, T.Čudina, I.Šokić, T.Bolta, M.Cindrić ( T.Čuljak, D.Grgurević,T.Vrljić  )

Strijelci: Tihomir Bolta, Miro Cindrić

 

13.kolo  06.11. 2005. Svačić bagi – Posavac D.  4 : 1

Sastav: D.Perić, T.Čudina, J.Cindrić, D.Šajkunić, D.Pavić, M.Prskalo, G.Jelinić, T.Bolta, I.Šokić, M.Pranjić, D.Štefanović ( I.Lončar, T.Čuljak, D.Grgurević, M.Cindrić  )

Strijelci: Darko Štefanović 2x, Tihomir Bolta, Ivan Šokić

 

14.kolo  13.11. 2005. Omladinac G.V. – Svačić bagi   3 : 1

Sastav: D.Perić, T.Čudina, J.Cindrić, D.Šajkunić, D.Pavić, D.Dudrak, G.Jelinić, D.Štefanović, I.Šokić, M.Pranjić, M.Kuterovac  ( I.Lončar, B.Radošević  )

Strijelac:Drago Pavić

 

15.kolo  20.11. 2005. Svačić bagi – Amater  0 : 6

Sastav: D.Perić, D.Šajkunić, J.Cindrić, D.Dudrak, D.Pavić, B.Radošević, T.Čudina, D.Štefanović, I.Šokić, M.Pranjić, M.Kuterovac  ( M.Cindrić  )

 

 

Zimske pripremne utakmice


Proljeće 2006. poznatije kao „Ljubišino proljeće“

29.01.06.  Svačić-bagi – Slobodnica 2 : 3

Sastav:A.Galović, M.Cindrić, J.Cindrić, T.Čudina, M.Ravlić, D.Dudrak, G.Jelinić, T.Bolta, D.Stefanović, Mar.Pranjić, D.Pavić ( Ž.Ostavić, D.Grgurević, Mat.Pranjić, M.Čuljak, T.Čuljak, D.Perić )

Strijelac: Drago Pavić 2x

05.02.06.  Svačić-bagi – Sloga Gromačnik 2 : 0

Sastav:A.Galović, Ž.Ostavić, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, D.Dudrak, G.Jelinić, M.Ravlić, D.Stefanović, Mar.Pranjić, D.Pavić  ( T.Bolta, M.Cindrić, D,Grgurević, M.Polutranko, Mat.Pranjić, M.Čuljak )

Strijelci: Drago Pavić, Marijan Pranjić

11.02.06.  Svjetlost Lužani – Svačić-bagi  0 : 4

Sastav: A.Galović, Ž.Ostavić, J.Cindrić, M.Polutranko, A.Alar, T.Čudina, G.Jelinić, D.Stefanović, I.Šokić, M.Ravlić, D.Pavić  ( T.Bolta, D.Grgurević, M.Cindrić, M.Čuljak, T.Čuljak, Mar.Pranjić, D.Perić  )

Strijelci: Ivan Šokić 3x, Tomislav Čuljak-Pekar

12.02.06.  Svačić-bagi – Tomica  1 : 1

Sastav: A.Galović, Ž.Ostović, J.Cindrić, M.Polutranko, A.Alar, T.Čudina, G.Jelinić, D.Stefanović, I.Šokić, M.Pranjić, D.Pavić  ( D.Perić, D.Dudrak, M.Cindrić, T.Bolta, D.Krivokuća, M.Čuljak, D.Grgurević, T.Čuljak )

Strijelac: Tomislav Čuljak – Pekar

19.02.06.  Slavonac BS – Svačić-bagi  2 : 4

Sastav:A.Galović, Ž.Ostavić, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, D.Dudrak, D.Stefanović, M.Cindrić, I.Šokić, M.Pranjić, D.Pavić  ( T.Bolta, D.Grgurević, M.Čuljak, T.Čuljak, M.Ravlić, D.Perić )

Strijelci : Ivan Šokić, Drago Pavić, Marko Ravlić 2x

26.04. 06. Svačić bagi – Kamen Ingrad Velika 2 : 8

Sastav: A.Galović, D.Dudrak, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, M.Prskalo,D.Pavić, M.Ravlić, I.Šokić, M.Pranjić, M.Cindrić ( Ž.Ostović, T.Čuljak, M.Čuljak, D.Perić, T.Bolta, D.Grgurević, G.Jelinić, D.Stefanović, I.Pavić )

Strijelci: Marko Ravlić, Tihomir Bolta

 

Proljeće  2006.

