Arhiva – Sezona 2009. / 2010.

 

Prva brodsko-posavska županijska liga           2009./2010.

 

Rbk Klub     Uta Pob Ner Por G+ G- Bod
1. Sloga Gundinci 33 19 5 9 59 34 62
2. Sloga Nova Gradiška 33 18 4 11 74 48 58
3. Amater Slavonski Brod 33 17 4 12 65 43 55
4. Batrina 33 16 5 12 64 62 53
5. Svačić bagi Stari Slatinik 33 15 5 13 71 54 50
6. Graničar Laze 33 15 3 15 69 62 48
7. Pan Donji Andrijevci 33 15 3 15 52 56 48
8. Marsonia Slavonski Brod 33 14 5 14 62 48 46
9. Podvinje 33 14 4 15 59 58 46
10. Posavina Velika Kopanica 33 14 4 15 57 66 46
11. Livada Željezničar Slavonski Brod 33 13 6 14 58 70 45
12. Psunj-Sokol Okučani 33 13 6 14 42 58 45
13. Mladost Bicko Selo 33 14 2 17 56 71 44
14. Slavonac Nova Kapela 33 12 6 15 45 49 42
15. Omladinac Gornja Vrba 33 11 8 14 55 55 41
16. Sloga Gromačnik                      II žnl 33 11 4 18 41 57 31
17. Sikirevci                                  II žnl 33 4 5 24 34 124 16
18. Slavonac CO Stari Perkovci      II žnl 17 13 3 1 64 13  0

 

 

Trener: Anta Alar

Momčad:

Mario Matić, Anta Alar, Ivica Pavić, Matej Pranjić, Domagoj Čuljak, Nikola Čuljak, Mladen Čuljak, Drago Pavić, Trpimir Vrljić, Tihomir Bolta, Ivan Šokić , Domagoj Ivanagić, Mario Prskalo, Franjo Čuljak, Marko Ravlić, Vladimir Čvorić, Antonio Garić, Saša Kljaić, Josip Cindrić, Andrija Blažević, Josip Čuljak, Pero Rudić, Dalibor Matković, Pejo Anđelić, Antonio Begović, Stipo Ivković

Kapetan momčadi: Drago Pavić

 

Ljetne pripremne utakmice

 

18.07. 2009.  Batrina – Svačić bagi 3 : 1

19.07. 2009.  Svačić bagi – Mladost Malino 4 : 3

Sastav:M.Matić, D.Čuljak, F.Čuljak, A.Blažević, A.Alar, D.Matković, T.Vrljić, M.Cindrić, I.Šokić, N.Čuljak, J.Čuljak ( I.Pavić, S.Kljaić, M.Prskalo, A.Garić, D.Ivanagić, S.Ivković )

Strijelci: Ivica Pavić, D.Ivanagić, M.Prskalo 2x

25.07.  2009.  Svačić bagi – Mladost Bicko Selo 0 : 1

26.07. 2009.  Svačić bagi – Slavonac Brodski Stupnik 4 : 1

 

Kup utakmice

 

1. kolo  slobodni

2. kolo 19.08. 2009. Svjetlost Lužani – Svačić bagi 4 : 1

Sastav: M.Matić, T.Vrljić, M.Cindrić, A.Blažević, M.Prskalo, A.Garić, S.Ivković, S.Kljaić, V.Čvorić, N.Čuljak, D.Pavić  ( J.Čuljak, M.Čuljak, D.Tolić, A.Alar, D.Čeović  )

Strijelac: Stipo Ivković


Jesen 2009.

 

1.kolo.  09.08.2009. Amater –Svačić bagi  1 : 1

Sastav: M.Matić, T.Vrljić, N.Čuljak, A.Blažević, A.Alar, A.Garić, I.Pavić, S.Kljaić, I.Šokić, D.Pavić, D.Ivanagić  ( M.Prskalo, M.Cindrić, J.Čuljak, D.Matković )

Strijelac: Ivan Šokić

 

2.kolo.  16.08.2009. Svačić bagi – Sloga GR  2 : 0

Sastav: A.Galović, T.Vrljić, N.Čuljak, I.Pavić, A.Alar, A.Garić, S.Ivković, S. Kljaić, I.Šokić,   D.Pavić, D.Ivanagić  ( I.Lončar, A.Blažević, M.Čuljak, M.Cindrić,V.Čvorić  )

Strijelci: Saša Kljaić, Domagoj Ivanagić

 

 3.kolo.  23.08.2009. Graničar L. – Svačić bagi 2 : 2

Sastav: I.Princip, A.Blažević, N.Čuljak, I.Pavić, A.Alar, I.Lončar, M.Čuljak, S.Ivković, V.Čvorić, D.Pavić, D.Ivanagić  ( F.Čuljak, A.Garić, S.Kljaić, J.Čuljak )

Strijelci: Stipo Ivković, Drago Pavić

 

4.kolo.  30.08.2009. Svačić bagi – Slavonac N.K.  1 : 2

Sastav: H.Gunević, A.Blaževć, N.Čuljak, I.Pavić, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, S.Kljaić, I.Šokić, D.Pavić, D.Ivanagić  ( I.Princip, V.Čvorić, M.Cindrić, J.Čuljak, F.Čuljak  )

