Arhiva – Sezona 2010. / 2011.

 

Prva brodsko-posavska županijska liga         2010./2011.

 

Rbk Klub     Uta Pob Ner Por G+ G- Bod
1. Tomislav-Pan Donji Andrijevci 31 21 6 4 85 41 69
2. Graničar Laze 31 19 1 11 81 50 58
3. Posavina Velika Kopanica 31 18 1 11 64 61 55
4. Svačić bagi Stari Slatinik 31 16 4 11 78 51 52
5. Zadrugar Oprisavci 31 15 7 9 55 33 52
6. Mladost Sibinj 31 14 7 10 63 35 49
7. Livada Željezničar Slavonski Brod 31 15 4 12 60 46 49
8. Podvinje 31 13 9 9 54 43 48
9. Amater Slavonski Brod 31 14 3 14 54 51 45
10. Slavonac Nova Kapela 31 14 2 15 55 55 44
11. Marsonia Slavonski Brod 31 14 3 14 50 60 44
12. Batrina 31 11 7 13 38 48 40
13. Slaven Ljupina 31 11 6 14 61 61 39
14. Omladinac Gornja Vrba      II žnl 31 11 3 17 42 68 36
15. Zvonimir   Donja Vrba        II žnl 31 10 3 18 41 76 33
16. Psunj-Sokol Okučani           II žnl 31 4 3 24 43 109 15
17. Mladost Bicko Selo             II žnl 16 1 1 14 19 55  4

 

 

NK Svačić bagi jesenski prvak I žnl.

 

Prvak Tomislav ne uspjeva proći kvalifikacije te ostaje u I.žnl.

Ligu napuštaju NK Omladinac, NK Zvonimir, NK Psunj-Sokol i NK Mladost.

Ligu popunjavaju Svjetlost Lužani i Slavonac iz Bukovlja koji dolaze iz II.žnl a Sloga Nova Gradiška je ispala iz IV. HNL.

 

Trener Tihomir Bolta

Momčad:Mario Matić, Andrija Blažević, Nikola Čuljak, Mladen Čuljak, Anta Alar,Ivan Lončar, Ivica Pavić, Saša Kljaić, Davor Vidaković, Drago Pavić, Domagoj Ivanagić, Dalibor Matković, Franjo Čuljak, Josip Čuljak, Josip Cindrić, Josip Lovinčić, Dominik Čeović, Slaven Salji, Vladimir Čvorić, Mario Čuljak, Denis Dudrak, Trpimir Vrljić, Marko Ravlić, Josip Jakovljević

Kapetan momčadi: Drago Pavić

 

 Ljetne pripremne utakmice

 

 

18.07. 2010. Svačić bagi – Slobodnica  1 : 1

Sastav: M.Matić, T.Vrljić, J.Cindrić, A.Blažević, A.Alar, D.Matković, I.Pavić, S.Kljaić, V.Čvorić, D.Pavić, D.Ivanagić ( H.Gunčević, F.Čuljak, D.Čeović, T.Čuljak, M.Ravlić, M.Prskalo )

Strijelac: Saša Kljaić

 

24.07. 2010. Oriolik – Svačić bagi  1 : 3

Sastav: M.Matić, T.Vrljić, J.Cindrić, A.Blažević, M.Prskalo, D.Matković, I.Pavić, S.Kljaić, J.Čuljak, M.Čuljak, D.Ivanagić ( D.Dudrak, V.Čvorić, N.Čuljak, F.Čuljak, M.Ravlić, D.Čeović  )

Strijelci: Saša Kljaić, Ivica Pavić, Josip Cindrić

 

25.07. 2010. Svačić bagi – MV Croatia 2 : 2  / jedanaesterci  6 : 5

Sastav: M.Matić, T.Vrljić, J.Cindrić, A.Blažević, I.Pavić, D.Matković, N.Čuljak, S.Kljaić, V.Čvorić, J.Čuljak, D.Ivanagić ( D.Dudrak, M.Prskalo, F.Čuljak )

Strijelci: Domagoj Ivanagić, Saša Kljaić

Jedanaesterci: Saša Kljaić, Domagoj Ivanagić, Ivica Pavić, Josip Cindrić

 

28.07. 2010. Svačić bagi – Slavonac Bukovlje  5 : 2

Sastav: M.Matić, T.Vrljić, J.Cindrić, A.Blažević, M.Prskalo, D.Matković, N.Čuljak, S.Kljaić, J.Čuljak, I.Pavić, D.Ivanagić ( V.Čvorić, M.Čuljak, D.Čeović, M.Ravlić, F.Čuljak, H.Gunčević, P.Anđelić )

Strijelci: S.Kljiać, D.Ivanagić, J.Čuljak, J.Cindrić, V.Čvorić

 

01.08. 2010. Svačić bagi – Slavonac Brodski Stupnik   4 : 1

Sastav: M.Matić, T.Vrljić, M.Prskalo, D.Čeović, I.Pavić, D.Matković, M.Čuljak, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, D.Vidaković ( F.Čuljak, H.Gunčević, N.Čuljak, M.Ravlić, D.Dudrak, D.Ivanagić, P.Anđelić )

Strijelci: D.Vidaković, D.Pavić, J.Čuljak, M.Ravlić

 

07.08. 2010. Omladinac G.Vrba – Svačić bagi  5 : 5

Sastav: M.Matić, T.Vrljić, J.Cindrić, A.Blažević, A.Alar, D.Matković, M.Čuljak, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, D.Vidaković ( F.Čuljak, M.Prskalo, M.Ravlić, D.Čeović, M.Mačaš )

Strijelci: Saša Kljiać 3x, Mladen Čuljak, Davor Vidaković

 

 08.08. 2010. Zadrugar Oprisavci – Svačić bagi  2 : 1

Sastav: M.Matić, T.Vrljić, J.Cindrić, A.Blažević, A.Alar, D.Matković, M.Čuljak, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, D.Vidaković ( F.Čuljak, M.Ravlić, D.Čeović, M.Prskalo, M.Mačaš )

