Arhiva – Sezona 2007. / 2008.

 

Prva brodsko-posavska županijska liga          2007./2008.

 

Rbk Klub     Uta Pob Ner Por G+ G- Bod
1. MV Croatia Slavonski Brod 30 21 5 4 86 29 68
2. Sloga Nova Gradiška 30 20 2 8 64 29 62
3. Sloga Gundinci 30 16 4 10 61 45 52
4. Svačić bagi Stari Slatinik 30 15 3 12 67 46 48
5. Slobodnica 30 14 6 10 65 45 48
6. Psunj-Sokol Okučani 30 14 3 13 51 59 45
7. Amater Slavonski Brod 30 12 8 10 41 35 44
8. Sikirevci 30 13 4 13 47 50 43
9. Pan Donji Andrijevci 30 11 7 12 49 50 40
10. Slavonac Gornja Bebrina 30 12 3 15 31 52 39
11. Graničar Laze 30 12 2 16 58 57 38
12. Omladinac Gornja Vrba 30 11 5 14 43 45 38
13. Mladost Divoševci 30 12 2 16 47 85 38
14. Željezničar Slavonski Brod 30 10 6 14 59 68 36
15. Budainka Slavonski Brod                 II žnl 30 10 4 16 48 61 34
16. Mladost Sibinj                                II žnl 30 2 6 22 34 95 12

 

TRENER: Goran Jelinić ( jesen ), Anta Alar ( proljeće )

 

VRATARI : Josip Herceg, Mario Matić, Danijel Perić

OBRANA : Ante Alar, Ivan Lončar, Josip Lovinčić, Tomislav Čudina, Pera Rudić, Denis Dudrak, Mario Prskalo, Dalibor Matković, Josip Cindrić

SREDINA : Tihomir Bolta, Drago Pavić,Stipo Ivković, Mladen Čuljak, Ivica Pavić,Berislav Brnjić,Nikola Čuljak,Domagoj Čuljak,Franjo Čuljak,Trpimir Vrljić

NAPAD : Ivan Šokić, Slavko Gusak, Vlado Čvorić,Matej Pranjić, Tomislav Čuljak,Ivan Marić,Josip Čuljak

Kapetan momčadi: Josip Cindrić

 

 

Ljetne pripremene utakmice

 

21.07. 2007. Oriolik Oriovac – Svačić bagi 2 : 0

22.07. 2007. Mladost Cernik – Svačić bagi 2 : 2,  9 : 8 jedanaesterci

29.07. 2007. Svačić bagi – Halubijan Viškovo 2 : 2

 

Kup natjecanje

 

1. kolo slobodni

2. kolo slobodni

3. kolo 28.08. 2007.  Svačić-bagi – BONK Bebrina  7 : 3

Sastav: M.Matić, M.Čuljak, M.Prskalo, T.Čudina, D.Pavić, J.Lovinčić, S.Ivković, T.Bolta, I.Šokić, B.Brnjić, Mat.Pranjić ( I.Lasić, I.Pavić, D.Perić, T.Čuljak,F.Čuljak )

Strijelci: I.Šokić 2x, Mat.Pranjić, T.Čudina, T.Bolta, D.Pavić, B.Brnjić

4. kolo 12.09. 2007.  Slobodnica – Svačić-bagi 5 : 3

Sastav : D.Perić, I.Pavić, S.Ivković, T.Čudina, P.Rudić, I.Lončar, M.Čuljak, Mat.Pranjić, I.Šokić, B.Brnjić, D.Pavić ( J.Herceg, J.Lovinčić, T.Bolta, F.Čuljak )

Strijelci: Berislav Brnjić, Ivan Šokić, Matej Pranjić

 

Jesen 2007.

 

1.kolo, 12.08.2007. Svačić bagi  - Sloga G. 4 : 1

Sastav: M.Matić, P.Rudić, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, I.Lončar, M.Čuljak, S.Gusak, I.Šokić, B.Brnjić, M.Pranjić  ( J.Lovinčić, I.Lasić, S.Ivković, M.Cindrić, T.Bolta )

Strijelci: Matej Pranjić, I. Šokić, J. Cindrić, T. Čudina

 

2.kolo, 19.08.2007. Omladinac G.V. – Svačić bagi 0 : 0

Sastav: M.Matić, P.Rudić, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, T.Bolta, I.Šokić, B.Brnjić, Mat.Pranjić  (M.Čuljak, I.Lasić, M.Prskalo, Mar.Pranjić ) 

 