Strijelac: Ivan Lončar

 

5.kolo.  06.09.2009. Sloga G. – Svačić bagi 1 : 0

Sastav: I.Princip, A.Blažević, N.Čuljak, I.Pavić, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, M.Čuljak, S.Kljaić, D.Pavić, V.Čvorić  ( F.Čuljak, D.Matković, J.Čuljak, D.Ivanagić )

 

 6.kolo.  13.09.2009. Svačić bagi – Omladinac G.V.  2 : 1

Sastav:H.Gunčević, M.Čuljak, A.Garić, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, I.Pavić, S.Ivković, S.Kljaić, D.Pavić, D.Ivanagić  ( I.Princip, J.Čuljak, N.Čuljak, V.Čvorić )

Strijelac: Drago Pavić 2x

 

7.kolo.  20.09.2009. Slavonac S.P. – Svačić bagi  3 : 0

Sastav: I.Princip, I.Pavić, N.Čuljak, A.Garić, S.Ivković, I..Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, V.Čvorić, D. Pavić D.Ivanagić ( A.Blažević, T.Vrljić, I.Šokić, F.Čuljak )

 

8.kolo.  27.09.2009. Svačić bagi – Željezničar 5 : 1

Sastav: I.Princip, I.Pavić, N.Čuljak, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, S.Kljaić, D.Čeović, D.Pavić, D.Ivanagić  ( F.Čuljak, D.Matković, T.Vrljić, V.Čvorić, J.Čuljak )

Strijelci: Saša Kljaić, Drago Pavić 2x, Ivan Lončar,Vladimir Čvorić

 

9.kolo.  04.10.2009. Psunj-Sokol – Svačić bagi 2 : 0

Sastav: H.Gunčević, I.Pavić, F.Čuljak, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, S.Kljaić, V.Čvorić, D.Pavić, D.Ivanagić  ( I.Princip, M.Prskalo, T.Vrljić  )

 

10.kolo.  07.10.2009. Svačić bagi  – Marsonia  3 : 2

Sastav: H.Gunčević, J.Čuljak, A.Garić, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, S.Kljaić, V.Čvorić, T.Vrljić, D.Ivanagić ( D.Čeović, D.Tolić, F.Čuljak )

Strijelci: Saša Kljaić, Josip Čuljak,Vladimir Čvorić

 

11.kolo.  11.10.2009. Posavina V.K. – Svačić bagi   2 : 1

Sastav: H.Gunčević, T.Vrljić, F.Čuljak, A.Blažević, D.Pavić, I.Lončar, I.Pavić, S.Kljaić, V.Čvorić, A.Garić, J.Čuljak ( D.Čeović, M.Topalović )

Strijelac: Saša Kljaić

 

12.kolo.  18.10.2009. Pan D.A. – Svačić bagi 1 : 0

Sastav: H.Gunčević, I.Pavić, A.Garić, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, D.Ivanagić  ( I.Princip, V.Čvorić )

 

13.kolo.  25.10.2009. Svačić bagi – Batrina  4 : 2

Sastav: I.Princip, I.Pavić, F.Čuljak, A.Garić, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, D.Ivanagić ( V.Čvorić, D.Čeović, A.Begović, M.Topalović )

Strijelci: Ivan Lončar, Saša Kljaić 2x, Stipo Ivković

 

14.kolo.  01.11.2009. Sikirevci – Svačić bagi  0 : 1, prekid, reg. 0:3

Sastav: H.Gunčević, I.Pavić, A.Garić, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, D.Ivanagić  ( I.Princip, M.Čuljak, V.Čvorić  )

Strijelac: Domagoj Ivanagić

 

15.kolo   08.11.2009. Svačić bagi – Sloga N.G.   1 : 1

Sastav: H.Gunčević, I.Pavić, A.Garić, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, D.Ivanagić  ( I.Princip, M.Čuljak, V.Čvorić  )

Strijelac: Drago Pavić

 

16.kolo.  15.11.2009. Mladost B.S. – Svačić bagi  4 : 3

Sastav: I.Princip, D.Čeović, M.Topalović,A.Garić, A.Alar, D.Matković, F.Čuljak, S.Kljaić, V.Čvorić, D.Pavić, D.Ivanagić

Strijelci: Saša Kljaić, Domagoj Ivanagić 2x

 

17.kolo.  22.11.2009. Svačić bagi – Podvinje  1 : 0

Sastav: H.Gunčević, I.Pavić, A.Garić, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, S.Ivković, A.Begović, V.Čvorić, D.Pavić, D.Ivanagić  ( I.Princip, J.Čuljak, M.Čuljak, S.Kljaić )

Strijelac: Stipo Ivković

 

 

Zimske pripremne utakmice

 

31.01. 2010. Svačić bagi – Slobodnica  0 : 3

07.02. 2010. Svačić bagi – Mladost Sibinj 0 : 2 

21.02. 2010. Svačić bagi  – Posavina Velika Kopanica 4 : 0

Strijelci: Saša Kljaić 2x, Ivan Šokić, Trpimir Vrljić

28.02. 2010. Svačić bagi – Mladost Sibinj 2 : 2

Strijelci: Drago Pavić, Ivan Šokić

14.03. 2010.  Svačić bagi – Mladost Jakačina Mala 5 : 1

Strijelci: S.Kljaić 2x, I.Šokić, D.Čuljak, T.Vrljić

31.03. 2010.  Svačić – Mladost Jakačina Mala 10 : 1

Strijelci: S.Kljaić 2x, V.Čvorić 2x, D.Ivanagić 2x, T.Vrljić, J.Čuljak, J.Jakovljević, F.Čuljak

 

Proljeće 2010.