Strijelac: Davor Vidaković

 

06.10. 2010.  Svačić bagi – Slavija Pleternica  2 : 4

Sastav: M.Matić, T.Vrljić, F.Čuljak, D.Matković, D.Dudrak, I.Lončar, I.Pavić, S.Kljaić, D.Vidaković, D.Pavić, D.Ivanagić  ( V.Čvorić, J.Čuljak, N.Čuljak, A.Alar, M.Čuljak, D.Čeović, H.Gunčević  )

Strijelci: D.Pavić, S.Kljaić

 

 

 


KUP utakmice

 

1. kolo – slobodni

2. kolo – slobodni

3. kolo: 18.08. 2010.  Svačić bagi – Graničar St.Kuti 5 : 0

Sastav: M.Matić, T.Vrljić, J.Cindrić, A.Blažević, D.Matković, I.Lončar, I.Pavić, S.Kljaić, M.Čuljak, D.Pavić, D.Ivanagić ( F.Čuljak, M.Prskalo, A.Alar, D.Čeović, M.Ravlić )

Strijelci: D.Ivanagić 3x, S.Kljaić, M.Ravlić

4. kolo : 01.09. 2010. Slobodnica – Svačić bagi  3 : 1

Sastav: M.Matić, D.Matković, V.Čvorić, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljiać, I.Pavić, D.Pavić, D.Ivanagić  (F.Čuljak, T.Vrljić, M.Prskalo, J.Čuljak, D.Čeović  )

Strijelac: Domagoj Ivanagić

 


Jesen 2010.

 

1.kolo. 15.08. 2010.  Slavonac N.K. – Svačić bagi 1 : 5

Sastav: M.Matić, T.Vrljić, M.Prskalo, A.Blažević, A.Alar, D.Matković, I.Pavić, S.Kljaić, D.Vidaković, D.Pavić, D.Ivanagić  ( M.Čuljak, I.Lončar, F.Čuljak, M.Ravlić, V.Čvorić )

Strijelci:D. Vidaković, D. Ivanagić, D.Pavić, D. Matković, A. Alar

 

2.kolo. 22.08.2010. Svačić bagi – Slaven Lj. 3 : 1

Sastav: M.Matić, D.Matković, J.Cindrić, M.Čuljak, I.Lončar, A.Blažević, I.Pavić, S.Kljaić, V.Čvorić, D.Pavić, D.Ivanagić  ( M.Prskalo, D.Čeović, M.Ravlić, T.Vrljić, F.Čuljak )

Strijelci: Saša Kljaić 2x, Vladimir Čvorić

 

3.kolo.  29.08.2010. Sloga N.G. – Svačić bagi odgođeno

Sloga Nova Gradiška otišla u viši rang

 

4.kolo.  05.09.2010. Psunj – Sokol O. – Svačić bagi 2 : 3

Sastav: M.Matić, D.Matković, F.Čuljak, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, J.Cindrić, S.Kljaić, I.Pavić, D.Pavić, D.Ivanagić   ( M.Prskalo, J.Čuljak, T.Vrljić  )

Strijelci: Saša Kljaić 2x,Domagoj Ivanagić

 

5.kolo   08.09.2010. Svačić bagi – Omladinac G.V. 4 : 2

Sastav: M.Matić, D.Matković, J.Cindrić, A.Blažević, M.Prskalo, T.Vrljić, I.Pavić, S.Kljaić, D.Vidaković, D.Pavić, D.Ivanagić  (  I.Lončar, A.Alar, J.Čuljak, V.Čvorić, M.Ravlić  )

Strijelci: Davor Vidaković 3x, Saša Kljaić

 

 6.kolo   12.09.2010. Amater – Svačić bagi  1 : 2

Sastav: M.Matić, M.Čuljak, D.Matković, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, I.Pavić, S.Kljaić, D.Vidaković, D.Pavić, D.Ivanagić  (  T.Vrljić  )

Strijelci: Drago Pavić, Domagoj Ivanagić

 

7.kolo   15.09.2010. Svačić bagi – Marsonia  4 : 1

Sastav : M.Matić, T.Vrljić, D.Matković, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, J.Cindrić, S.Kljaić, D.Vidaković, I.Pavić, D.Ivanagić  ( J.Čuljak, D.Čeović, V.Čvorić, D.Dudrak, M.Ravlić  )

Strijelci: Saša Kljaić 2x,Vladimir Čvorić, Josip Čuljak

 

8.kolo   19.09.2010. Zvonimir D.V. – Svačić bagi 1 : 3  

Sastav: M.Matić, M.Čuljak, D.Matković, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, I.Pavić, S.Kljaić, D.Vidaković, D.Pavić, D.Ivanagić  ( J.Čuljak, F.Čuljak, V.Čvorić )

Strijelci: Josip Čuljak,Davor Vidaković,Vladimir Čvorić

 

9.kolo   26.09.2010. Svačić bagi – Batrina 7 : 0

Sastav: M.Matić, D.Matković, J.Cindrić, M.Čuljak, A.Alar, I.Lončar, I.Pavić, S.Kljaić, D.Vidaković, D.Pavić, D.Ivanagić  ( J.Čuljak, F.Čuljak, V.Čvorić, D.Dudrak, T.Vrljić  )

Strijelci: D.Pavić, D.Vidaković 2x, D.Ivanagić, V.Čvorić, J.Čuljak, S.Kljaić

 

10.kolo   03.10.2010. Zadrugar O. – Svačić bagi 1 : 0

Sastav: M.Matić, M.Čuljak, D.Matković,A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, I.Pavić, S.Kljaić, D.Vidaković, D.Pavić, D.Ivanagić  ( J.Čuljak, J.Cindrić, V.Čvorić, T.Vrljić  )

 

11.kolo   10.10.2010. Svačić bagi – Graničar L. 5 : 2

Sastav: M.Matić, D.Dudrak, D.Matković,A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, I.Pavić, S.Kljaić, D.Vidaković, D.Pavić, D.Ivanagić  ( J.Čuljak, J.Cindrić, V.Čvorić, M.Čuljak, F.Čuljak )

