NK Svačić – NK Slobodnica 2:0

Strijelci: Dražen Stepić , Josip Nižić (11m)

Sastav Nk Svačić: Gabrijel Čeko, Marin Čavka, Nikola Čuljak, Matej Vukoje, Anto Pranjić, Domagoj Vukšić, Dražen Stepić, Ivica Pavić, Štefan Aračić, Franjo Čuljak, Josip Nižić

U nastavku ušli: Matej Kraft, Luka Vrljić Lom, Višeslav Vrljić, Domagoj Čuljak Peki

Gosti iz Slobodnice bolje počinju te imaju blagu inicijativu prvih 5-10 minuta međutim naši se bude te preuzimaju konce igre. Iz odlične akcije dolazimo do vodstva. Lopta sa desne strane kreće od igrača do igrača duž šesnaesterca te na lijevoj strani dolazi do Stepića koji desnom nogom odmjereno sa šesnaest metara gađa lijevi kut gostujućeg vratara. Do kraja poluvremena imamo još par poluprilika.

Na odmor se odlazi sa vodstvom od 1:0.

U drugo poluvrijeme gosti ulaze čvršće i odlučnije. Pokazuju borbenost i htijenje međutim ne dolaze do izraženije prilike. U svoj borbenosti s jedne i druge strane dobijamo i mi i gosti par možda nepotrebnih žutih kartona. Branimo se u svojoj polovici i izlazimo u kontre i polukontre. U jednoj polukontri 10ak minuta prije kraja Nižić vara protivničkog stopera te ga ovaj ruši u šesnaestercu i sudac pokazuje na 11 metara. Nižić sam izvodi jedanaesterac i to je 2:0. Ostalo je samo da utakmicu mirno privedemo kraju što i činimo.

Slijedeće 3. kolo igramo u subotu u Tomici kod istoimenog domaćina.