3.kolo, 26.08.2007. Svačić bagi – Željezničar S.B. 2 : 0

Sastav: M.Matić, P.Rudić, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, Mat. Pranjić, I.Šokić, B.Brnjić, S.Gusak  (M.Čuljak, M.Prskalo, T.Bolta, Mar. Pranjić, D.Pavić )  

Strijelac: Slavko Gusak 2x

 

4.kolo, 02.09.2007. PAN D.A. – Svačić bagi  0 : 2  

Sastav: M.Matić, P.Rudić, J.Cindrić, M.Čuljak, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, S.Gusak, I.Šokić, B.Brnjić, D.Pavić  ( M.Prskalo, I.Pavić, T.Bolta, Mat.Pranjić, Mar.Pranjić  )

Strijelci: Berislav Brnjić, Drago Pavić

 

5.kolo  09.09.2007. Svačić bagi – Slavonac G.B.  2 : 0

Sastav: M.Matić, M.Čuljak, J.Cindrić, S.Ivković, B.Brnjić, I.Lončar, P.Rudić, S.Gusak, I.Šokić, A.Alar, D.Pavić  ( T.Čudina, M.Prskalo, I.Pavić, T.Bolta, Mat. Pranjić )

Strijelac: Tihomir Bolta 2x

 

6.kolo  16.09.2007. Psunj-Sokol O. – Svačić bagi  2 : 1  

Sastav:M.Matić, D.Čuljak, T.Čuljak, J.Lovinčić, A.Alar, I.Lončar, S.Gusak, I.Pavić, I.Šokić, T.Čudina, D.Pavić ( J.Herceg, T.Vrljić, N.Čuljak, F.Čuljak )

Strijelac: Slavko Gusak

 

7.kolo  23.09.2007. Svačić bagi – Budainka  S.B.  4 : 1

Sastav: M.Matić, P.Rudić, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, I.Lončar, I.Pavić, S.Gusak, I.Šokić, B.Brnjić, D.Pavić  ( T.Bolta, S.Ivković, M.Čuljak, Mar.Pranjić, Mat. Pranjić )

Strijelci: I. Šokić, S. Gusak, B. Brnjić, D.Pavić

 

8.kolo  30.09.2007. MV Croatia S.B. – Svačić bagi  2 : 1  

Sastav: J.Herceg, P.Rudić, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, M.Čuljak, S.Ivković, S.Gusak, I.Šokić, B.Brnjić, D.Pavić  ( T.Bolta, I.Pavić, Mar.Pranjić  )

Strijelac: Ivan Šokić


9.kolo  07.10.2007. Svačić bagi – Sikirevci  1 : 0

Sastav: J.Herceg, P.Rudić, J.Cindrić, I.Pavić, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, T.Bolta, Mat. Pranjić, B.Brnjić, D.Pavić  ( S.Gusak, M.Čuljak, Mar.Pranjić, D.Dudrak, T.Vrljić )

Strijelac: Tihomir Bolta

 

10.kolo  14.10.2007. Sloga N.G. – Svačić bagi  2 : 1  

Sastav: J.Herceg, P.Rudić, J.Cindrić, M.Čuljak, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, Mar.Pranjić, I.Šokić, B.Brnjić, D.Pavić  ( J.Lovinčić, I.Pavić, T.Vrljić, D.Dudrak, T.Bolta  )

Strijelac: Ivan Šokić

 

11.kolo  21.10.2007. Svačić bagi – Mladost D.  5 : 0

Sastav: J.Herceg, P.Rudić, J.Cindrić, D.Dudrak, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, Mar.Pranjić, I.Šokić, B.Brnjić, S.Gusak  ( M.Matić, I.Pavić, V.Čvorić, M.Čuljak, D.Pavić  )

Strijelci: Slavko Gusak, Ivan Šokić 4x

 

12.kolo  28.10.2007. Graničar L. – Svačić bagi  1 : 0

Sastav: J.Herceg, P.Rudić, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, V.Čvorić, I.Šokić, B.Brnjić, D.Pavić  ( D.Dudrak, T.Bolta, S.Gusak  )

 

13.kolo  04.11.2007. Svačić bagi – Slobodnica  4 : 2

Sastav: J.Herceg, P.Rudić, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, S.Gusak, I.Šokić, B.Brnjić, D.Pavić  ( D.Dudrak, I.Pavić, V.Čvorić, Mat. Pranjić, T.Bolta  )

Strijelci: S. Gusak, I. Šokić, P. Rudić, D. Pavić

 