Strijelci: Davor Vidaković 3x, Drago Pavić, Josip Cindrić

 

12.kolo   17.10.2010. Mladost B.S. – Svačić bagi 1 : 1

Sastav: M.Matić, D.Dudrak, J.Cindrić, D.Matković, A.Alar, I.Lončar, I.Pavić, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, D.Ivanagić  ( M.Ravlić,N.Čuljak, M.Čuljak, T.Vrljić  )

Strijelac: Domagoj Ivanagić

 

13.kolo   24.10.2010. Svačić bagi – Tomislav Pan D.A. 4 : 5

Sastav: M.Matić, D.Matković, I.Lončar, A.Blažević, A.Alar, I.Pavić, J.Čuljak, S.Kljaić, D.Vidaković, D.Pavić, D.Ivanagić  ( J.Cindrić,D.Dudrak, V.Čvorić, T.Vrljić, F.Čuljak )

Strijelci: D. Vidaković,D. Matković,D. Ivanagić,D.Pavić

 

14.kolo   31.10.2010. Livada Željezničar – Svačić bagi 3 : 2

Sastav: M.Matić, D.Matković, J.Cindrić, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, I.Pavić, S.Kljaić, D.Vidaković, D.Pavić, D.Ivanagić  ( J.Čuljak, M.Čuljak, V.Čvorić  )

Strijelci: Josip Cindrić, Drago Pavić

 

15.kolo   07.11.2010. Svačić bagi – Podvinje 2 : 1

Sastav: M.Matić, I.Pavić, D.Matković, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, V.Čvorić, S.Kljaić, D.Vidaković, D.Pavić, D.Ivanagić  ( J.Cindrić, J.Čuljak, M.Čuljak, F.Čuljak, T.Vrljić  )

Strijelac: Domagoj Ivanagić 2x

 

16.kolo   14.11.2010. Mladost S. – Svačić bagi 2 : 2

Sastav: M.Matić, D.Dudrak, D.Matković, A.Blažević, A.Alar, I.Lončar, I.Pavić, S.Kljaić, D.Vidaković, D.Pavić, D.Ivanagić  (  M.Čuljak, V.Čvorić, T.Vrljić  )

Strijelci: Davor Vidaković,Saša Kljaić

 

17.kolo   21.11.2010. Svačić bagi – Posavina V.K.  4 : 0

Sastav: M.Matić, D.Matković, F.Čuljak, M.Čuljak, A.Alar, I.Lončar, I.Pavić, S.Kljaić, D.Vidaković, D.Pavić, D.Ivanagić  ( J.Čuljak, D.Čeović, V.Čvorić, N.Čuljak, T.Vrljić  )

Strijelci: Drago Pavić,Ivan Lončar,Domagoj Ivanagić,Trpimir Vrljić

 

Nk Svačić – bagi jesenski prvak,  16  11  2  3  51:24  35

 

 

Zimske pripremne utakmice

 

12.02. 2011.  Svačić bagi – Sloga Gromačnik 3 : 1

13.02. 2011. Svačić bagi – Zadrugar Oprisavci 1 : 2

Sastav: M.Matić, D. Čeović, N.Čuljak, A. Alar, A.Blažević, I.Lončar, M.Čuljak, D.Pavić, D.Ivanagić, J.Čuljak, M.Maćaš ( J. Cindrić, S. Kljajić, H.Gunčević, F.Čuljak, M.Ravlić, J.Lovinčić, D.Matković).

Strijelac: Marin Maćaš

23.02. 2011. Svačić bagi – MV Croatia Sl.Brod 0 : 7

Sastav: H. Gunčević, D. Čeović, N.Čuljak, A. Alar, A.Blažević, D.Matković, M.Čuljak, D.Pavić, D.Ivanagić, J.Čuljak, V.Čvorić ( J. Cindrić, S. Kljajić, I.Lončar, F.Čuljak, M.Ravlić, S.Salji, J.Lovinčić, M.Maćaš).

20.02. 2011. Slaven Gradac – Svačić bagi 3 : 1

Strijelac: Vladimir Čvorić

27.02. 2011. Krečar Srednji Lipovac – Svačić bagi 4 : 1

Sastav: M.Matić, A.Blažević, N.Čuljak,D.Matković,A.Alar,J.Cindrić, M.Čuljak, T.Vrljić, J.Čuljak, D.Pavić, D.Ivanagić  ( H.Gunčević, F.Čuljak, D.Čeović, V.Čvorić, M.Ravlić, I.Lončar  )

Strijelac: Franjo Čuljak

 

Proljeće 2011.

 

18.kolo  06.03.2011. Svačić bagi – Slavonac N.K.  2 : 1

Sastav: M.Matić, A.Blažević, N.Čuljak,D.Matković,J.Cindrić, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, D.Ivanagić  ( T.Vrljić, F.Čuljak, D.Čeović, V.Čvorić  )

Strijelci: Josip Čuljak,Vladimir Čvorić

 

19.kolo  13.03.2011. Slaven Lj. – Svačić  bagi 2 : 0

Sastav: M.Matić, A.Blažević, N.Čuljak, A.Alar, J.Cindrić, D.Matković, M.Čuljak, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, D.Ivanagić  ( T.Vrljić, F.Čuljak, M.Ravlić, V.Čvorić, D.Dudrak  )

 

20.kolo  20.03.2011.  Svačić bagi slobodan

 

21.kolo  27.03.2011. Svačić bagi – Psunj-Sokol  8 : 0

Sastav: M.Matić, T.Vrljić, N.Čuljak, A.Alar, J.Cindrić, D.Matković, M.Čuljak, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, D.Ivanagić  ( D.Čeović, I.Lončar, A.Blažević, F.Čuljak, M.Ravlić  )

Strijelci: D.Pavić, T.Vrljić 2x, D. Ivanagić, N.Čuljak, J.Čuljak 2x, M. Ravlić

 