 

 

16.kolo. 26.02. 2006. Mladost S. – Svačić bagi  5 : 3

Sastav: D.Perić, A.Alar, T.Čudina, D.Dudrak, Ž.Ostović, J.Cindrić, D.Pavić, T.Bolta, I.Šokić, M.Pranjić, M.Cindrić  ( T.Čuljak, M.Ravlić, D.Grgurević  )

Strijelci: Marijan Pranjić 2x, Tomislav Čuljak

 

17.kolo  05.03. 2006. Svačić bagi – PAN  D.A.  3 : 0

Sastav: A.Galović, D.Štefanović,J.Cindrić, D.Dudrak, A.Alar, T.Čudina, G.Jelinić, T.Bolta, I.Šokić, M.Pranjić, D.Pavić  ( Ž.Ostović, M.Ravlić, T.Čuljak, M.Cindrić )

Strijelci:Ivan Šokić, Marko Ravlić, Tomislav Čuljak

 

18.kolo. 12.03. 2006. Psunj-Sokol – Svačić bagi  2 : 1

Sastav: A.Galović, J.Cindrić, Ž.Ostović, T.Čudina, A.Alar, M.Polutranko, G.Jelinić, T.Bolta, I.Šokić,D.Štefanović, D.Pavić  (  M.Prskalo, M.Cindrić,M.Pranjić, T.Čuljak )

Strijelac: Darko Štefanović

 

19.kolo. 19.03. 2006. Svačić bagi – Batrina  2 : 1

Sastav: A.Galović, J.Cindrić, Ž.Ostović, T.Čudina, A.Alar, D.Dudrak, G.Jelinić, D.Štefanović, I.Šokić,M.Pranjić, D.Pavić  ( M.Prskalo, M.Cindrić,T.Bolta, M.Ravlić )

Strijelci: Ivan Šokić,Marijan Pranjić

 

20.kolo. 26.03. 2006. Graničar L.  – Svačić bagi  2 : 0

Sastav: A.Galović, J.Cindrić, Ž.Ostović, T.Čudina, A.Alar, D.Dudrak, G.Jelinić, D.Štefanović, I.Šokić, M.Pranjić, D.Pavić  ( M.Prskalo, T.Čuljak, M.Ravlić )

 

21.kolo. 02.04. 2006. Svačić bagi – Sloboda G.B.   2 : 1

Sastav: A.Galović, J.Cindrić, M.Prskalo, A.Alar, M.Cindrić, D.Dudrak, G.Jelinić, D.Štefanović, I.Šokić, M.Pranjić, D.Pavić  ( T.Bolta, T.Čudina, M.Ravlić, D.Grgurević )

Strijelci: Ivan Šokić,Marijan Pranjić

 

22.kolo. 09.04. 2006. Gardun G. – Svačić bagi   2 : 4

Sastav: D.Perić, M.Prskalo, Ž.Ostović, D.Dudrak, A.Alar, T.Čudina, G.Jelinić, D.Štefanović, I.Šokić, M.Pranjić, D.Pavić  ( M.Cindrić, M.Ravlić, T.Bolta, T.Čuljak, D.Grgurević  )

Strijelci: Goran Jelinić, Marijan Pranjić, Ivan Šokić, Drago Pavić

 

23.kolo. 16.04. 2006. Svačić bagi – Slobodnica  0 : 0

Sastav: A.Galović, D.Dudrak, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, M.Prskalo, M.Ravlić, D.Štefanović, I.Šokić, M.Pranjić, D.Pavić  ( T.Bolta, M.Cindrić  )

 

24.kolo. 23.04. 2006. Slavonac S.P. – Svačić bagi   7 : 1

Sastav: A.Galović, D.Dudrak, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, M.Prskalo,D.Pavić, M.Ravlić, I.Šokić, M.Pranjić, M.Cindrić    ( Mladen Čuljak, T.Čuljak, T.Bolta   )

Strijelac: Ivan Šokić

 

25.kolo. 30.04. 2006. Svačić bagi – Sloga G.  3 : 1

Sastav: A.Galović, D.Dudrak, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, M.Prskalo, D.Štefanović, G.Jelinić, I.Šokić, M.Pranjić, D.Pavić  ( M.Ravlić, T.Bolta, M.Cindrić, M.Čuljak )