14.kolo  10.11.2007. Amater S.B. – Svačić bagi   2 : 1  

Sastav: J.Herceg, D.Dudrak, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, T.Bolta, I.Šokić, S.Gusak, D.Pavić  (  P.Rudić, B.Brnjić, I.Pavić, M.Čuljak, V.Čvorić  )

Strijelac: Drago Pavić

 

15.kolo  18.11.2007. Svačić bagi – Mladost S.  6 : 0

Sastav: J.Herceg, P.Rudić, J.Cindrić, T.Čudina, A.Alar, D.Dudrak, S.Gusak, T.Bolta, I.Šokić, B.Brnjić, D.Pavić  ( M.Matić, I.Pavić, M.Čuljak, V.Čvorić, T.Vrljić )  

Strijelci: S. Gusak 2x, I. Šokić 2x, T. Bolta, V. Čvorić

 

Zimske pripremne utakmice

02.02. 2008. Svačić bagi – Amater Sl.Brod 2 : 0

03.02. 2008. Svačić bagi – Svjetlost Lužani 2 : 3

10.02. 2008. Svačić bagi – Oriolik Oriovac 2 : 0

17.02. 2008. Mladost Sibinj – Svačić 3 : 2


Proljeće 2008.

 

16.kolo  24.02.2008. Sloga G. – Svačić bagi  1 : 1

Sastav: J.Herceg, M.Čuljak, J.Cindrić, I.Pavić, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, B.Brnjić, I.Šokić, D.Pavić, S.Gusak  ( Mat.Pranjić, F.Čuljak, V.Čvorić  )

Strijelac: Berislav Brnjić

 

17.kolo  02.03.2008. Svačić bagi – Omladinac G.V.  3 : 0

Sastav: J.Herceg, M.Čuljak, J.Cindrić, I.Pavić, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, B.Brnjić, I.Šokić, D.Pavić, S.Gusak  ( M.Matić, D.Čuljak, Mat.Pranjić, T.Vrljić, V.Čvorić  )

Strijelci: Slavko Gusak 2x, Berislav Brnjić

 

18.kolo  09.03.2008. Željezničar S.B. – Svačić bagi  0 : 1

Sastav: J.Herceg, D.Čuljak, J.Cindrić, I.Pavić, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, B.Brnjić, I.Šokić, M.Čuljak, Mat.Pranjić  ( F.Čuljak, V.Čvorić, T.Bolta   )

Strijelac: Ivan Šokić

 

19.kolo  16.03.2008. Svačić bagi – PAN  D.A.  3 : 2

Sastav: J.Herceg, Mat.Pranjić, J.Cindrić, I.Pavić, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, B.Brnjić, I.Šokić, D.Pavić, S.Gusak   ( M.Čuljak, V.Čvorić, T.Bolta  )

Strijelci: Ivan Šokić 2x, Slavko Gusak

 

20.kolo  23.03.2008. Slavonac G.B. – Svačić bagi  3 : 2

Sastav: M.Matić, T.Vrljić, F.Čuljak, D.Matković, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, B.Brnjić, I.Šokić, S.Gusak, Mat.Pranjić   ( N.Čuljak, J.Čuljak, T.Bolta  )

Strijelci: Slavko Gusak, Trpimir Vrljić

 

21.kolo  30.03.2008. Svačić bagi – Psunj – Sokol  O. 6 : 5

Sastav: M.Matić, T.Vrljić, N.Čuljak, D.Matković, J.Cindrić, I.Lončar, I.Pavić, T.Bolta, J.Čuljak, M.Čuljak, S.Gusak  ( F.Čuljak, D.Pavić,Mar.Pranjić, A.Begović, F.Mamić  )

Strijelci: J.Cindrić, S.Gusak, D. Pavić , T.Bolta, J.Čuljak, F.Čuljak

 

22.kolo  06.04.2008. Budainka S.B. – Svačić bagi  3 : 1

Sastav: J.Herceg, T.Vrljić, J.Cindrić, I.Pavić, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, B.Brnjić, I.Šokić, D.Pavić, A.Begović   ( D.Čuljak, N.Čuljak, T.Bolta, V.Čvorić, Mat.Pranjić  )

Strijelac: Drago Pavić

 

23.kolo  13.04.2008. Svačić bagi – MV Croatia S.B.  0 : 2

Sastav: J.Herceg, J.Cindrić, N.Čuljak, I.Pavić, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, B.Brnjić, I.Šokić, D.Pavić, S.Gusak  ( M.Čuljak, Mar.Pranjić, T.Bolta, V.Čvorić  )

 