22.kolo  03.04.2011. Omladinac G.V. – Svačić bagi 1 : 1

Sastav: M.Matić, A.Blažević, D.Matković, A.Alar, J.Cindrić, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, D.Ivanagić  ( N.Čuljak, T.Vrljić, V.Čvorić, M.Ravlić  )

Strijelac: Vladimir Čvorić

 

23.kolo  10.04.2011. Svačić bagi – Amater 3 : 1

Sastav: M.Matić, A.Blažević, D.Matković, M.Čuljak, A.Alar, T.Vrljić, V.Čvorić, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, D.Ivanagić  ( N.Čuljak, J.Cindrić, I.Lončar, D.Čeović  )

Strijelci: Domagoj Ivanagić 2x, Vladimir Čvorić

 

24.kolo  13.04.2011. Marsonia – Svačić bagi 3 : 2

Sastav: M.Matić, D.Matković, J.Cindrić, T.Vrljić, A.Alar, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, D.Ivanagić  ( F.Čuljak, V.Čvorić, N.Čuljak, H.Gunčević  )

Strijelci: Domagoj Ivanagić 2x

 

25.kola  17.04.2011. Svačić bagi – Zvonimir D.V. 2 : 0   

Sastav: H.Gunčević, A.Blažević, N.Čuljak, T.Vrljić, J.Cindrić, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, D.Ivanagić  ( F.Čuljak, V.Čvorić, D.Čeović, M.Maćaš, M.Ravlić  )

Strijelci: Saša Kljaić, Vladimir Čvorić

 

26.kolo  24.04.2011. Batrina – Svačić bagi 1 : 0

Sastav: H.Gunčević, D.Matković, F.Čuljak, T.Vrljić, J.Cindrić, I.Lončar, V.Čvorić, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, D.Ivanagić  ( M.Prskalo, M.Maćaš, M.Ravlić  )

 

27.kolo  01.05.2011. Svačić bagi – Zadrugar O. 2 : 3

Sastav: H.Gunčević, D.Matković, F.Čuljak, M.Maćaš, J.Cindrić, A.Blažević, M.Čuljak, S.Kljaić, J.Čuljak, N.Čuljak, D.Ivanagić  ( D.Čeović, M.Prskalo, J.Lovinčić, M.Ravlić  )

Strijelci: Nikola Čuljak, Marin Maćaš

 

28.kolo  08.05.2011. Graničar L. – Svačić bagi 4 : 2  

Sastav: H.Gunčević, D.Matković, N.Čuljak, A.Blažević, J.Cindrić, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, V.Čvorić  ( F.Čuljak,T.Vrljić, D.Čeović, M.Maćaš, M.Ravlić  )

Strijelci: Ivan Lončar,Marko Ravlić

 

29.kolo  15.05.2011. Svačić bagi slobodan

 

30.kolo  22.05.2011. Tomislav Pan D.A. –Svačić bagi  4 : 0

Sastav: H.Gunčević, D.Matković, A.Blažević, T.Vrljić, J.Cindrić, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, M.Maćaš  ( F.Čuljak,D.Čeović, N.Čuljak  )

 

31.kolo  29.05.2011.  Svačić bagi – Livada Željezničar 0 : 0

Sastav: M.Matić, D.Matković, N.Čuljak, M.Čuljak, J.Cindrić, I.Lončar, M.Maćaš, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, V.Čvorić   ( F.Čuljak, M.Prskalo, T.Vrljić  )

 

32.kolo  05.06.2011. Podvinje – Svačić bagi 2 : 0

Sastav: M.Matić, D.Matković, A.Blažević, T.Vrljić, J.Cindrić, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, V.Čvorić  ( M.Maćaš, M.Prskalo, D.Čeović, N.Čuljak  )

 

33.kolo  12.06.2011. Svačić bagi – Mladost S.   3 : 1

Sastav: M.Matić, D.Matković, A.Blažević, M.Prskalo, J.Cindrić, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, T.Vrljić ( V.Čvorić, M.Maćaš, D.Ivanagić, D.Čeović, N.Čuljak )

Strijelci: Ivan Lončar, Drago Pavić, Josip Cindrić

 

34.kolo  19.06.2011. Posavina V.K. – Svačić bagi 4 : 2

Sastav: M.Matić, D.Matković, A.Blažević, M.Prskalo, N.Čuljak, I.Lončar, M.Čuljak, S.Kljaić, J.Čuljak, D.Pavić, T.Vrljić ( D.Čeović, J.Lovinčić, M.Ravlić  )

Strijelci: Nikola Čuljak, Mladen Čuljak

 

 

Sezona 2010./2011.

 

1. kolo, 14. i 15. kolovoza 2010.,  nedjelja, 17.30

GRANIČAR Laze – PSUNJ-SOKOL Okučani    3 : 0

MLADOST Bicko Selo – ZADRUGAR Oprisavci   1 : 3

PAN D.Andrijevci – BATRINA    3 : 0

LIVADA ŽELJEZNIČAR – ZVONIMIR D.Vrba   2 : 0

POVINJE – MARSONIA Sl.Brod : odgođeno

MLADOST Sibinj – AMATER Sl.Brod   2 : 0

POSAVINA V.Kopanica – OMLADINAC G.Vrba  3 : 1

SLAVONAC N.Kapela- SVAČIĆ-BAGI St.Slatinik   1 : 5

SLAVEN Ljupina – SLOGA N. Gradiška : odgođeno

 

 

2.kolo, 21. i 22. kolovoza, nedjelja 17.00

PSUNJ-SOKOL Okučani – SLOGA N.Gradiška: odgođeno

SVAČIĆ-BAGI – SLAVEN Ljupina  3 : 1

OMLADINAC G.Vrba – SLAVONAC N.Kapela   1 : 0

AMATER Sl.Brod – POSAVINA V.Kopanica   2 : 1

MARSONIA – MLADOST Sibinj   0 : 2

ZVONIMIR D.Vrba – PODVINJE   1 : 3

BATRINA – LIVADA ŽELJEZNIČAR  2 : 0

ZADRUGAR Oprisavci – PAN D.Andrijevci   1 : 1

GRANIČAR Laze – MLADOST  Bicko Selo    5 : 0

 