 

18.kolo.  14.03.2010. Svačić bagi – Amater  1 : 0

Sastav: M.Matić, T.Vrljić, J.Cindrić, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, I.Šokić, D.Pavić, D.Ivanagić  ( D.Matković, J.Čuljak, D.Čuljak )

Strijelac: Domagoj Ivanagić

 

19.kolo.  21.03.2010. Sloga Gr. – Svačić bagi  1 : 2

Sastav: M.Matić, D.Matković, J.Cindrić, A.Blažević, S.Ivković, I.Lončar, I.Pavić, S.Kljaić, I.Šokić, D.Pavić, D.Ivanagić   ( D.Čuljak, V.Čvorić, J.Čuljak )

Strijelci: Ivan Šokić, Dalibor Matković

 

20.kolo.  28.03.2010. Svačić bagi  – Graničar L.  2 : 1

Sastav: M.Matić, T.Vrljić, J.Cindrić, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, I.Šokić, D.Pavić, V.Čvorić  ( D.Matković, J.Čuljak, J.Jakovljević, S.Ivković  )

Strijelci: Dalibor Matković, Ivan Šokić

 

21.kolo.  04.04.2010. Slavonac N.K. – Svačić bagi 1 : 0

Sastav: M.Matić, I.Pavić, J.Cindrić, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, I.Šokić, D.Pavić, V.Čvorić  ( D.Matković, J.Jakovljević, S.Ivković )

 

22.kolo.  07.04.2010.   Svačić bagi – Sloga G. 1 : 2

Sastav:M.Matić, I.Pavić, J.Cindrić, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, I.Šokić, D.Pavić, D.Ivanagić  ( D.Matković, S.Ivković, V.Čvorić  )

Strijelac: Drago Pavić

 

23.kolo.  11.04.2010.   Omladinac G.V. – Svačić bagi  2 : 3

Sastav:  M.Matić, I.Pavić, J.Cindrić, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, I.Šokić, D.Pavić, D.Ivanagić  ( D.Matković, J.Čuljak, V.Čvorić  )

Strijelci: Drago Pavić, Vladimir Čvorić, Saša Kljaić

 

24.kolo.  18.04.2010.   Svačić bagi  slobodan

 

25.kolo.  25.04.2010.   Željezničar – Svačić bagi  2 : 2

Sastav:  M.Matić, I.Pavić, J.Cindrić, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, I.Šokić, D.Pavić, D.Ivanagić  ( D.Matković, T.Vrljić  )

Strijelci: Ivan Lončar, Ivan Šokić

 

26.kolo.  02.05.2010.   Svačić bagi – Psunj-Sokol  7 : 0

Sastav: H.Gunčević, I.Pavić, T.Vrljić, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, I.Šokić, D.Pavić, D.Ivanagić ( F.Čuljak, D.Čuljak, J.Čuljak, D.Čeović, A.Begović )

Strijelci: D.Pavić 2x, D.Ivanagić 2x, T.Vrljić, I.Šokić, S.Kljaić

 

27.kolo.  09.05.2010.  Marsonia – Svačić bagi  2 : 1

Sastav: M.Matić, T.Vrljić, D.Matković, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, I.Pavić, D.Pavić, D.Ivanagić ( P.Anđelić, A.Begović )

Strijelac: Saša Kljaić

 

28.kolo.  16.05.2010.  Svačić bagi – Posavina V.K.  3 : 5

Sastav: M.Matić, I.Pavić, T.Vrljić, D.Matković, A.Alar, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, D.Ivanagić ( D.Čeović, P.Anđelić, A.Begović, J.Cindrić )

Strijelci: Domagoj Ivanagić 2x, Saša Kljaić

 

29.kolo.  19.05.2010. Svačić bagi – Pan D.A. 2 : 1

Sastav: M.Matić, I.Pavić,J.Cindrić, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, V.Čvorić, D.Pavić, D.Ivanagić  ( H.Gunčević, D.Matković, T.Vrljić, J.Čuljak, A.Begović )

Strijelac: Vladimir Čvorić 2x

 

30.kolo.  23.05.2010. Batrina – Svačić bagi   3 : 2

Sastav: M.Matić, D.Čeović, J.Cindrić, A.Blažević, D.Pavić, D.Matković, I.Pavić, S.Kljaić, V.Čvorić, I.Šokić, D.Ivanagić  ( H.Gunčević, M.Prskalo )

Strijelci: Ivan Šokić,  Vladimir Čvorić

 

31.kolo.  30.05.2010. Svačić bagi – Sikirevci  7 : 1  

Sastav: M.Matić, D.Čeović, J.Cindrić, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, I.Pavić, S.Kljaić, I.Šokić, D.Pavić, D.Ivanagić  ( D.Matković, A.Begović, T.Vrljić, M.Čuljak, V.Čvorić  )