24.kolo  20.04.2008. Sikirevci – Svačić bagi  2 : 0

Sastav: J.Herceg, D.Čuljak, J.Cindrić, I.Pavić, A.Alar, I.Lončar, M.Čuljak, B.Brnjić, V.Čvorić, D.Pavić, S.Gusak  ( M.Prskalo, T.Vrljić, T.Bolta  )

 

25.kolo  27.04.2008. Svačić bagi – Sloga N.G.  0 : 2

Sastav: J.Herceg, M.Čuljak, M.Prskalo, I.Pavić, A.Alar, J.Cindrić, S.Ivković, B.Brnjić, I.Šokić, D.Pavić, S.Gusak (  D.Čuljak, T.Bolta, D.Matković, T.Vrljić, V.Čvorić  )

 

26.kolo  04.05.2008. Mladost D. – Svačić bagi   4 : 3

Sastav: M.Matić, D.Čuljak, J.Cindrić, I.Pavić, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, B.Brnjić, D.Pavić, M.Čuljak, V.Čvorić (  D.Matković, F.Čuljak, T.Bolta, I.Marić  )

Strijelci: Drago Pavić, Vladimir Čvorić, Josip Cindrić

 

27.kolo  11.05.2008. Svačić bagi – Graničar L.   6 : 2

Sastav: M.Matić, M.Čuljak, J.Cindrić, I.Pavić, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, B.Brnjić, I.Šokić, D.Pavić, V.Čvorić (  D.Matković, F.Čuljak, T.Vrljić, I.Marić, D.Čuljak  )

Strijelci: Ivan Šokić 2x, Vladimir Čvorić 2x, Berislav Brnjić,  Ivan Marić

 

28.kolo  18.05.2008. Slobodnica – Svačić bagi  2 : 1

Sastav: M.Matić, D.Čuljak, J.Cindrić, I.Pavić, S.Ivković, I.Lončar, T.Vrljić, M.Čuljak, I.Šokić, D.Pavić, V.Čvorić (  D.Matković, F.Čuljak, J.Jakovljević  )

Strijelac: Josip Cindrić

 

29.kolo  25.05.2008.  Svačić bagi – Amater  S.B.  4 : 3

Sastav: M.Matić, M.Čuljak, J.Cindrić, I.Pavić, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, B.Brnjić, I.Šokić, D.Pavić, V.Čvorić  ( D.Matković, T.Bolta )

Strijelci: Ivan Šokić 2x, Berislav Brnjić, Vladimir Čvorić

 

30.kolo  01.06.2008. Mladost S. – Svačić bagi  2 : 2

Sastav: M.Matić, M.Čuljak, J.Cindrić, I.Pavić, S.Ivković, I.Lončar, T.Vrljić, B.Brnjić, I.Šokić, D.Pavić, V.Čvorić  ( D.Čuljak, M.Prskalo, F.Čuljak, D.Matković, T.Bolta )

Strijelac: Ivan Šokić 2x

 

Sezona 2007./2008.

 
 
1.kolo,nedjelja 12.08.2007. 
Svačić BAGI Stari Slatnik - Sloga Gundinci                    4:1
Amater Slavonski Brod - Omladinac Gornja Vrba                 3:0
NK Slobodnica - Livada Željezničar Slavonski Brod             1:0
Graničar Laze - PAN Donji Andrijevci                          0:1
Mladost Divoševci - Slavonac Gornja Bebrina                   0:1
Sloga Nova Gradiška - Psunj Sokol Okučani                     1:0
NK Sikirevci - Budainka Slavonski Brod                        2:1
MV Croatia Slavonski Brod - Mladost Sibinj                    7:1

2.kolo,nedjelja 19.08.2007. 
MV Croatia Slavonski Brod - NK Sikirevci                      5:0
Budainka Slavonski Brod - Sloga Nova Gradiška                 0:1
Psunj Sokol Okučani - Mladost Divoševci                       3:0
Slavonac Gornja Bebrina - Graničar Laze                       1:4
PAN Donji Andrijevci - NK Slobodnica                          3:0
Livada Željezničar Slavonski Brod - Amater Slavonski Brod     1:1
Omladinac Gornja Vrba - Svačić BAGI Stari Slatnik             0:0
Mladost Sibinj - Sloga Gundinci                               0:2

3.kolo,nedjelja 26.08.2007.
Sloga Nova Gradiška - MV Croatia Slavonski Brod               0:1
Mladost Divoševci - Budainka Slavonski Brod                   2:0
Graničar Laze - Psunj Sokol Okučani                           0:3
NK Slobodnica - Slavonac Gornja Bebrina                       5:1
Amater Slavonski Brod - PAN Donji Andrijevci                  1:0
Svačić BAGI Stari Slatnik - Livada Željezničar Slavonski Brod 2:0
Sloga Gundinci - Omladinac Gornja Vrba                        2:0
NK Sikirevci - Mladost Sibinj                                 2:0