Strijelci: Marijan Pranjić, Drago Pavić, Darko Štefanović

 

26.kolo. 07.05. 2006. Slavonac N.K. – Svačić bagi  0 : 2

Sastav: A.Galović, D.Grgurević, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, M.Prskalo, D.Štefanović, T.Bolta, I.Šokić, M.Pranjić, M.Ravlić  ( Ž.Ostović, T.Čuljak, G.Jelinić  )

Strijelci: Marijan Pranjić, autogol

 

27.kolo. 14.05. 2006. Svačić bagi – Slavonija B.  9 : 2

Sastav: A.Galović, D.Grgurević, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, D.Dudrak, D.Štefanović, T.Bolta, I.Šokić, M.Pranjić, D.Pavić  ( D.Perić, Ž.Ostović, M.Cindrić, M.Čuljak, T.Čuljak  )

Strijelci:I. Šokić 2x, M.Pranjić2x, J.Cindrić 2x, D.Pavić 2x, T.Čudina

 

28.kolo. 21.05. 2006. Posavac D. – Svačić bagi  3 : 1

Sastav: A.Galović, D.Grgurević, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, D.Dudrak, D.Štefanović, T.Bolta, I.Šokić, M.Pranjić, D.Pavić  ( D.Perić, M.Ravlić, M.Čuljak, G.Jelinić, M.Cindrić )

Strijelac: Tihomir Bolta

 

29.kolo. 28.05. 2006. Svačić bagi – Omladinac G.V.  2 : 1

Sastav: A.Galović, D.Dudrak, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, D.Štefanović, M.Ravlić, T.Bolta, I.Šokić, M.Pranjić, D.Pavić  ( D.Grgurević, M.Cindrić, T.Čuljak, D.Perić )

Strijelac: Ivan Šokić 2x

 

30.kolo. 04.06. 2006. Amater – Svačić bagi  2 : 2  

Sastav: A.Galović, D.Dudrak, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, M.Prskalo,D.Štefanović, T.Bolta, I.Šokić, M.Pranjić, D.Pavić  ( M.Cindrić, M.Ravlić, D.Grgurević, M.Čuljak )

Strijelci: Tihomir Bolta, Marijan Pranjić

 

Prijateljska utakmica u Viškovu

01.05. 2006. Halubjan – Svačić 2 : 1

Igrali su: Mario Čuljak, Tomislav Čuljak, Goran Jelinić, Marko Ravlić, Ivan Šokić, Darko Grgurević, Drago Pavić, Josip Cindrić, Tomislav Vrljić, Mladen Čuljak, Ivica Pavić, Danijel Perić, Antun Alar, Miro Cindrić, Tomislav Čudina, Marijan Pranjić

Strijelac : Marko Ravlić

 

 

Sezona 2005./2006.

 

1.kolo 14.08.2005.
Svacic Bagi Stari Slatnik - Mladost Sibinj                    4:0
Omladinac Gornja Vrba - PAN Donji Adrijevci                   1:0
Posavac Davor - Psunj Sokol Okucani                           4:1
Slavonija Bodovaljci - NK Batrina                             1:4
Slavonac Nova Kapela - Granicar Laze                          3:2
Sloga Gundinci - Sloboda Gornji Bogicevci                     1:0
Slavonac Stari Perkovci - Gardun Garcin                       5:1
NK Slobodnica - Amater Slavonski Brod                         1:0

 

2.kolo 21.08.2005.
NK Slobodnica - Slavonac Stari Perkovci                       1:0
Gardun Garcin - Sloga Gundinci                                2:0
Sloboda Gornji Bogicevci - Slavonac Nova Kapela               2:5
Granicar Laze - Slavonija Bodovaljci                          1:2
NK Batrina - Posavac Davor                                    0:0
Psunj Sokol Okucani - Omladinac Gornja Vrba                   2:1
PAN Donji Adrijevci - Svacic Bagi Stari Slatnik               3:5
Amater Slavonski Brod - Mladost Sibinj                        3:0


3.kolo 28.08.2005.
Sloga Gundinci - NK Slobodnica                                4:2
Slavonac Nova Kapela - Gardun Garcin                          4:1
Slavonija Bodovaljci - Sloboda Gornji Bogicevci               2:1
Posavac Davor - Granicar Laze                                 2:0
Omladinac Gornja Vrba - NK Batrina                            1:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - Psunj Sokol Okucani               3:2
Mladost Sibinj - PAN Donji Adrijevci                          1:1
Slavonac Stari Perkovci - Amater Slavonski Brod               3:2