Strijelci: S. Kljaić 2x, I.Pavić 2x, D. Ivanagić, D. Matković 2x

 

32.kolo.  06.06.2010. Sloga N.G. – Svačić bagi  2 : 1

Sastav: M.Matić, D.Matković, J.Cindrić, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, I.Pavić, S.Kljaić, I.Šokić, D.Pavić, D.Ivanagić  ( F.Čuljak, T.Vrljić, D.Čeović, T.Čuljak, V.Čvorić )

Strijelac: Saša Kljaić

 

33.kolo.  09.06.2010. Svačić bagi – Mladost B.S.  7 : 3

Sastav: M.Matić, D.Čeović, F.Čuljak, D.Matković, J.Cindrić, I.Lončar, I.Pavić, S.Kljaić, T.Vrljić, M.Čuljak, D.Ivanagić ( H.Gunčević, A.Begović, A.Alar, A.Blažević, V.Čvorić  )

Strijelci: D.Ivanagić, S. Kljaić 3x,T.Vrljić, V. Čvorić

 

34.kolo.  13.06.2010. Podvinje – Svačić bagi   3 : 3

Sastav: M.Matić, T.Vrljić, F.Čuljak, A.Blažević, A.Alar, D.Matković, I.Pavić, M.Čuljak, S.Kljaić, D.Pavić, D.Ivanagić  ( J.Cindrić, M.Prskalo, D.Čeović, V.Čvorić  )

Strijelac: Ivica Pavić, Saša Kljaić 2x

 

 

Sezona 2009./2010.

1.kolo,nedjelja 09.08.2009.
Omladinac Gornja Vrba - Slavonac CO Stari Perkovci            2:2
Sloga Gundinci - Livada Željezničar Slavonski Brod            4:1
Slavonac Nova Kapela - Psunj Sokol Okučani                    1:0
Graničar Laze - Marsonia Slavonski Brod                       1:1
Sloga Gromačnik - Posavina Velika Kopanica                    1:4
Amater Slavonski Brod - Svačić Bagi Stari Slatnik             1:1
Podvinje - Batrina                                            4:0
Mladost Bicko Selo - Sikirevci                                4:0
Sloga Nova Gradiška - PAN Donji Andrijevci                    5:0
 2.kolo,nedjelja 16.08.2009.
Sloga Nova Gradiška - Mladost Bicko Selo                      1:0
Sikirevci - Podvinje                                          1:4
Batrina - Amater Slavonski Brod                               0:1
Svačić Bagi Stari Slatnik - Sloga Gromačnik                   2:0
Posavina Velika Kopanica - Graničar Laze                      2:1
Marsonia Slavonski Brod - Slavonac Nova Kapela                2:0
Psunj Sokol Okučani - Sloga Gundinci                          1:2
Livada Željezničar Slavonski Brod - Omladinac Gornja Vrba     1:1
PAN Donji Andrijevci - Slavonac CO Stari Perkovci             1:5

 

3.kolo,nedjelja 23.08.2009.
Podvinje - Sloga Nova Gradiška                                2:0
Amater Slavonski Brod - Sikirevci                             7:0
Sloga Gromačnik - Batrina                                     1:4
Graničar Laze - Svačić Bagi Stari Slatnik                     2:2
Slavonac Nova Kapela - Posavina Velika Kopanica               1:2
Sloga Gundinci - Marsonia Slavonski Brod                      3:1
Omladinac Gornja Vrba - Psunj Sokol Okučani                   6:0
Slavonac CO Stari Perkovci - Livada Željezničar Sl Brod       7:0
Mladost Bicko Selo - PAN Donji Andrijevci                     5:2

 

4.kolo,nedjelja 30.08.2009
Sloga Nova Gradiška - Amater Slavonski Brod                   1:2
Mladost Bicko Selo - Podvinje                                 2:2
Sikirevci - Sloga Gromačnik                                   0:0
Batrina - Graničar Laze                                       3:1
Svačić Bagi Stari Slatnik - Slavonac Nova Kapela              1:2
Posavina Velika Kopanica - Sloga Gundinci                     1:3
Marsonia Slavonski Brod - Omladinac Gornja Vrba               1:1
Psunj Sokol Okučani - Slavonac CO Stari Perkovci              1:1
PAN Donji Andrijevci - Livada Željezničar Slavonski Brod      1:2

 

5.kolo,nedjelja 06.09.2009.
Sloga Gromačnik - Sloga Nova Gradiška                         2:1
Amater Slavonski Brod - Mladost Bicko Selo                    0:1
Graničar Laze - Sikirevci                                     3:0
Slavonac Nova Kapela - Batrina                                1:2
Sloga Gundinci - Svačić Bagi Stari Slatnik                    1:0
Omladinac Gornja Vrba - Posavina Velika Kopanica              5:2
Slavonac CO Stari Perkovci - Marsonia Slavonski Brod          4:1
Livada Željezničar Slavonski Brod - Psunj Sokol Okučani       1:3
Podvinje - PAN Donji Andrijevci                               4:1

 