4.kolo,nedjelja 02.09.2007.
MV Croatia Slavonski Brod - Mladost Divoševci                 7:0
NK Sikirevci - Sloga Nova Gradiška                            0:0
Budainka Slavonski Brod - Graničar Laze                       1:0
Psunj Sokol Okučani - NK Slobodnica                           1:1
Slavonac Gornja Bebrina - Amater Slavonski Brod               1:0
PAN Donji Andrijevci - Svačić BAGI Stari Slatnik              0:2
Livada Željezničar Slavonski Brod - Sloga Gundinci            2:0
Mladost Sibinj - Omladinac Gornja Vrba                        1:0

5.kolo,nedjelja 09.09.2007.
Graničar Laze - MV Croatia Slavonski Brod                     2:4
Mladost Divoševci - NK Sikirevci                              2:0
NK Slobodnica - Budainka Slavonski Brod                       2:0
Amater Slavonski Brod - Psunj Sokol Okučani                   1:0
Svačić BAGI Stari Slatnik - Slavonac Gornja Bebrina           2:0
Sloga Gundinci - PAN Donji Andrijevci                         1:2
Omladinac Gornja Vrba - Livada Željezničar Slavonski Brod     1:3
Sloga Nova Gradiška - Mladost Sibinj                          6:2

6.kolo,nedjelja 16.09.2007.
MV Croatia Slavonski Brod - NK Slobodnica                     3:0
NK Sikirevci - Graničar Laze                                  1:0
Sloga Nova Gradiška - Mladost Divoševci                       6:3
Budainka Slavonski Brod - Amater Slavonski Brod               0:3
Psunj Sokol Okučani - Svačić BAGI Stari Slatnik               2:1
Slavonac Gornja Bebrina - Sloga Gundinci                      0:3
PAN Donji Andrijevci - Omladinac Gornja Vrba                  1:1
Mladost Sibinj - Livada Željezničar Slavonski Brod            1:1


 7.kolo,nedjelja 23.09.2007.
Amater Slavonski Brod - MV Croatia Slavonski Brod             0:1
NK Slobodnica - NK Sikirevci                                  3:0
Graničar Laze - Sloga Nova Gradiška                           0:2
Svačić BAGI Stari Slatnik - Budainka Slavonski Brod           4:1
Sloga Gundinci - Psunj Sokol Okučani                          3:0
Omladinac Gornja Vrba - Slavonac Gornja Bebrina               3:0
Livada Željezničar Slavonski Brod - PAN Donji Andrijevci      4:2
Mladost Divoševci - Mladost Sibinj                            3:2

8.kolo,nedjelja 30.09.2007.
MV Croatia Slavonski Brod - Svačić BAGI Stari Slatnik         2:1
NK Sikirevci - Amater Slavonski Brod                          2:0
Sloga Nova Gradiška - NK Slobodnica                           4:0
Mladost Divoševci - Graničar Laze                             3:2
Budainka Slavonski Brod - Sloga Gundinci                      3:4
Psunj Sokol Okučani - Omladinac Gornja Vrba                   1:0
Slavonac Gornja Bebrina - Livada Željezničar Slavonski Brod   1:0
Mladost Sibinj - PAN Donji Andrijevci                         1:3

9.kolo,nedjelja 07.10.2007.
Sloga Gundinci - MV Croatia Slavonski Brod                    3:1
Svačić BAGI Stari Slatnik - NK Sikirevci                      1:0
Amater Slavonski Brod - Sloga Nova Gradiška                   1:0
NK Slobodnica - Mladost Divoševci                             7:0
Omladinac Gornja Vrba - Budainka Slavonski Brod               1:0
Livada Željezničar Slavonski Brod - Psunj Sokol Okučani       2:2
PAN Donji Andrijevci - Slavonac Gornja Bebrina                2:0
Graničar Laze - Mladost Sibinj                                6:2

10.kolo,nedjelja 14.10.2007.
MV Croatia Slavonski Brod - Omladinac Gornja Vrba             3:1
NK Sikirevci - Sloga Gundinci                                 1:2
Sloga Nova Gradiška - Svačić BAGI Stari Slatnik               2:1
Mladost Divoševci - Amater Slavonski Brod                     0:0
Graničar Laze - NK Slobodnica                                 2:2
Budainka Slavonski Brod - Livada Željezničar Slavonski Brod   4:1
Psunj Sokol Okučani - PAN Donji Andrijevci                    2:1
Mladost Sibinj - Slavonac Gornja Bebrina                      0:0