 

4.kolo 04.09.2005.
NK Slobodnica - Slavonac Nova Kapela                          1:2
Slavonac Stari Perkovci - Sloga Gundinci                      3:0
Gardun Garcin - Slavonija Bodovaljci                          2:1
Sloboda Gornji Bogicevci - Posavac Davor                      2:2
Granicar Laze - Omladinac Gornja Vrba                         0:1
NK Batrina - Svacic Bagi Stari Slatnik                        2:1
Psunj Sokol Okucani - Mladost Sibinj                          1:0
Amater Slavonski Brod - PAN Donji Adrijevci                   7:0

 

5.kolo 11.09.2005.
Slavonija Bodovaljci - NK Slobodnica                          1:1
Slavonac Nova Kapela - Slavonac Stari Perkovci                4:1
Posavac Davor - Gardun Garcin                                 3:1
Omladinac Gornja Vrba - Sloboda Gornji Bogicevci              2:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - Granicar Laze                     1:0
Mladost Sibinj - NK Batrina                                   2:1
PAN Donji Adrijevci       - Psunj Sokol Okucani               4:1
Sloga Gundinci - Amater Slavonski Brod                        1:1

 

6.kolo 18.09.2005.
NK Slobodnica - Posavac Davor                                 2:1
Slavonac Stari Perkovci - Slavonija Bodovaljci                7:5
Sloga Gundinci - Slavonac Nova Kapela                         4:3
Gardun Garcin - Omladinac Gornja Vrba                         2:1
Sloboda Gornji Bogicevci - Svacic Bagi Stari Slatnik          3:1
Granicar Laze - Mladost Sibinj                                6:0
NK Batrina - PAN Donji Adrijevci                              5:1
Amater Slavonski Brod - Psunj Sokol Okucani                   6:0

 

7.kolo 25.09.2005.
Omladinac Gornja Vrba - NK Slobodnica                         0:2
Posavac Davor - Slavonac Stari Perkovci                       1:2
Slavonija Bodovaljci - Sloga Gundinci                         4:2
Svacic Bagi Stari Slatnik - Gardun Garcin                     2:0
Mladost Sibinj - Sloboda Gornji Bogicevci                     1:1
PAN Donji Adrijevci       - Granicar Laze                     3:3
Psunj Sokol Okucani - NK Batrina                              1:2
Slavonac Nova Kapela - Amater Slavonski Brod                  1:1

 

8.kolo 02.10.2005.
NK Slobodnica - Svacic Bagi Stari Slatnik                     1:0
Slavonac Stari Perkovci - Omladinac Gornja Vrba               4:0
Sloga Gundinci - Posavac Davor                                3:0
Slavonac Nova Kapela - Slavonija Bodovaljci                   3:2
Gardun Garcin - Mladost Sibinj                                1:3
Sloboda Gornji Bogicevci - PAN Donji Adrijevci                1:2
Granicar Laze - Psunj Sokol Okucani                           2:2
Amater Slavonski Brod - NK Batrina                            2:0


9.kolo 09.10.2005.
Mladost Sibinj - NK Slobodnica                                0:2
Svacic Bagi Stari Slatnik - Slavonac Stari Perkovci           1:3
Omladinac Gornja Vrba - Sloga Gundinci                        5:1
Posavac Davor - Slavonac Nova Kapela                          2:0
PAN Donji Adrijevci       - Gardun Garcin                     3:1
Psunj Sokol Okucani - Sloboda Gornji Bogicevci                5:0
NK Batrina - Granicar Laze                                    2:1
Slavonija Bodovaljci - Amater Slavonski Brod                  1:1

 

10.kolo 16.10.2005.
NK Slobodnica - PAN Donji Adrijevci                           4:2
Slavonac Stari Perkovci - Mladost Sibinj                      4:0
Sloga Gundinci - Svacic Bagi Stari Slatnik                    0:0
Slavonac Nova Kapela - Omladinac Gornja Vrba                  0:1
Slavonija Bodovaljci - Posavac Davor                          1:1
Gardun Garcin - Psunj Sokol Okucani                           1:2
Sloboda Gornji Bogicevci - NK Batrina                         0:2
Amater Slavonski Brod - Granicar Laze                         4:1

 