 

 

3.kolo 28. i 29. kolovoz, nedjelja , 17.00

MLADOST Bicko Selo – PSUNJ-SOKOL Okučani   3 : 1

PAN D.Andrijevci – GRANIČAR Laze   2 : 1

LIVADA ŽELJEZNIČAR  – ZADRUGAR Oprisavci   1 : 1

PODVINJE – BATRINA   2 : 0

MLADOST Sibinj – ZVONIMIR D.Vrba   3 : 0

POSAVINA V.Kopanica – MARSONIA Sl.Brod  3 : 1

SLAVONAC N.Kapela – AMATER Sl.Brod   3 : 0

SLAVEN Ljupina – OMLADINAC G.Vrba  2 : 2

SLOGA N.Gradiška – SVAČIĆ-BAGI: odgođeno

 

 

4.kolo  4. i 5. rujan, nedjelja, 16,30

PSUNJ-SOKOL Okučani – SVAČIĆ-BAGI   2 : 3

AMATER Sl.Brod – SLAVEN Ljupina   3 : 1

MARSONIA Sl.Brod – SLAVONAC N.Kapela  0 : 1

ZVONIMIR D.Vrba – POSAVINA V.Kopanica  1 : 0

BATRINA – MLADOST Sibinj  1 : 1

ZADRUGAR Oprisavci – PODVINJE  1 : 1

GRANIČAR Laze – LIVADA ŽELJEZNIČAR   7 : 1

MLADOST B.Selo – PAN D.Andrijevci  2 : 4

 

 

5.kolo, 8. rujna, srijeda, 16,30

PAN D.Andrijevci – PSUNJ-SOKOL Okučani  8 : 1

LIVADA-ŽELJEZNIČAR – MLADOST B.Selo  7 : 1

PODVINJE – GRANIČAR Laze  2 : 0

MLADOST Sibinj – ZADRUGAR Oprisavci   1 : 0

POSAVINA V.Kopanica – BATRINA  2 : 0

SLAVONAC N.Kapela – ZVONIMIR D.Vrba  4 : 0

SVAČIĆ-BAGI – OMLADINAC G.Vrba  4 : 2

 

 

6. kolo, 12. rujna, nedjelja, 16.00

PSUNJ-SOKOL Okučani – OMLADINAC G.Vrba  3 : 0

AMATER Sl.Brod – SVAČIĆ-BAGI  1 : 2

ZVONIMIR D.Vrba – SLAVEN Ljupina  3 : 2

BATRINA – SLAVONAC N.Kapela  1 : 0

ZADRUGAR Oprisavci – POSAVINA V.Kopanica  1 : 2

GRANIČAR Laze – MLADOST Sibinj  2 : 0

MLADOST B.Selo – PODVINJE  1 : 2

PAN D.Andrijevci – LIVADA ŽELJEZNIČAR   2 : 1

 

 

7. kolo, 15. rujna, srijeda, 16.00

LIVADA ŽELJEZNIČAR – PSUNJ-SOKOL Okučani  1 : 2

PODVINJE – PAN D.Andrijevci   1 : 1

MLADOST Sibinj – MLADOST B.Selo  4 : 0

POSAVINA V.Kopanica – GRANIČAR Laze  7 : 2

SLAVONAC N.Kapela – ZADRUGAR Oprisavci  3 : 2

SLAVEN Ljupina – BATRINA  4 : 2

SVAČIĆ-BAGI – MARSONIA Sl.Brod  4 : 1

OMLADINAC  G.Vrba -  AMATER Sl.Brod  1 : 0

 

 

8. kolo,  19. rujna, nedjelja, 16.00

PSUNJ-SOKOL  Okučani – AMATER Sl.Brod   2 : 2

MARSONIA Sl.Brod – OMLADINAC G.Vrba   2 : 1

ZVONIMIR D.Vrba – SVAČIĆ-BAGI  1 : 3

ZADRUGAR Oprisavci – SLAVRN Ljupina  2 : 2

GRANIČAR Laze – SLAVONAC N.Kapela  4 : 1

MLADOST B.Selo – POSAVINA V.Kopanica  0 : 1

PAN D.Andrijevci – MLADOST Sibinj   2 : 1

LIVADA  ŽELJEZNIČAR – PODVINJE  1 : 0

 

 

9. kolo, 26. rujna, nedjelja, 15.30

PODVINJE – PSUNJ-SOKOL Okučani  2 : 1

MLADOST Sibinj – LIVADA ŽELJEZNIČAR  1 : 0

POSAVINA V.Kopanica – PAN D.Andrijevci  2 : 0

SLAVONAC N.Kapela – MLADOST B.Selo  6 : 2

SLAVEN Ljupina – GRANIČAR Laze  0 : 3

SVAČIĆ-BAGI – BATRINA  7 : 0

OMLADINAC  G.Vrba – ZVONIMIR D.Vrba  2 : 1

AMATER Sl.Brod – MARSONIA Sl.Brod  3 : 0

 

 

10. kolo, 3. listopada,nedjelja,  15.00

PSUNJ-SOKOL Okučani – MARSONIA Sl.Brod  1 : 2

ZVONIMIR  D.Vrba – AMATER Sl.Brod  1 : 0

BATRINA – OMLADINAC G.Vrba  4 : 0

ZADRUGAR Oprisavci – SVAČIĆ-BAGI  1 : 0

MLADOST B.Selo – SLAVEN Ljupina  2 : 4

PAN D.Andrijevci – SLAVONAC N.Kapela  5 : 2

LIVADA ŽELJEZNIČAR – POSAVINA V.Kopanica  2 : 0

PODVINJE – MLADOST Sibinj  1 : 2

 

 