6.kolo,nedjelja 13.09.2009.
Sloga Nova Gradiška - Graničar Laze                           3:0
Mladost Bicko Selo - Sloga Gromačnik                          2:0
Podvinje - Amater Slavonski Brod                              0:4
Sikirevci - Slavonac Nova Kapela                              2:1
Batrina - Sloga Gundinci                                      1:1
Svačić Bagi Stari Slatnik - Omladinac Gornja Vrba             2:1
Posavina Velika Kopanica - Slavonac CO Stari Perkovci         0:0
Marsonia Slavonski Brod - Livada Željezničar Slavonski Brod   3:0
PAN Donji Andrijevci - Psunj Sokol Okučani                    4:2

 

7.kolo,nedjelja 20.09.2009.
Slavonac Nova Kapela - Sloga Nova Gradiška                    1:1
Graničar Laze - Mladost Bicko Selo                            5:0
Sloga Gromačnik - Podvinje                                    2:1
Sloga Gundinci - Sikirevci                                    4:0
Omladinac Gornja Vrba - Batrina                               3:1
Slavonac CO Stari Perkovci - Svačić Bagi Stari Slatnik        3:0
Livada Željezničar Slavonski Brod - Posavina Velika Kopanica  3:1
Psunj Sokol Okučani - Marsonia Slavonski Brod                 1:1
Amater Slavonski Brod - PAN Donji Andrijevci                  2:2

 

8.kolo,nedjelja 27.09.2009.
Sloga Nova Gradiška - Sloga Gundinci                          0:0
Mladost Bicko Selo - Slavonac Nova Kapela                     3:0
Podvinje - Graničar Laze                                      0:0
Amater Slavonski Brod - Sloga Gromačnik                       2:0
Sikirevci - Omladinac Gornja Vrba                             1:1
Batrina - Slavonac CO Stari Perkovci                          0:3
Svačić Bagi Stari Slatnik - Livada Željezničar Sl. Brod       5:1
Posavina Velika Kopanica - Psunj Sokol Okučani                2:1
PAN Donji Andrijevci - Marsonia Slavonski Brod                4:1

 

9.kolo,nedjelja 04.10. 2009.
Omladinac Gornja Vrba - Sloga Nova Gradiška                   2:2
Sloga Gundinci - Mladost Bicko Selo                           3:1
Slavonac Nova Kapela - Podvinje                               4:1
Graničar Laze - Amater Slavonski Brod                         2:0
Slavonac CO Stari Perkovci - Sikirevci                       12:0
Livada Željezničar Slavonski Brod - Batrina                   7:3
Psunj Sokol Okučani - Svačić Bagi Stari Slatnik               2:0
Marsonia Slavonski Brod - Posavina Velika Kopanica            2:0
Sloga Gromačnik - PAN Donji Andrijevci                        1:0
 
10.kolo, srijeda 07.10.2009.
Sloga Nova Gradiška - Slavonac CO Stari Perkovci              1:3
Mladost Bicko Selo - Omladinac Gornja Vrba                    4:0
Podvinje - Sloga Gundinci                                     1:0
Amater Slavonski Brod - Slavonac Nova Kapela                  2:0
Sloga Gromačnik - Graničar Laze                               2:0
Sikirevci - Livada Željezničar Slavonski Brod                 2:2
Batrina - Psunj Sokol Okučani                                 3:2
Svačić Bagi Stari Slatnik - Marsonia Slavonski Brod           3:2
PAN Donji Andrijevci - Posavina Velika Kopanica               3:0

 

11.kolo,nedjelja 11.10.2009.
Livada Željezničar Slavonski Brod - Sloga Nova Gradiška       2:0
Slavonac CO Stari Perkovci - Mladost Bicko Selo               2:1
Omladinac Gornja Vrba - Podvinje                              1:0
Sloga Gundinci - Amater Slavonski Brod                        3:2
Slavonac Nova Kapela - Sloga Gromačnik                        1:0
Psunj Sokol Okučani - Sikirevci                               2:1
Marsonia Slavonski Brod - Batrina                             1:0
Posavina Velika Kopanica - Svačić Bagi Stari Slatnik          2:1
Graničar Laze - PAN Donji Andrijevci                          3:0
12.kolo,nedjelja 18.10.2009.
Sloga Nova Gradiška - Psunj Sokol Okučani                     3:1
Mladost Bicko Selo - Livada Željezničar Slavonski Brod        3:1
Podvinje - Slavonac CO Stari Perkovci                         2:1
Amater Slavonski Brod - Omladinac Gornja Vrba                 0:0
Sloga Gromačnik - Sloga Gundinci                              0:2
Graničar Laze - Slavonac Nova Kapela                          1:0
Sikirevci - Marsonia Slavonski Brod                           1:4
Batrina - Posavina Velika Kopanica                            1:1
PAN Donji Andrijevci - Svačić Bagi Stari Slatnik              1:0
13.kolo,nedjelja 25.10.2009.
Marsonia Slavonski Brod - Sloga Nova Gradiška                 2:3
Psunj Sokol Okučani - Mladost Bicko Selo                      0:2
Livada Željezničar Slavonski Brod - Podvinje                  2:0
Slavonac CO Stari Perkovci - Amater Slavonski Brod            5:2
Omladinac Gornja Vrba - Sloga Gromačnik                       5:1
Sloga Gundinci - Graničar Laze                               10:0
Posavina Velika Kopanica - Sikirevci                          2:1
Svačić Bagi Stari Slatnik - Batrina                           4:2
Slavonac Nova Kapela - PAN Donji Andrijevci                   3:1