11.kolo 23.10.2005.
Psunj Sokol Okucani - NK Slobodnica                           1:2
PAN Donji Adrijevci - Slavonac Stari Perkovci                 1:0
Mladost Sibinj - Sloga Gundinci                               3:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - Slavonac Nova Kapela              3:2
Omladinac Gornja Vrba - Slavonija Bodovaljci                  3:1
NK Batrina - Gardun Garcin                                    1:1
Granicar Laze - Sloboda Gornji Bogicevci                      3:1
Posavac Davor - Amater Slavonski Brod                         0:3

 

12.kolo 30.10.2005.
NK Slobodnica - NK Batrina                                    1:0
Slavonac Stari Perkovci - Psunj Sokol Okucani                 2:0
Sloga Gundinci - PAN Donji Adrijevci                          4:2
Slavonac Nova Kapela - Mladost Sibinj                         2:0
Slavonija Bodovaljci - Svacic Bagi Stari Slatnik              3:2
Posavac Davor - Omladinac Gornja Vrba                         1:0
Gardun Garcin - Granicar Laze                                 1:1
Amater Slavonski Brod - Sloboda Gornji Bogicevci              3:0

 

13.kolo 06.11.2005.
Granicar Laze - NK Slobodnica                                 5:1
NK Batrina - Slavonac Stari Perkovci                          1:3
Psunj Sokol Okucani - Sloga Gundinci                          4:1
PAN Donji Adrijevci - Slavonac Nova Kapela                    3:1
Mladost Sibinj - Slavonija Bodovaljci                         2:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - Posavac Davor                     4:1
Sloboda Gornji Bogicevci - Gardun Garcin                      2:4
Omladinac Gornja Vrba - Amater Slavonski Brod                 0:0

 

14.kolo 13.11.2005.
NK Slobodnica - Sloboda Gornji Bogicevci                      6:1
Slavonac Stari Perkovci - Granicar Laze                       5:1
Sloga Gundinci - NK Batrina                                   2:0
Slavonac Nova Kapela - Psunj Sokol Okucani                    3:0
Slavonija Bodovaljci - PAN Donji Adrijevci                    3:1
Posavac Davor - Mladost Sibinj                                1:0
Omladinac Gornja Vrba - Svacic Bagi Stari Slatnik             3:1
Amater Slavonski Brod - Gardun Garcin                         0:0


15.kolo 20.11.2005.
Gardun Garcin - NK Slobodnica                                 1:6
Sloboda Gornji Bogicevci - Slavonac Stari Perkovci            1:7
Granicar Laze - Sloga Gundinci                                2:4
NK Batrina - Slavonac Nova Kapela                             0:1
Psunj Sokol Okucani - Slavonija Bodovaljci                    5:2
PAN Donji Adrijevci - Posavac Davor                           2:2
Mladost Sibinj - Omladinac Gornja Vrba                        1:1
Svacic Bagi Stari Slatnik - Amater Slavonski Brod             0:6

 

 

Proljeće 2006.

 
16.kolo 26.02.2006.
Mladost Sibinj - Svacic Bagi Stari Slatnik                    5:3
PAN Donji Adrijevci - Omladinac Gornja Vrba                   3:0
Psunj Sokol Okucani - Posavac Davor                           3:0
NK Batrina - Slavonija Bodovaljci                             1:1
Granicar Laze - Slavonac Nova Kapela                          1:0
Sloboda Gornji Bogicevci - Sloga Gundinci                     1:4
Gardun Garcin - Slavonac Stari Perkovci                       0:8
Amater Slavonski Brod - NK Slobodnica                         4:3

 

17.kolo 05.03.2006.
Slavonac Stari Perkovci - NK Slobodnica                       4:0
Sloga Gundinci - Gardun Garcin                                3:0
Slavonac Nova Kapela - Sloboda Gornji Bogicevci               2:1
Slavonija Bodovaljci - Granicar Laze                          1:1
Posavac Davor - NK Batrina                                    0:0
Omladinac Gornja Vrba - Psunj Sokol Okucani                   1:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - PAN Donji Adrijevci               3:0
Mladost Sibinj - Amater Slavonski Brod                        0:1

 