11. kolo, 10.listopad, nedjelja, 15,00

MLADOST Sibinj – PSUNJ-Sokol Okučani 5 : 1

POSAVINA V.Kopanica – PODVINJE  0 : 0

SLAVONAC N.Kapela – LIVADA ŽELJEZNIČAR  2 : 0

SLAVEN Ljupina – PAN D.Andrijevci  1 : 1

SVAČIĆ-BAGI – GRANIČAR Laze  5 : 2

OMLADINAC G.Vrba – ZADRUGAR Oprisavci  3 : 1

AMATER Sl.Brod – BATRINA  2 : 0

MARSONIA  Sl.Brod – ZVONIMIR  D.Vrba  3 : 0

 

 

12. kolo, 17. listopada, nedjelja, 15.00

PSUNJ-SOKOL Okučani – ZVONIMIR  D.Vrba  1 : 3

BATRINA – MARSONIA  Sl.Brod  2 : 1

ZADRUGAR Oprisavci – AMATER Sl.Brod  2 : 0

GRANIČAR Laze – OMLADINAC G.Vrba  3 : 1

MLADOST B.Selo – SVAČIĆ-BAGI  1 : 1

LIVADA ŽELJEZNIČAR – SLAVEN Ljupina  2 : 1

PODVINJE – SLAVONAC N.Kapela  3 : 0

MLADOST Sibinj – POSAVINA V.Kopanica  5 : 0

 

 

13. kolo, 24.listopada, nedjelja, 15.00

POSAVINA V.Kopanica  – PSUNJ-SOKOL Okučani  4 : 1

SLAVONAC N.Kapela – MLADOST Sibinj  2 : 1

SLAVEN Ljupina – PODVINJE  1 : 1

SVAČIĆ-BAGI – PAN D. Andrijevci  4 : 5

OMLADINAC G.Vrba – MLADOST B.Selo  6 : 3

AMATER Sl.Brod – GRANIČAR Laze  3 : 2

MARSONIA Sl.Brod – ZADRUGAR Oprisavci  1 : 0

ZVONIMIR D.Vrba – BATRINA  1 : 0

 

 

14. kolo, 31. listopada, nedjelja, 14.30

PSUNJ-SOKOL Okučani – BATRINA  4 : 0

ZADRUGAR Oprisavci – ZVONIMIR D.Vrba  4 : 2

GRANIČAR Laze – MARSONIA Sl.Brod  3 : 1

MLADOST B.Selo – AMATER Sl. Brod  2 : 3

PAN D.Andrijevci – OMLADINAC G.Vrba  3 : 0

LIVADA ŽELJEZNIČAR – SVAČIĆ-BAGI  3 : 2

MLADOST  Sibinj – SLAVEN Ljupina  1 : 1

POSAVINA V.Kopanica – SLAVONAC N.Kapela  3 : 1

 

 

15. kolo,7. studenog , nedjelja, 13.30

SLAVONAC N.Kapela – PSUNJ-SOKOL OKUČANI

SLAVEN Ljupina – POSAVINA V. Kopanica

SVAČIĆ-BAGI – PODVINJE  2 : 1

OMLADINAC G.Vrba – LIVADA ŽELJEZNIČAR

AMATER Sl.Brod – PAN D. Andrijevci

MARSONIA Sl.Brod – MLADOST B.Selo  2 : 0

ZVONIMIR D.Vrba – GRANIČAR Laze

BATRINA – ZADRUGAR Oprisavci

 

16. kolo, 14. studenog, nedjelja, 13.30

PSUNJ-SOKOL Okučani – ZADRUGAR Oprisavci

GRANIČAR Laze – BATRINA

MLADOST B.Selo – ZVONIMIR D.Vrba

PAN D.Andrijevci – MARSONIA Sl.Brod   4 : 1

LIVADA ŽELJEZNIČAR – AMATER Sl. Brod

PODVINJE – OMLADINAC G. Vrba

MLADOST Sibinj – SVAČIĆ-BAGI    2 : 2

SLAVONAC N. Kapela – SLAVEN Ljupina

 

 

17. kolo, 21.studenog, nedjelja, 13.00

SLAVEN Ljupina – PSUNJ-SOKOL Okučani  1 : 2

SVAČIĆ-BAGI – POSAVINA V. Kopanica   4 : 0

OMLADINAC G. Vrba – MLADOST Sibinj  1 : 0

AMATER Sl.Brod – PODVINJE  2 : 1

MARSONIA Sl.Brod – LIVADA ŽELJEZNIČAR  2 : 0

ZVONIMIR D. Vrba – PAN D. Andrijevci   2 : 2

BATRINA – MLADOST B.Selo

ZADRUGAR Oprisavci – GRANIČAR Laze  4 : 1

 

 

MLADOST Bicko Selo odustaje od daljnjeg  natjecanja.

PROLJEĆE  2011.

 

23. veljaće 2011.

Pripremna utakmica:

SVAČIĆ BAGI – MV CROATIA  0:7 (0:4)

Stari Slatinik – Pomoćno igralište Dubovka. Gledatelja 50.

Sudac: Alen Dobraš (Malino)

Strijelci: 0:1 Tokić (12), 0:2 Šavrić (14), 0:3 Roso (33), 0:4 Tokić (44), 0:5 Ereiz (53), 0:6 Živić (71), 0:7 Lučić (76)

Svačić Bagi: Gunčević, Čeović, N.Čuljak, Alar, Blažević, Matković, M.Čuljak, D.Pavić, Ivanagić, J.Čuljak, Čvorić (Još su igrali: Cindrić, Kljajić, Lončar, F.Čuljak, Ravlić, Salji, Lovinčić, Maćaš). Trener: Tihomir Bolta

MV Croatia: Luketić, Šavrić, Mišić, Čanić, Pukec, Kljajić, Jelčić, Mitrović, Roso, Gavranić, Tokić (Još su igrali: Pušeljić, Čamber, Ereiz, Vučinić, Lučić, I.Pavić, Studenović, Lovreković, Petrić, Živić). Trener: Miroslav Buljan