 

14.kolo,nedjelja 01.11.2009.
Sloga Nova Gradiška - Posavina Velika Kopanica                5:0
Mladost Bicko Selo - Marsonia Slavonski Brod                  2:0
Podvinje - Psunj Sokol Okučani                                2:1
Amater Slavonski Brod - Livada Željezničar Slavonski Brod     4:1
Sloga Gromačnik - Slavonac CO Stari Perkovci                  1:2
Graničar Laze - Omladinac Gornja Vrba                         4:0
Slavonac Nova Kapela - Sloga Gundinci                         2:1
Sikirevci - Svačić Bagi Stari Slatnik                         0:3
PAN Donji Andrijevci - Batrina                                1:1

 

15.kolo,nedjelja 08.11.2009.
Svačić Bagi Stari Slatnik - Sloga Nova Gradiška               1:1
Posavina Velika Kopanica - Mladost Bicko Selo                 1:1
Marsonia Slavonski Brod - Podvinje                            1:2
Psunj Sokol Okučani - Amater Slavonski Brod                   4:1
Livada Željezničar Slavonski Brod - Sloga Gromačnik           2:1
Slavonac CO Stari Perkovci - Graničar Laze                    7:1
Omladinac Gornja Vrba - Slavonac Nova Kapela                  3:2
Batrina - Sikirevci                                           4:1
Sloga Gundinci - PAN Donji Andrijevci                         2:0

 

16.kolo,nedjelja 15.11.2009.
Sloga Nova Gradiška - Batrina                                 3:0
Mladost Bicko Selo - Svačić Bagi Stari Slatnik                4:3
Podvinje - Posavina Velika Kopanica                           4:2
Amater Slavonski Brod - Marsonia Slavonski Brod               2:0
Sloga Gromačnik - Psunj Sokol Okučani                         3:0
Graničar Laze - Livada Željezničar Slavonski Brod             5:1
Slavonac Nova Kapela - Slavonac CO Stari Perkovci             0:4
Sloga Gundinci - Omladinac Gornja Vrba                        1:0
PAN Donji Andrijevci - Sikirevci                              7:0

 

17.kolo,nedjelja 22.11.2009.
Sikirevci - Sloga Nova Gradiška                               1:5
Batrina - Mladost Bicko Selo                                  2:1
Svačić Bagi Stari Slatnik - Podvinje                          1:0
Posavina Velika Kopanica - Amater Slavonski Brod              2:5
Marsonia Slavonski Brod - Sloga Gromačnik                     0:3
Psunj Sokol Okučani - Graničar Laze                           1:0
Livada Željezničar Slavonski Brod - Slavonac Nova Kapela      1:1
Slavonac CO Stari Perkovci - Sloga Gundinci                   3:0
Omladinac Gornja Vrba - PAN Donji Andrijevci                  1:1

 

 
Proljeće 2010.
 
 
18.kolo,nedjelja 14.03.2011.
Slavonac CO Stari Perkovci - Omladinac Gornja Vrba            :
Livada Željezničar Slavonski Brod - Sloga Gundinci            2:0
Psunj Sokol Okučani - Slavonac Nova Kapela                    1:2
Marsonia Slavonski Brod - Graničar Laze                       2:1
Posavina Velika Kopanica - Sloga Gromačnik                    1:1
Svačić Bagi Stari Slatnik - Amater Slavonski Brod             1:0
Batrina - Podvinje                                            2:1
Sikirevci - Mladost Bicko Selo                                0:3
PAN Donji Andrijevci - Sloga Nova Gradiška                    4:0

 

19.kolo,nedjelja 21.03.2010.
Mladost Bicko Selo - Sloga Nova Gradiška                      1:2
Podvinje - Sikirevci                                          7:0
Amater Slavonski Brod - Batrina                               3:1
Sloga Gromačnik - Svačić Bagi Stari Slatnik                   1:2
Graničar Laze - Posavina Velika Kopanica                      4:0
Slavonac Nova Kapela - Marsonia Slavonski Brod                1:3
Sloga Gundinci - Psunj Sokol Okučani                          0:0
Omladinac Gornja Vrba - Livada Željezničar Slavonski Brod     1:0
Slavonac CO Stari Perkovci - PAN Donji Andrijevci             :

 

20.kolo,nedjelja 28.03.2010.
Sloga Nova Gradiška - Podvinje                                4:1
Sikirevci - Amater Slavonski Brod                             4:2
Batrina - Sloga Gromačnik                                     2:0
Svačić Bagi Stari Slatnik - Graničar Laze                     2:1
Posavina Velika Kopanica - Slavonac Nova Kapela               2:0
Marsonia Slavonski Brod - Sloga Gundinci                      1:2
Psunj Sokol Okučani - Omladinac Gornja Vrba                   1:0
Livada Željezničar Slavonski Brod - Slavonac CO Stari Perkovci :
PAN Donji Andrijevci - Mladost Bicko Selo                     2:0