11.kolo,nedjelja 21.10.2007.
Livada Željezničar Slavonski Brod - MV Croatia Slavonski Brod 2:2
Omladinac Gornja Vrba - NK Sikirevci                          4:0
Sloga Gundinci - Sloga Nova Gradiška                          2:1
Svačić BAGI Stari Slatnik - Mladost Divoševci                 5:0
Amater Slavonski Brod - Graničar Laze                         2:0
PAN Donji Andrijevci - Budainka Slavonski Brod                2:2
Slavonac Gornja Bebrina - Psunj Sokol Okučani                 2:0
NK Slobodnica - Mladost Sibinj                                7:0

12.kolo,nedjelja 28.10.2007.
MV Croatia Slavonski Brod - PAN Donji Andrijevci              5:0
NK Sikirevci - Livada Željezničar Slavonski Brod              2:1
Sloga Nova Gradiška - Omladinac Gornja Vrba                   2:0
Mladost Divoševci - Sloga Gundinci                            1:5
Graničar Laze - Svačić BAGI Stari Slatnik                     1:0
NK Slobodnica - Amater Slavonski Brod                         2:2
Budainka Slavonski Brod - Slavonac Gornja Bebrina             2:1
Mladost Sibinj - Psunj Sokol Okučani                          0:3


13.kolo,nedjelja 04.11.2007.
Slavonac Gornja Bebrina - MV Croatia Slavonski Brod           0:0
PAN Donji Andrijevci - NK Sikirevci                           1:1
Livada Željezničar Slavonski Brod - Sloga Nova Gradiška       4:2
Omladinac Gornja Vrba - Mladost Divoševci                     4:1
Sloga Gundinci - Graničar Laze                                2:0
Svačić BAGI Stari Slatnik - NK Slobodnica                     4:2
Psunj Sokol Okučani - Budainka Slavonski Brod                 3:0
Amater Slavonski Brod - Mladost Sibinj                        4:0

14.kolo,subota 10.11.2007.
MV Croatia Slavonski Brod - Psunj Sokol Okučani               3:1
NK Sikirevci - Slavonac Gornja Bebrina                        5:0
Sloga Nova Gradiška - PAN Donji Andrijevci                    4:0
Mladost Divoševci - Livada Željezničar Slavonski Brod         6:1
Graničar Laze - Omladinac Gornja Vrba                         3:2
NK Slobodnica - Sloga Gundinci                                2:6
Amater Slavonski Brod - Svačić BAGI Stari Slatnik             2:1
Mladost Sibinj - Budainka Slavonski Brod                      2:2

15.kolo 18.11.2007.
Budainka Slavonski Brod - MV Croatia Slavonski Brod           2:5
Psunj Sokol Okučani - NK Sikirevci                            4:2
Slavonac Gornja Bebrina - Sloga Nova Gradiška                 1:2
PAN Donji Andrijevci - Mladost Divoševci                      1:0
Livada Željezničar Slavonski Brod - Graničar Laze             2:2
Omladinac Gornja Vrba - NK Slobodnica                         3:0
Sloga Gundinci - Amater Slavonski Brod                        4:1
Svačić BAGI Stari Slatnik - Mladost Sibinj                    6:0

 

Proljeće 2008.

 
 
16.kolo,nedjelja 24.02.2008.
Sloga Gundinci - Svačić BAGI Stari Slatnik                    1:1
Omladinac Gornja Vrba - Amater Slavonski Brod                 1:1
Livada Željezničar Slavonski Brod - NK Slobodnica             1:2
PAN Donji Andrijevci - Graničar Laze                          3:1
Slavonac Gornja Bebrina - Mladost Divoševci                   2:0
Psunj Sokol Okučani - Sloga Nova Gradiška                     1:0
Budainka Slavonski Brod - NK Sikirevci                        0:0
Mladost Sibinj - MV Croatia Slavonski Brod                    0:2

17.kolo,nedjelja 02.03.2008.
NK Sikirevci - MV Croatia Slavonski Brod                      1:1
Sloga Nova Gradiška - Budainka Slavonski Brod                 3:1
Mladost Divoševci - Psunj Sokol Okučani                       4:1
Graničar Laze - Slavonac Gornja Bebrina                       2:0
NK Slobodnica - PAN Donji Andrijevci                          2:0
Amater Slavonski Brod - Livada Željezničar Slavonski Brod     2:3
Svačić BAGI Stari Slatnik - Omladinac Gornja Vrba             3:0
Sloga Gundinci - Mladost Sibinj                               3:3