 

18. kolo, 6. ožujka 2011. ,nedjelja, 15.00

PSUNJ-SOKOL Okučani – GRANIČAR Laze

BATRINA – TOMISLAV-PAN D. Andrijevci

ZVONIMIR D. Vrba – LIVADA ŽELJEZNIČAR

MARSONIA Sl.Brod – PODVINJE  3 : 0

AMATER  Sl.Brod – MLADOST  Sibinj

OMLADINAC  G. Vrba – POSAVINA V.Kopanica

SVAČIĆ-BAGI – SLAVONAC N. Kapela   2 : 1

Slobodni: Slaven Ljupina i Zadrugar Oprisavci

 

 

19. kolo, 13. ožujka, nedjelja, 15.00

SLAVEN Ljupina – SVAČIĆ-BAGI  2 : 0

SLAVONAC N.Kapela – OMLADINAC  G. Vrba  3 : 1

POSAVINA V.Kopanica – AMATER Sl. Brod  1 : 0

MLADOST Sibinj – MARSONIA Sl.Brod  1 : 1

PODVINJE – ZVONIMIR  D. Vrba   1 : 2

LIVADA ŽELJEZNIČAR – BATRINA  1 : 1

TOMISLAV –PAN  – ZADRUGRAR Oprisavci  1 : 0

Slobodni: Psunj-Sokol Okučani  i Graničar Laze

 

 

20. kolo, 20. ožujka, nedjelja, 15.30

GRANIČAR Laze – TOMISLAV-PAN   0 : 5

ZADRUGAR Oprisavci – LIVADA ŽELJEZNIČAR  2 : 1

BATRINA – PODVINJE  1 : 1

ZVONIMIR D. Vrba – MLADOST Sibinj  2 : 0

MARSONIA Sl.Brod – POSAVINA V.Kopanica   2 : 3

AMATER  Sl.Brod – SLAVONAC N. Kapela  3 : 1

OMLADINAC  G.Vrba – SLAVEN Ljupina

Slobodni: Svačić-bagi  i  Psunj-Sokol Okučani

 

 

21. kolo, 27. ožujka, nedjelja, 16.30 

SVAČIĆ-BAGI – PSUNJ-SOKOL Okučani  8 : 0

SLAVEN Ljupina – AMATER Sl.Brod  2 : 1

SLAVONAC N. Kapela – MARSONIA Sl.Brod  2 : 0

POSAVINA V.Kopanica – ZVONIMIR D.Vrba  4 : 2

MLADOST Sibinj – BATRINA 2 : 0

PODVINJE – ZADRUGAR Oprisavci  0 : 0

LIVADA ŽELJEZNIČAR – GRANIČAR Laze  1 : 0

Slobodni: Omladinac GV i Tomislav – PAN

 

 

22.kolo, 3. travnja, nedjelja, 16.30

PSUNJ-SOKOL Okučani – TOMISLAV PAN  0 : 0

GRANIČAR Laze – PODVINJE  5 : 3

ZADRUGAR Oprisavci – MLADOST Sibinj  2 : 2

BATRINA – POSAVINA V.Kopanica   4 : 0

ZVONIMIR D.Vrba – SLAVONAC N.Kapela  1 : 5

MARSONIA Sl.Brod – SLAVEN Ljupina  2 : 1

OMLADINAC G.Vrba – SVAČIĆ-BAGI  1 : 1

Slobodni: Amater i Livada željezničar

 

 

23. kolo, 10. travnja, nedjelja, 16.30

OMLADINAC G.Vrba – PSUNJ-SOKOL  Okučani  2 : 1

SVAČIĆ-BAGI – AMATER Sl.Brod   3 : 1

SLAVEN Ljupina – ZVONIMIR  D.Vrba  9 : 0

SLAVONAC N.Kapela – BATRINA  0 : 0

POSAVINA V.Kopanica – ZADRUGAR Oprisavci  1 : 0

MLADOST  Sibinj – GRANIČAR Laze   1 : 0

LIVADA ŽELJEZNIČAR – TOMISLAV PAN  5 : 1

Slobodni: Marsonia i Podvinje

 

 

24. kolo, 13. travnja, srijeda, 17.00

PSUNJ-SOKOL  Okučani – LIVADA ŽELJEZNIČAR  0 : 3

TOMISLAV-PAN – PODVINJE  2 : 0

GRANIČAR Laze – POSAVINA V.Kopanica  6 : 1

ZADRUGAR Oprisavci – SLAVONAC N.Kapela  3 : 0

BATRINA – SLAVEN Ljupina  0 : 0

MARSONIA Sl.Brod – SVAČIĆ-BAGI  3 : 2

AMATER Sl.Brod – OMLADINAC G.Vrba  3 : 0

Slobodni: Zvonimir D.V. i Mladost Sibinj

 

 

25. kolo, 17. travnja, nedjelja, 17.00

AMATER Sl.Brod – PSUNJ-SOKOL Okučani  5 : 1

OMLADINAC G.Vrba – MARSONIA Sl.Brod  4 : 1

SVAČIĆ-BAGI – ZVONIMIR  D.Vrba  2 : 0

SLAVEN Ljupina – ZADRUGAR Oprisavci  1 : 0

SLAVONAC N.Kapela – GRANIČAR Laze  1 : 2

MLADOST  Sibinj – TOMISLAV-PAN  4 : 0

PODVINJE – LIVADA ŽELJEZNIČAR  3 : 2

Slobodni:  Posavina V.K. i Batrina

 

 

26. kolo, 24. travnja, nedjelja, 17.00

PSUNJ-SOKOL Okučani – PODVINJE

LIVADA –ŽELJEZNIČAR – MLADOST Sibinj

TOMISLAV-PAN – POSAVINA V.Kopanica

GRANIČAR Laze – SLAVEN Ljupina

BATRINA – SVAČIĆ-BAGI 1:0

ZVONIMIR  D.Vrba – OMLADINAC  G. Vrba

MARSONIA  Sl.Brod – AMATER  Sl. Brod   3 : 1

Slobodni: Zadrugar Oprisavci i Slavonac N.Kapela

 