 

21.kolo,nedjelja 04.04.2010.
Amater Slavonski Brod - Sloga Nova Gradiška                   5:0
Podvinje - Mladost Bicko Selo                                 1:0
Sloga Gromačnik - Sikirevci                                   3:1
Graničar Laze - Batrina                                       5:2
Slavonac Nova Kapela - Svačić Bagi Stari Slatnik              1:0
Sloga Gundinci - Posavina Velika Kopanica                     1:0
Omladinac Gornja Vrba - Marsonia Slavonski Brod               0:0
Slavonac CO Stari Perkovci - Psunj Sokol Okučani               :
Livada Željezničar Slavonski Brod - PAN Donji Andrijevci      3:2
22.kolo,srijeda,07.04.2010.
Sloga Nova Gradiška - Sloga Gromačnik                         3:1
Mladost Bicko Selo - Amater Slavonski Brod                    2:1
Sikirevci - Graničar Laze                                     3:1
Batrina - Slavonac Nova Kapela                                2:0
Svačić Bagi Stari Slatnik - Sloga Gundinci                    1:2
Posavina Velika Kopanica - Omladinac Gornja Vrba              4:2
Marsonia Slavonski Brod - Slavonac CO Stari Perkovci           :
Psunj Sokol Okučani - Livada Željezničar Slavonski Brod       0:0
PAN Donji Andrijevci - Podvinje                               1:0

 

23.kolo,nedjelja 11.04.2010.
Graničar Laze - Sloga Nova Gradiška                           2:1
Sloga Gromačnik - Mladost Bicko Selo                          4:0
Amater Slavonski Brod - Podvinje                              2:0
Slavonac Nova Kapela - Sikirevci                              3:4
Sloga Gundinci - Batrina                                      0:0
Omladinac Gornja Vrba - Svačić Bagi Stari Slatnik             2:3
Slavonac CO Stari Perkovci - Posavina Velika Kopanica          :
Livada Željezničar Slavonski Brod - Marsonia Slavonski Brod   2:1
Psunj Sokol Okučani - PAN Donji Andrijevci                    3:1
24.kolo,nedjelja 18.04.2010.
Sloga Nova Gradiška - Slavonac Nova Kapela                    3:1
Mladost Bicko Selo - Graničar Laze                            2:3
Podvinje - Sloga Gromačnik                                    3:1
Sikirevci - Sloga Gundinci                                    1:2
Batrina - Omladinac Gornja Vrba                               4:2
Svačić Bagi Stari Slatnik - Slavonac CO Stari Perkovci         :
Posavina Velika Kopanica - Livada Željezničar Slavonski Brod  4:2
Marsonia Slavonski Brod - Psunj Sokol Okučani                 7:1
PAN Donji Andrijevci - Amater Slavonski Brod                  0:2

 

25.kolo,nedjelja 25.04.2010.
Sloga Gundinci - Sloga Nova Gradiška                          0:1
Slavonac Nova Kapela - Mladost Bicko Selo                     5:0
Graničar Laze - Podvinje                                      4:0
Sloga Gromačnik - Amater Slavonski Brod                       3:1
Omladinac Gornja Vrba - Sikirevci                             3:0
Slavonac CO Stari Perkovci - Batrina                           :
Livada Željezničar Slavonski Brod - Svačić Bagi Stari Slatnik 2:2
Psunj Sokol Okučani - Posavina Velika Kopanica                1:0
Marsonia Slavonski Brod - PAN Donji Andrijevci                0:1

 

26.kolo,nedjelja 02.05.2010.
Sloga Nova Gradiška - Omladinac Gornja Vrba                   4:1
Mladost Bicko Selo - Sloga Gundinci                           1:3
Podvinje - Slavonac Nova Kapela                               2:2
Amater Slavonski Brod - Graničar Laze                         6:3
Sikirevci - Slavonac CO Stari Perkovci                         :
Batrina - Livada Željezničar Slavonski Brod                   3:1
Svačić Bagi Stari Slatnik - Psunj Sokol Okučani               7:0
Posavina Velika Kopanica - Marsonia Slavonski Brod            0:1
PAN Donji Andrijevci - Sloga Gromačnik                        1:0

 

27.kolo,nedjelja 09.05.2010.
Slavonac CO Stari Perkovci - Sloga Nova Gradiška               :
Omladinac Gornja Vrba - Mladost Bicko Selo                    3:2
Sloga Gundinci - Podvinje                                     4:0
Slavonac Nova Kapela - Amater Slavonski Brod                  2:1
Graničar Laze - Sloga Gromačnik                               6:3
Livada Željezničar Slavonski Brod - Sikirevci                 3:2
Psunj Sokol Okučani - Batrina                                 2:1
Marsonia Slavonski Brod - Svačić Bagi Stari Slatnik           2:1
Posavina Velika Kopanica - PAN Donji Andrijevci               0:1

 