18.kolo 12.03.2006.
NK Slobodnica - Sloga Gundinci                                2:1
Gardun Garcin - Slavonac Nova Kapela                          2:3
Sloboda Gornji Bogicevci - Slavonija Bodovaljci               5:2
Granicar Laze - Posavac Davor                                 0:0
NK Batrina - Omladinac Gornja Vrba                            2:0
Psunj Sokol Okucani - Svacic Bagi Stari Slatnik               2:1
PAN Donji Adrijevci - Mladost Sibinj                          4:1
Amater Slavonski Brod - Slavonac Stari Perkovci               0:1

 

19.kolo 19.03.2006.
Slavonac Nova Kapela - NK Slobodnica                          1:1
Sloga Gundinci - Slavonac Stari Perkovci                      1:2
Slavonija Bodovaljci - Gardun Garcin                          5:0
Posavac Davor - Sloboda Gornji Bogicevci                      1:0
Omladinac Gornja Vrba - Granicar Laze                         0:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - NK Batrina                        2:1
Mladost Sibinj - Psunj Sokol Okucani                          1:0
PAN Donji Adrijevci - Amater Slavonski Brod                   2:2

 

20.kolo 26.03.2006.
NK Slobodnica - Slavonija Bodovaljci                          2:0
Slavonac Stari Perkovci - Slavonac Nova Kapela                2:1
Gardun Garcin - Posavac Davor                                 2:1
Sloboda Gornji Bogicevci - Omladinac Gornja Vrba              1:0
Granicar Laze - Svacic Bagi Stari Slatnik                     2:0
NK Batrina - Mladost Sibinj                                   0:0
Psunj Sokol Okucani - PAN Donji Adrijevci                     2:0
Amater Slavonski Brod - Sloga Gundinci                        1:0


21.kolo 02.04.2006.
Posavac Davor - NK Slobodnica                                 2:3
Slavonija Bodovaljci - Slavonac Stari Perkovci                3:2
Slavonac Nova Kapela - Sloga Gundinci                         3:2
Omladinac Gornja Vrba - Gardun Garcin                         2:2
Svacic Bagi Stari Slatnik - Sloboda Gornji Bogicevci          2:1
Mladost Sibinj - Granicar Laze                                2:0
PAN Donji Adrijevci - NK Batrina                              1:1
Psunj Sokol Okucani - Amater Slavonski Brod                   1:1

 

22.kolo 09.04.2006.
NK Slobodnica - Omladinac Gornja Vrba                         3:1
Slavonac Stari Perkovci - Posavac Davor                       6:1
Sloga Gundinci - Slavonija Bodovaljci                         4:0
Gardun Garcin - Svacic Bagi Stari Slatnik                     2:4
Sloboda Gornji Bogicevci - Mladost Sibinj                     1:1
Granicar Laze - PAN Donji Adrijevci                           2:1
NK Batrina - Psunj Sokol Okucani                              1:0
Amater Slavonski Brod - Slavonac Nova Kapela                  3:1

 

23.kolo 16.04.2006.
Svacic Bagi Stari Slatnik - NK Slobodnica                     0:0
Omladinac Gornja Vrba - Slavonac Stari Perkovci               1:0
Posavac Davor - Sloga Gundinci                                1:0
Slavonija Bodovaljci - Slavonac Nova Kapela                   0:0
Mladost Sibinj - Gardun Garcin                                3:0
PAN Donji Adrijevci - Sloboda Gornji Bogicevci                3:1
Psunj Sokol Okucani - Granicar Laze                           1:0
NK Batrina - Amater Slavonski Brod                            0:0

 

24.kolo 23.04.2006.
NK Slobodnica - Mladost Sibinj                                2:3
Slavonac Stari Perkovci - Svacic Bagi Stari Slatnik           7:1
Sloga Gundinci - Omladinac Gornja Vrba                        0:0
Slavonac Nova Kapela - Posavac Davor                          5:0
Gardun Garcin - PAN Donji Adrijevci                           1:4
Sloboda Gornji Bogicevci - Psunj Sokol Okucani                1:2
Granicar Laze - NK Batrina                                    2:1
Amater Slavonski Brod - Slavonija Bodovaljci                  6:0

 

25.kolo 30.04.2006.
PAN Donji Adrijevci - NK Slobodnica                           1:6
Mladost Sibinj - Slavonac Stari Perkovci                      1:2
Svacic Bagi Stari Slatnik - Sloga Gundinci                    3:1
Omladinac Gornja Vrba - Slavonac Nova Kapela                  5:1
Posavac Davor - Slavonija Bodovaljci                          4:0
Psunj Sokol Okucani - Gardun Garcin                           4:0
NK Batrina - Sloboda Gornji Bogicevci                         4:3
Granicar Laze - Amater Slavonski Brod                         4:2