18.kolo,nedjelja 09.03.2008.
MV Croatia Slavonski Brod - Sloga Nova Gradiška               2:0
Budainka Slavonski Brod - Mladost Divoševci                   6:1
Psunj Sokol Okučani - Graničar Laze                           2:1
Slavonac Gornja Bebrina - NK Slobodnica                       0:0
PAN Donji Andrijevci - Amater Slavonski Brod                  0:0
Livada Željezničar Slavonski Brod - Svačić BAGI Stari Slatnik 0:1
Omladinac Gornja Vrba - Sloga Gundinci                        1:0
Mladost Sibinj - NK Sikirevci                                 0:1


19.kolo,nedjelja 16.03.2008.
Mladost Divoševci - MV Croatia Slavonski Brod                 0:4
Sloga Nova Gradiška - NK Sikirevci                            4:0
Graničar Laze - Budainka Slavonski Brod                       2:1
NK Slobodnica - Psunj Sokol Okučani                           6:0
Amater Slavonski Brod - Slavonac Gornja Bebrina               2:0
Svačić BAGI Stari Slatnik - PAN Donji Andrijevci              3:2
Sloga Gundinci - Livada Željezničar Slavonski Brod            4:1
Omladinac Gornja Vrba - Mladost Sibinj                        1:1

20.kolo,nedjelja 23.03.2008.
MV Croatia Slavonski Brod - Graničar Laze                     1:0
NK Sikirevci - Mladost Divoševci                              7:3
Budainka Slavonski Brod - NK Slobodnica                       2:1
Psunj Sokol Okučani - Amater Slavonski Brod                   0:0
Slavonac Gornja Bebrina - Svačić BAGI Stari Slatnik           3:2
PAN Donji Andrijevci - Sloga Gundinci                         4:1
Livada Željezničar Slavonski Brod - Omladinac Gornja Vrba     4:2
Mladost Sibinj - Sloga Nova Gradiška                          1:2

21.kolo,nedjelja 30.03.2008.
NK Slobodnica - MV Croatia Slavonski Brod                     1:1
Graničar Laze - NK Sikirevci                                  4:1
Mladost Divoševci - Sloga Nova Gradiška                       1:1
Amater Slavonski Brod - Budainka Slavonski Brod               1:0
Svačić BAGI Stari Slatnik - Psunj Sokol Okučani               6:5
Sloga Gundinci - Slavonac Gornja Bebrina                      3:1
Omladinac Gornja Vrba - PAN Donji Andrijevci                  1:1
Livada Željezničar Slavonski Brod - Mladost Sibinj            5:0

22.kolo,nedjelja 06.04.2008.
MV Croatia Slavonski Brod - Amater Slavonski Brod             2:2
NK Sikirevci - NK Slobodnica                                  2:0
Sloga Nova Gradiška - Graničar Laze                           2:0
Budainka Slavonski Brod - Svačić BAGI Stari Slatnik           3:1
Psunj Sokol Okučani - Sloga Gundinci                          1:0
Slavonac Gornja Bebrina - Omladinac Gornja Vrba               2:1
PAN Donji Andrijevci - Livada Željezničar Slavonski Brod      3:3
Mladost Sibinj - Mladost Divoševci                            4:2

23.kolo,nedjelja 13.04.2008.
Svačić BAGI Stari Slatnik - MV Croatia Slavonski Brod         0:2
Amater Slavonski Brod - NK Sikirevci                          4:0
NK Slobodnica - Sloga Nova Gradiška                           2:0
Graničar Laze - Mladost Divoševci                             4:1
Sloga Gundinci - Budainka Slavonski Brod                      5:3
Omladinac Gornja Vrba - Psunj Sokol Okučani                   4:2
Livada Željezničar Slavonski Brod - Slavonac Gornja Bebrina   2:1
PAN Donji Andrijevci - Mladost Sibinj                         3:1

24.kolo,nedjelja 20.04.2008.
MV Croatia Slavonski Brod - Sloga Gundinci                    3:0
NK Sikirevci - Svačić BAGI Stari Slatnik                      2:0
Sloga Nova Gradiška - Amater Slavonski Brod                   2:0
Mladost Divoševci - NK Slobodnica                             2:1
Budainka Slavonski Brod - Omladinac Gornja Vrba               1:0
Psunj Sokol Okučani - Livada Željezničar Slavonski Brod       5:2
Slavonac Gornja Bebrina - PAN Donji Andrijevci                2:1
Mladost Sibinj - Graničar Laze                                3:5