28.kolo,nedjelja 16.05.2010.
Sloga Nova Gradiška - Livada Željezničar Slavonski Brod       5:1
Mladost Bicko Selo - Slavonac CO Stari Perkovci                :
Podvinje - Omladinac Gornja Vrba                              3:1
Amater Slavonski Brod - Sloga Gundinci                        1:0
Sloga Gromačnik - Slavonac Nova Kapela                        1:1
Sikirevci - Psunj Sokol Okučani                               2:2
Batrina - Marsonia Slavonski Brod                             3:2
Svačić Bagi Stari Slatnik - Posavina Velika Kopanica          3:5
PAN Donji Andrijevci - Graničar Laze                          2:1

 

29.kolo,srijeda 19.05.2010.
Psunj Sokol Okučani - Sloga Nova Gradiška                     1:0
Livada Željezničar Slavonski Brod - Mladost Bicko Selo        7:0
Slavonac CO Stari Perkovci - Podvinje                          :
Omladinac Gornja Vrba - Amater Slavonski Brod                 0:1
Sloga Gundinci - Sloga Gromačnik                              3:0
Slavonac Nova Kapela - Graničar Laze                          1:2
Marsonia Slavonski Brod - Sikirevci                           9:1
Posavina Velika Kopanica - Batrina                            3:0
Svačić Bagi Stari Slatnik - PAN Donji Andrijevci              2:1
 
30.kolo,nedjelja 23.05.2010.
Sloga Nova Gradiška - Marsonia Slavonski Brod                 3:2
Mladost Bicko Selo - Psunj Sokol Okučani                      1:0
Podvinje - Livada Željezničar Slavonski Brod                  3:1
Amater Slavonski Brod - Slavonac CO Stari Perkovci             :
Sloga Gromačnik - Omladinac Gornja Vrba                       2:1
Graničar Laze - Sloga Gundinci                                5:0
Sikirevci - Posavina Velika Kopanica                          1:3
Batrina - Svačić Bagi Stari Slatnik                           3:2
PAN Donji Andrijevci - Slavonac Nova Kapela                   0:2

 

31.kolo,nedjelja 30.05.2010.
Posavina Velika Kopanica - Sloga Nova Gradiška                3:2
Marsonia Slavonski Brod - Mladost Bicko Selo                  4:0
Psunj Sokol Okučani - Podvinje                                3:2
Livada Željezničar Slavonski Brod - Amater Slavonski Brod     2:0
Slavonac CO Stari Perkovci - Sloga Gromačnik                   :
Omladinac Gornja Vrba - Graničar Laze                         1:0
Sloga Gundinci - Slavonac Nova Kapela                         1:1
Svačić Bagi Stari Slatnik - Sikirevci                         7:1
Batrina - PAN Donji Andrijevci                                3:0
32.kolo,06.06.2010.
Sloga Nova Gradiška - Svačić Bagi Stari Slatnik               2:1
Mladost Bicko Selo - Posavina Velika Kopanica                 4:3
Podvinje - Marsonia Slavonski Brod                            2:3
Amater Slavonski Brod - Psunj Sokol Okučani                   0:0
Sloga Gromačnik - Livada Željezničar Slavonski Brod           2:0
Graničar Laze - Slavonac CO Stari Perkovci                     :
Slavonac Nova Kapela - Omladinac Gornja Vrba                  2:0
Sikirevci - Batrina                                           2:2
PAN Donji Andrijevci - Sloga Gundinci                         2:0

 

33.kolo,srijeda 09.06.2010.
Batrina - Sloga Nova Gradiška                                 5:1
Svačić Bagi Stari Slatnik - Mladost Bicko Selo                7:3
Posavina Velika Kopanica - Podvinje                           4:2
Marsonia Slavonski Brod - Amater Slavonski Brod               2:0
Psunj Sokol Okučani - Sloga Gromačnik                         3:1
Livada Željezničar Slavonski Brod - Graničar Laze             3:1
Slavonac CO Stari Perkovci - Slavonac Nova Kapela              :
Omladinac Gornja Vrba - Sloga Gundinci                        4:1
Sikirevci - PAN Donji Andrijevci                              1:2

 

34.kolo,nedjelja 13.06.2010.
Sloga Nova Gradiška - Sikirevci                               7:0
Mladost Bicko Selo - Batrina                                  2:4
Podvinje - Svačić Bagi Stari Slatnik                          3:3
Amater Slavonski Brod - Posavina Velika Kopanica              3:1
Sloga Gromačnik - Marsonia Slavonski Brod                     0:0
Graničar Laze - Psunj Sokol Okučani                           1:2
Slavonac Nova Kapela - Livada Željezničar Slavonski Brod      1:1
Sloga Gundinci - Slavonac CO Stari Perkovci                    :
PAN Donji Andrijevci - Omladinac Gornja Vrba                  3:2

 

NK SVAČIĆ
Igrači
Juniori
Pioniri
Škola nogometa
Stadion

Povijest NK Svačić
Prvi organizirani pristup unošenja nogometne igre u živote naših mještana zbio se tokom 1947. godine. Utemeljen je nogometni klub pod nazivom Fiskulturno društvo 'Polet'. VIŠE

Pratite nas i na Facebooku

Naslovnica | NK Svačić | Povijest kluba | Fotogalerija | Turniri | Sponzori | Forum
© NK Svačić - Stari Slatinik | Sva prava pridržana.