 

26.kolo 07.05.2006.
NK Slobodnica - Psunj Sokol Okucani                           0:1
Slavonac Stari Perkovci - PAN Donji Adrijevci                 2:1
Sloga Gundinci - Mladost Sibinj                               3:1
Slavonac Nova Kapela - Svacic Bagi Stari Slatnik              0:2
Slavonija Bodovaljci - Omladinac Gornja Vrba                  4:2
Gardun Garcin - NK Batrina                                    2:1
Sloboda Gornji Bogicevci - Granicar Laze                      1:2
Amater Slavonski Brod - Posavac Davor                         2:4


27.kolo 14.05.2006.
NK Batrina - NK Slobodnica                                    5:1
Psunj Sokol Okucani - Slavonac Stari Perkovci                 0:2
PAN Donji Adrijevci - Sloga Gundinci                          3:0
Mladost Sibinj - Slavonac Nova Kapela                         1:1
Svacic Bagi Stari Slatnik - Slavonija Bodovaljci              9:2
Omladinac Gornja Vrba - Posavac Davor                         2:2
Granicar Laze - Gardun Garcin                                 3:1
Sloboda Gornji Bogicevci - Amater Slavonski Brod              1:2

 

28.kolo 21.05.2006.
NK Slobodnica - Granicar Laze                                 3:0
Slavonac Stari Perkovci - NK Batrina                          3:0
Sloga Gundinci - Psunj Sokol Okucani                          2:0
Slavonac Nova Kapela - PAN Donji Adrijevci                    4:0
Slavonija Bodovaljci - Mladost Sibinj                         4:2
Posavac Davor - Svacic Bagi Stari Slatnik                     3:1
Gardun Garcin - Sloboda Gornji Bogicevci                      7:3
Amater Slavonski Brod - Omladinac Gornja Vrba                 5:1

 

29.kolo 28.05.2006.
Sloboda Gornji Bogicevci - NK Slobodnica                      0:4
Granicar Laze - Slavonac Stari Perkovci                       2:2
NK Batrina - Sloga Gundinci                                   2:1
Psunj Sokol Okucani - Slavonac Nova Kapela                    3:2
PAN Donji Adrijevci - Slavonija Bodovaljci                    3:2
Mladost Sibinj - Posavac Davor                                2:0
Svacic Bagi Stari Slatnik - Omladinac Gornja Vrba             2:1
Gardun Garcin - Amater Slavonski Brod                         0:0

 

30.kolo 04.06.2006.
NK Slobodnica - Gardun Garcin                                 7:0
Slavonac Stari Perkovci - Sloboda Gornji Bogicevci            3:0
Sloga Gundinci - Granicar Laze                                3:2
Slavonac Nova Kapela - NK Batrina                             1:0
Slavonija Bodovaljci - Psunj Sokol Okucani                    3:1
Posavac Davor - PAN Donji Adrijevci                           4:3
Omladinac Gornja Vrba - Mladost Sibinj                        4:1
Amater Slavonski Brod - Svacic Bagi Stari Slatnik             2:2

 

 

Izjava godine na NK Svačić blogu.

 

Pročitavši ovaj komentar u meni su se uskovitlale emocije i stare uspomene na tog fantastičnog golgetera Ljubišu…Šteta što ga je ona ozljeda križnog ligamenta zaustavila kad je bio na zvjezdanom putu. Ali poznavajući njega, njegovu želju za uspjehom i mnogima neshvatljivu borbenost i talent,ostaje mi nada da nećemo samo ovo proljeće uživati u majstorijama ovog virtuoza,nego da ćemo se više sezona moći diviti majstoru lopte zvanog Ljubiša… (matare 14.02.2006. 19:26)

 
NK SVAČIĆ
Igrači
Juniori
Pioniri
Škola nogometa
Stadion

Povijest NK Svačić
Prvi organizirani pristup unošenja nogometne igre u živote naših mještana zbio se tokom 1947. godine. Utemeljen je nogometni klub pod nazivom Fiskulturno društvo 'Polet'. VIŠE

Pratite nas i na Facebooku

Naslovnica | NK Svačić | Povijest kluba | Fotogalerija | Turniri | Sponzori | Forum
© NK Svačić - Stari Slatinik | Sva prava pridržana.