 

27. kolo, 1. svibnja, nedjelja, 17.00

MARSONIA Sl.Brod – PSUNJ-SOKOL Okučani  3 : 2

AMATER Sl.Brod – ZVONIMIR D.Vrba  4 : 1

OMLADINAC  G.Vrba – BATRINA  0 : 1

SVAČIĆ-BAGI – ZADRUGAR Oprisavci  2 : 3

SLAVONAC N.Kapela – TOMISLAV-PAN  1 : 3

POSAVINA V.Kopanica – LIVADA ŽELJEZNIČAR  1 : 4

MLADOST Sibinj – PODVINJE

Slobodni: Graničar Laze i Slaven Ljupina

 

 

28.kolo, 8.svibnja, nedjelja, 17.00

PSUNJ-SOKOL Okučani – MLADOST Sibinj  0 : 10

PODVINJE – POSAVINA V.Kopanica

LIVADA  ŽELJEZNIČAR – SLAVONAC N.Kapela  3 : 2

TOMISLAV-PAN – SLAVEN Ljupina  3 : 1

GRANIČAR Laze – SVAČIĆ-BAGI  4 : 2

ZADRUGAR Oprisavci – OMLADINAC G.Vrba  2 : 2

BATRINA – AMATER  Sl.Brod  2 : 2

ZVONIMIR  D.Vrba – MARSONIA  Sl.Brod  2 : 2

 

 

29.kolo, 15. svibnja, nedjelja, 17.30

ZVONIMIR  D. Vrba – PSUNJ-SOKOL Okučani

MARSONIA Sl.Brod – BATRINA

AMATER Sl.Brod – ZADRUGAR Oprisavci

OMLADINAC  G.Vrba – GRANIČAR Laze

SLAVEN Ljupina – LIVADA ŽELJEZNIČAR

SLAVONAC N.Kapela – PODVINJE

POSAVINA V.Kopanica – MLADOST Sibinj

Slobodni: Tomislav-PAN i Svačić-bagi

 

 

30. kolo, 22. svibnja, nedjelja, 17.30

PSUNJ-SOKOL – POSAVINA V.Kopanica

MLADOST  Sibinj – SLAVONAC N. Kapela

PODVINJE – SLAVEN Ljupina

TOMISLAV-PAN – SVAČIĆ-BAGI   4 : 0

GRANIČAR Laze – AMATER Sl.Brod

ZADRUGAR Oprisavci – MARSONIA Sl.Brod  5 : 0

BATRINA – ZVONIMIR D. Vrba

Slobodni: Livada-Željezničar i Omladinac G.V.

 

 

 

31. kolo, 29. svibnja, nedjelja , 17.30

BATRINA – PSUNJ-SOKOL Okučani

ZVONIMIR D.Vrba – ZADRUGAR Oprisavci

MARSONIA Sl.Brod – GRANIČAR Laze  2 : 0

OMLADINAC G.Vrba – TOMISLAV-PAN

SVAČIĆ-BAGI – LIVADA ŽELJEZNIČAR    0 : 0

SLAVEN Ljupina – MLADOST Sibinj

SLAVONAC N.Kapela – POSAVINA V. Kopanica

Slobodni: Amater Sl.Brod i Podvinje

 

 

32. kolo, 5. lipnja, nedjelja, 18.00

PSUNJ-SOKOL Okučani – SLAVONAC N.Kapela  1 : 4

POSAVINA V.Kopanica – SLAVEN Ljupina  3 : 2

PODVINJE – SVAČIĆ-BAGI  2 : 0

LIVADA-ŽELJEZNIČAR – OMLADINAC  G. Vrba  3 : 0

TOMISLAV-PAN – AMATER  Sl.Brod    6 : 3

GRANIČAR  Laze – ZVONIMIR D.Vrba  7 : 3

ZADRUGAR Oprisavci – BATRINA  1 : 0

Slobodni: Marsonia i Mladost Sibinj

 

 

33. kolo, 12. lipnja, nedjelja, 18.30

ZADRUGAR Oprisavci – PSUNJ-SOKOL  Okučani

BATRINA – GRANIČAR Laze   0 : 2

MARSONIA Sl.Brod – TOMISLAV-PAN  3 : 5

AMATER  Sl.Brod – LIVADA ŽELJEZNIČAR   2 : 1

OMLADINAC  G. Vrba – PODVINJE  2 : 1

SVAČIĆ-BAGI – MLADOST  Sibinj  3 : 1

SLAVEN Ljupina – SLAVONAC N.Kapela  4 : 2

Slobodni: Posavina V.K. i Zvonimir D. V.

 

 

34. kolo, 19. lipnja, nedjelja, 18.30

PSUNJ-SOKOL  Okučani – SLAVEN Ljupina  1 : 3

POSAVINA V. Kopanica – SVAČIĆ-BAGI  4 : 2

MLADOST  Sibinj – OMLADINAC G.Vrba  2 : 0

PODVINJE – AMATER  Sl.Brod  3 : 2

LIVADA ŽELJEZNIČAR – MARSONIA Sl.Brod  5 : 0

TOMISLAV PAN – ZVONIMIR D.Vrba  3 : 0

GRANIČAR Laze – ZADRUGAR Oprisavci  0 : 1

Slobodni: Batrina i Slavonac N.K.

 

 

NK SVAČIĆ
Igrači
Juniori
Pioniri
Škola nogometa
Stadion

Povijest NK Svačić
Prvi organizirani pristup unošenja nogometne igre u živote naših mještana zbio se tokom 1947. godine. Utemeljen je nogometni klub pod nazivom Fiskulturno društvo 'Polet'. VIŠE

Pratite nas i na Facebooku

Naslovnica | NK Svačić | Povijest kluba | Fotogalerija | Turniri | Sponzori | Forum
© NK Svačić - Stari Slatinik | Sva prava pridržana.