25.kolo,nedjelja 27.04.2008.
Omladinac Gornja Vrba - MV Croatia Slavonski Brod             2:0
Sloga Gundinci - NK Sikirevci                                 2:1
Svačić BAGI Stari Slatnik - Sloga Nova Gradiška               0:2
Amater Slavonski Brod - Mladost Divoševci                     0:2
NK Slobodnica - Graničar Laze                                 3:2
Livada Željezničar Slavonski Brod - Budainka Slavonski Brod   0:2
PAN Donji Andrijevci - Psunj Sokol Okučani                    4:0
Slavonac Gornja Bebrina - Mladost Sibinj                      3:1

26.kolo,nedjelja 04.05.2008.
MV Croatia Slavonski Brod - Livada Željezničar Slavonski Brod 7:1
NK Sikirevci - Omladinac Gornja Vrba                          2:0
Sloga Nova Gradiška - Sloga Gundinci                          2:0
Mladost Divoševci - Svačić BAGI Stari Slatnik                 4:3
Graničar Laze - Amater Slavonski Brod                         3:0
Budainka Slavonski Brod - PAN Donji Andrijevci                0:0
Psunj Sokol Okučani - Slavonac Gornja Bebrina                 1:2
Mladost Sibinj - NK Slobodnica                                0:5

27.kolo,nedjelja 11.05.2008.
PAN Donji Andrijevci - MV Croatia Slavonski Brod              5:3
Livada Željezničar Slavonski Brod - NK Sikirevci              4:2
Omladinac Gornja Vrba - Sloga Nova Gradiška                   2:1
Sloga Gundinci - Mladost Divoševci                            1:2
Svačić BAGI Stari Slatnik - Graničar Laze                     6:2
Amater Slavonski Brod - NK Slobodnica                         1:3
Slavonac Gornja Bebrina - Budainka Slavonski Brod             2:1
Psunj Sokol Okučani - Mladost Sibinj                          1:0

28.kolo,nedjelja 18.05.2008.
MV Croatia Slavonski Brod - Slavonac Gornja Bebrina           2:1
NK Sikirevci - PAN Donji Andrijevci                           4:1
Sloga Nova Gradiška - Livada Željezničar Slavonski Brod       4:2
Mladost Divoševci - Omladinac Gornja Vrba                     2:0
Graničar Laze - Sloga Gundinci                                3:0
NK Slobodnica - Svačić BAGI Stari Slatnik                     2:1
Budainka Slavonski Brod - Psunj Sokol Okučani                 6:4
Mladost Sibinj - Amater Slavonski Brod                        3:4

29.kolo,nedjelja 25.05.2008.
Psunj Sokol Okučani - MV Croatia Slavonski Brod               3:2
Slavonac Gornja Bebrina - NK Sikirevci                        3:1
PAN Donji Andrijevci - Sloga Nova Gradiška                    2:3
Livada Željezničar Slavonski Brod - Mladost Divoševci         6:0
Omladinac Gornja Vrba - Graničar Laze                         5:3
Sloga Gundinci - NK Slobodnica                                1:1
Svačić BAGI Stari Slatnik - Amater Slavonski Brod             4:3
Budainka Slavonski Brod - Mladost Sibinj                      4:3

30.kolo,nedjelja 01.06.2008.
MV Croatia Slavonski Brod - Budainka Slavonski Brod           5:0
NK Sikirevci - Psunj Sokol Okučani                            5:0
Sloga Nova Gradiška - Slavonac Gornja Bebrina                 5:0
Mladost Divoševci - PAN Donji Andrijevci                      2:1
Graničar Laze - Livada Željezničar Slavonski Brod             4:1
NK Slobodnica - Omladinac Gornja Vrba                         2:3
Amater Slavonski Brod - Sloga Gundinci                        0:0
Mladost Sibinj - Svačić BAGI Stari Slatnik                    2:2
NK SVAČIĆ
Igrači
Juniori
Pioniri
Škola nogometa
Stadion

Povijest NK Svačić
Prvi organizirani pristup unošenja nogometne igre u živote naših mještana zbio se tokom 1947. godine. Utemeljen je nogometni klub pod nazivom Fiskulturno društvo 'Polet'. VIŠE

Pratite nas i na Facebooku

Naslovnica | NK Svačić | Povijest kluba | Fotogalerija | Turniri | Sponzori | Forum
© NK Svačić - Stari Slatinik | Sva prava pridržana.